Nejhorší píseň Beatles

diskusní fórum o skupině Beatles
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší píseň Beatles

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » čtv dub 06, 2017 7:25 pm

Hm... tu čtvrtou neznám. Asi z nějakého bootlegu. Nebo je to ta od Guns n'Roses... určitě jo, a Beatles natočili coververzi.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

ZeroCZE
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod ZeroCZE » čtv dub 06, 2017 7:41 pm

A nejlepší je určitě Don't Pass Me By. :roll:

lennolog666

Příspěvekod lennolog666 » čtv dub 06, 2017 8:55 pm

verjan2 píše:Omlouvám se, že budu vulgární, ale to prostě nemůže moderátor toho idiota zabanovat? Vždyť jeho trolling je evidentní. :evil:

Jak řekl Rigby, drž se tématu, byl to jen můj názor. A ta ten překlek z Yesterdays se omlouvám, myslel jsem samozdřejmě Yesterday.

ZeroCZE
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod ZeroCZE » čtv dub 06, 2017 9:39 pm

Aspoň že tak, čekal jsem nějakou od Ringa... Ale s tvým seznamem "nejhorších" skladeb (kromě Dig it) nesouhlasím.

Jan K.
Nováček
Nováček

Příspěvekod Jan K. » čtv dub 06, 2017 10:04 pm

Úryvek Dig it je spíše taková sranda, než píseň. Nicméně v nesestříhané délce mi to přijde natolik poslouchatelné, že ji nepřeskakuji :D

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » čtv dub 06, 2017 10:10 pm

If You've Got Trouble je dle mého názoru něco tak příšernýho, že je jediné štěstí, že to nechali u ledu a vyšlo to až na Antologii. Má v sobě šťávy asi jako umělohmotné ovoce.
Tuhle písničku bez jakýchkoli výčitek vždycky přeskakuju.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

ZeroCZE
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod ZeroCZE » čtv dub 06, 2017 10:38 pm

No vidíš, pro některé je například lepší než Dizzy Miss Lizzy (což pro mě neplatí).

timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod timothy » čtv dub 13, 2017 11:41 am

If You've Got Trouble mě přijde naopak poslouchatelná, stejně jako Dizzy Miss Lizzy, ale je to jen můj názor.
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna

ZeroCZE
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod ZeroCZE » čtv dub 13, 2017 12:05 pm

Mně taky přijde poslouchatelná, ale Dizzy Miss Lizzy je za mě lepší.

Barleycorn
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod Barleycorn » pát kvě 11, 2018 6:31 am

Byl jsem vyzván, abych se vyjádřil k tomuto tématu. Beatles mám hodně rád a vybrat nejhorší píseň je pro mě obtížné. Nabízí se Revolution 9, ale já osobně pochybuji, že se tento útvar dá vůbec písní nazývat. Je to jakási koláž a v hudbě dle mého skromného názoru tudy cesta nevede. Na druhou stranu mi úlety jako Wild Honey Pie v podání Beatles vcelku sedí a nijak mě neurážejí. Nevadí mi ani často zmiňovaný Mr. Moonlight. Občas mě tahá za uši Hold Me Tight - velmi rád bych slyšel verzi, se kteoru se počítalo na Please Please Me. Možná bych ale nakonec překvapivě zvolil jednu z dvojice She's Leaving Home nebo Good Night. Nesedí mi totiž jejich poněkud "přeslazená" aranžmá, i když u Good Night mohlo jít o záměr - parodii. Kdyby byla She's Leaving Home nahraná dejme tomu pouze s akutstickými kytarmi či piánem, zněla by podle mě mnohem zajímavěji.

Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod Vicino » úte kvě 15, 2018 11:25 pm

Je to už více než rok co jsme se mohli pokochat graficky znázorněným žebříčkem "Beatles: The Worst Of", tudíž vkládám nový, aktualizovaný. Vše je z něj na první pohled jasné, graf je pruhový místo sloupcového, vzhledem k již čtyřiceti zmiňovaným skladbám mi to přijde přehlednější. Na jedno staré dobré CD by se nám taková výběrovka již nevešla... Nově přispěl lennolog666 (naštěstí pouze již in memoriam) a Barleycorn, kterého jsem o to poprosil. V žebříčku se coby "jednobodovky" nově objevují For You Blue, Old Brown Shoe, She's Leaving Home, The End a Yesterday a do skupiny "dvoubodovek" se posunula Dig It a Good Night.

Nejhorsi pisen.jpg
Nejhorsi pisen.jpg (96.1 KiB) Zobrazeno 180 x

Zpět na “Beatles”