Nevydané a nedokončené songy...

diskusní fórum o skupině Beatles
dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod dr. Halíř » úte bře 21, 2006 12:20 pm

ad Michal: na BBC ani na Antologii není ani "Bad to Me" ani "Tip of My Tongue" (její osud tady popsal j.babel). co se týče "Bad to Me", "I´m in Love" a "One and One Is Two", vyšly zatím jenom na pirátskejch vydáních.

všechny 3 se mi dost líbí, a "I´m in Love" mám taky nejradši. ovšem to, co z ní udělali Fourmost, je zhůvěřilost.

j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvekod j.babel » úte bře 21, 2006 1:33 pm

Mě se vůbec skoro líbí víc beatlesácký demáče než konečný verze. No, možná bych výjimky našel...
Try to see it my way...

helterskelter
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod helterskelter » stř bře 22, 2006 2:44 pm

to mi řekněte, kde tyhle věci sháníte....já když se k něčemu dostanu, tak je to většinou náhoda...

marko herman
Lokální hvězda
Lokální hvězda

ad doktor

Příspěvekod marko herman » stř bře 22, 2006 4:47 pm

Doktore s Tebou opravdu nemohu souhlasit (to s těma Fourmost je již pro mne opravdu silná káva).

P.S. Tip Of My Tongue jsem jako "Beatle" demo neslyšel.

dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod dr. Halíř » stř bře 22, 2006 4:49 pm

já jsem si začal doplňovat sbírku o rarity asi tak před 4 rokama, když jsem se pořádně dostal k internetu. předtím jsem ani nevěděl, co všechno je neoficiálně k dispozici, jsou toho tuny. dobrej způsob jak začít, je nalogovat se na http://www.bootlegzone.com (už jsem se tady o tomhle webu zmiňoval mockrát). tam můžeš vyměňovat se sběratelama z celýho světa. a nejde zdaleka jenom o Beatles. ale chce to mít nějakej základ, kterej dáš všanc. a pokud chceš vědět, jaký všechny nahrávky Beatles existujou, podívej se sem: http://homepage.ntlworld.com/p.moorcroft/index.htm doufám, že ten odkaz bude fungovat

dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod dr. Halíř » stř bře 22, 2006 4:52 pm

ad Marko: pro mě za mě se mnou nesouhlas, tvůj problém. jenom píšu, co si myslím, i když tě to možná udivuje.

marko herman
Lokální hvězda
Lokální hvězda

ad Halíř

Příspěvekod marko herman » pon bře 27, 2006 12:57 am

Neudivuje mne to, je mi to vcelku jedno, jen jsem měl potřebu na Tvé příspěvky reagovat. A ještě si neodpustím poznámku: sběratel není ten co "hromadí" nahrávky z netu atd. Je např. "filatelista" někdo, kdo si naskenuje nebo stáhne obrázky známek? Opravdu nechci být útočný, ale nemohu si pomoci.

j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvekod j.babel » pon bře 27, 2006 7:08 am

marko:
To bys musel odmítnout i jakýkoliv bootleg. Pořád se jedná o neoficiální, chcete-li pirátské vydání.
Try to see it my way...

dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod dr. Halíř » pon bře 27, 2006 9:18 am

marko: zřejmě ti nedošlo, oč jde. na oněch stránkách, který jsem zmiňoval se nestahujou volně věci z internetu. takovou možnost já ani nemám. pouze si tam uživatelé můžou domluvit klasickou výměnu "já pošlu tobě, ty pošleš mně". ne po internetu, nýbrž POŠTOU. (ano, stále ještě existuje). z toho vyplývá, že doma nemám plnej počítač mp3ojek, ale několik skříní se skutečnejma CD. tak si příště laskavě předem zjisti reálie, než začneš do někoho vrtat. nazýváš mě hromaditelem. zklamu tě. ani teď ses netrefil. v tom, co mám nebo bych mít chtěl, mám přecejenom systém. nejde mi o vlastnění co nejvíce cédéček s čímkoliv od Beatles. a zdaleka mi nejde jenom o Beatles. mám toho dost i od jinejch interpretů ze 60´s, většinou na originálních CD. tak co ti bude vadit teď? že se vytahuju?

marko herman
Lokální hvězda
Lokální hvězda

ad Halíř

Příspěvekod marko herman » úte bře 28, 2006 11:40 pm

Doktore, jejtli si myslíš že do Tebe vrtám, je to Tvoje věc. Jenom jsem reagoval na Tvé příspěvky (a od toho fórum přeci je, ne?). Co kdo vlastní
ve své sbírce je taky jen jeho věc, to nemusím zjišťovat, pouze si myslím, že vlastnit originály je normální. Tak se nevytahuj.

dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod dr. Halíř » stř bře 29, 2006 10:43 am

originály rozlišuju na takový, který jsou remasterovaný, maj pořádnej booklet s dokumentací a fotkama a příp. jsou na nich bonusy. za takový CD jsem ochotnej zaplatit takřka jakoukoliv cenu. ovšem pak jsou originály (bohužel se to zatim týká i řadovek Beatles) vydaný koncem 80. nebo začátkem 90. let, který nemaj nic. zoufalej dvojlist přefocenej z původní LP, mizernej zvuk, žádný povídání, žádný bonusy. takový CD si nechám s radostí vypálit a pokud navíc stojí přes šest stovek, můžou mi vydavatelé, prodejci i vlastníci autorskejch práv políbit pozadí.

marko herman
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod marko herman » stř bře 29, 2006 1:12 pm

Tak ve vydání CD Beatles s Tebou poprvé souhlasím.

j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvekod j.babel » sob dub 01, 2006 12:59 pm

Tahle diskuse má být o nevydaných a nedokončených písních Beatles, nemýlím se???? :evil:
Try to see it my way...

marko herman
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod marko herman » ned dub 02, 2006 2:55 am

Pardon.

zOkaDrat

Příspěvekod zOkaDrat » ned črc 09, 2006 11:06 am

hasove a damy v tomhle vsem sem trochu na zacatku...mena pisni znam ale nevim jak se k tem pisnim dostat....potrebuju radu..predem dekuji

Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod #47 » stř pro 06, 2006 9:20 am

Mohla by me nejaka dobra duse uploadovat "Bad to Me" a "One and One Is Two"?

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » stř pro 06, 2006 6:55 pm

#47 píše:Mohla by me nejaka dobra duse uploadovat "Bad to Me" a "One and One Is Two"?

To první mám, ale nemůžu se dostat na edisk, abych to tam zavěsil. Asi tam mají výpadek :?

j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvekod j.babel » stř pro 06, 2006 7:27 pm

Mám obojí snad i v mp3 - v případě zájmu můžu zjistit a pak i poslat emajlem.
Try to see it my way...

Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod #47 » stř pro 06, 2006 8:47 pm

tak to někdo hoďte na edisk nebo kamkoli jinam...určitě se najde víc lidí který po tom touží :wink:

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » stř pro 06, 2006 9:31 pm

Tak už se mi to konečně povedlo, tady to je:

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/53680/101._Bad_to_me.mp3_1.07MB.html

A tady je ještě jeden bonus. Kdysi se tu rozebíralo Johnovo demo "Nobody I know", už nevím z kterýho roku (snad mi některý z odborníků poradí?), a myslím že Luke Bunda nebo Dr.Halíř nebo já nevím kdo mi říkal, že pokud to mám v MP3, tak jsem buď narazil na dost vzácný kousek nebo je to outfake. No, posuďte sami. Mně se ten hlas zdá poměrně johnovskej, ale na 100% to říct nemůžu...

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/32864/Beatles_-_Nobody_I_Know_-rare_Lennon_demo-.mp3_1.66MB.html

Jen ještě dodatek - v původním názvu jsou místo pomlček okolo "rare Lennon demo" závorky, ale edisk mi to ukázal takhle. Tak kdyby to nefungovalo, tak to napište s těma závorkama. Ale nějak ten edisk celkově blbne, tak předem upozor%nuju, na mě se nezlobte, když to nepude.

Zpět na “Beatles”