Beatles skrz naskrz

diskusní fórum o skupině Beatles
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar

Re: Beatles skrz naskrz

Příspěvekod Beaver » sob říj 08, 2016 5:21 pm

Kdyby měla 400 stran a poloviční formát, tak bys ji bral? :lol: Protože:
Beatles Skrz naskrz:
1× Pouzdro, 1× příloha
Formát: 247 × 340 mm
Počet stran: 208
Běžná cena 999 Kč

Paul McCartney:
Formát: 145x205 mm
Počet stran: 336
Běžná cena 400 Kč

Samozřejmě, že na e-shopech jsou o dost levnější, ale zase dáš něco za poštovné.
Rozdíl mezi knihami je ten, že Beatles je kniha obrazová a McCartney spíše textová.

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » pon říj 10, 2016 6:49 am

Park: Těš se, protože ten Paul je opravdu pěkný, a to včetně překladu.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod Park » úte říj 11, 2016 10:06 am

to Beaver : bral, dnes jsem zakoupil (nechtělo se mi čekat)

to Ohnothimagen : jo těším se, jsem zvědavý v čem ,,navíc" bude tato nová kniha o Paulovi oproti knize Paul McCartney - Jeden život (tu považuji za dost dobrou hlavně tím, že tam vypovídají Paulovi spoluhráči ze studia, hlavně z 80.let).

Jinak kniha Beatles Skrz na skrz mě překvapila hlavně tím (negativně) že fotky Beatles končí již v půlce r. 1968 ač časopis, ze kterého je kniha dělána vycházel až do konce r. 1969, takže na fotky Beatles z jejich posledního roku (Get Back, Abbey Road, Tittenhurst Park) zapomeňte. Kniha začíná fotkami sice až z r. 1963, to se dá však pochopit, protože teprve tehdy časopis začal vycházet, ale na otázku proč to v knize zakončily tak brzo (1968), si asi budeme muset počkat.
to se vrací kolibřík

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » pon led 08, 2018 5:46 pm

Nedávno zde byl zmiňován Vojtěch Lindaur.

Jakkoli jsem měl bezpočet výhrad k tomu, jak na Radiu Beat uváděl Beatovou klenotnici (fakt tam vyloženě žvanil nesmysly) a jeho psaní v posledních letech taky povyšovalo příběhy nad fakta (i jsme se kvůli tomu několikrát mailem utkali), tak jeho práce v Rock & Popu v 90. letech a jeho podpora tuzemských kapel (Nahoru po schodišti dolů Band, Dybbuk, Babalet a další) v 80. letech (i jeho dramaturgování v pražském KD Opatov, kdy spoluorganizoval ilegální koncert Nico tamtéž, za což ho pak vylili na hodinu) jsou naprosto neocenitelné.

Poslední dva roky bojoval s vážnou nemocí, která měla co do činění i s jeho ne zrovna vzornou životosprávou. Ale šedesát let, copak to je dnes nějaký věk na umírání?
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

Zpět na “Beatles”