Nejhorší píseň Beatles

diskusní fórum o skupině Beatles
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejhorší píseň Beatles

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » čtv dub 06, 2017 7:25 pm

Hm... tu čtvrtou neznám. Asi z nějakého bootlegu. Nebo je to ta od Guns n'Roses... určitě jo, a Beatles natočili coververzi.
Bubi, Bubi, noch einmal, es war so wunderschön. Bubi, Bubi, noch einmal, es kann ja nichts geschehn.

ZeroCZE
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod ZeroCZE » čtv dub 06, 2017 7:41 pm

A nejlepší je určitě Don't Pass Me By. :roll:

lennolog666

Příspěvekod lennolog666 » čtv dub 06, 2017 8:55 pm

verjan2 píše:Omlouvám se, že budu vulgární, ale to prostě nemůže moderátor toho idiota zabanovat? Vždyť jeho trolling je evidentní. :evil:

Jak řekl Rigby, drž se tématu, byl to jen můj názor. A ta ten překlek z Yesterdays se omlouvám, myslel jsem samozdřejmě Yesterday.

ZeroCZE
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod ZeroCZE » čtv dub 06, 2017 9:39 pm

Aspoň že tak, čekal jsem nějakou od Ringa... Ale s tvým seznamem "nejhorších" skladeb (kromě Dig it) nesouhlasím.

Jan K.
Nováček
Nováček

Příspěvekod Jan K. » čtv dub 06, 2017 10:04 pm

Úryvek Dig it je spíše taková sranda, než píseň. Nicméně v nesestříhané délce mi to přijde natolik poslouchatelné, že ji nepřeskakuji :D

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » čtv dub 06, 2017 10:10 pm

If You've Got Trouble je dle mého názoru něco tak příšernýho, že je jediné štěstí, že to nechali u ledu a vyšlo to až na Antologii. Má v sobě šťávy asi jako umělohmotné ovoce.
Tuhle písničku bez jakýchkoli výčitek vždycky přeskakuju.
Bubi, Bubi, noch einmal, es war so wunderschön. Bubi, Bubi, noch einmal, es kann ja nichts geschehn.

ZeroCZE
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod ZeroCZE » čtv dub 06, 2017 10:38 pm

No vidíš, pro některé je například lepší než Dizzy Miss Lizzy (což pro mě neplatí).

timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod timothy » čtv dub 13, 2017 11:41 am

If You've Got Trouble mě přijde naopak poslouchatelná, stejně jako Dizzy Miss Lizzy, ale je to jen můj názor.
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna

ZeroCZE
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod ZeroCZE » čtv dub 13, 2017 12:05 pm

Mně taky přijde poslouchatelná, ale Dizzy Miss Lizzy je za mě lepší.

Barleycorn
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod Barleycorn » pát kvě 11, 2018 6:31 am

Byl jsem vyzván, abych se vyjádřil k tomuto tématu. Beatles mám hodně rád a vybrat nejhorší píseň je pro mě obtížné. Nabízí se Revolution 9, ale já osobně pochybuji, že se tento útvar dá vůbec písní nazývat. Je to jakási koláž a v hudbě dle mého skromného názoru tudy cesta nevede. Na druhou stranu mi úlety jako Wild Honey Pie v podání Beatles vcelku sedí a nijak mě neurážejí. Nevadí mi ani často zmiňovaný Mr. Moonlight. Občas mě tahá za uši Hold Me Tight - velmi rád bych slyšel verzi, se kteoru se počítalo na Please Please Me. Možná bych ale nakonec překvapivě zvolil jednu z dvojice She's Leaving Home nebo Good Night. Nesedí mi totiž jejich poněkud "přeslazená" aranžmá, i když u Good Night mohlo jít o záměr - parodii. Kdyby byla She's Leaving Home nahraná dejme tomu pouze s akutstickými kytarmi či piánem, zněla by podle mě mnohem zajímavěji.

Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod Vicino » úte kvě 15, 2018 11:25 pm

Je to už více než rok co jsme se mohli pokochat graficky znázorněným žebříčkem "Beatles: The Worst Of", tudíž vkládám nový, aktualizovaný. Vše je z něj na první pohled jasné, graf je pruhový místo sloupcového, vzhledem k již čtyřiceti zmiňovaným skladbám mi to přijde přehlednější. Na jedno staré dobré CD by se nám taková výběrovka již nevešla... Nově přispěl lennolog666 (naštěstí pouze již in memoriam) a Barleycorn, kterého jsem o to poprosil. V žebříčku se coby "jednobodovky" nově objevují For You Blue, Old Brown Shoe, She's Leaving Home, The End a Yesterday a do skupiny "dvoubodovek" se posunula Dig It a Good Night.

Nejhorsi pisen.jpg
Nejhorsi pisen.jpg (96.1 KiB) Zobrazeno 57 x

Zpět na “Beatles”