Nevydané a nedokončené songy...

diskusní fórum o skupině Beatles
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od #47 »

Dík...a to Nobody I know...no nevim jestli je to John...nejak se mi to nezda.
Jan K
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od Jan K »

Je to demo pro "duo" Peter & Gordon. Tihle hošani to vydali v červnu roku 1964, a je to katastrofa. A tohle demo nahrál samozřejmě John.
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Fokt »

Díky, já si nebyl jstý protože jsem to stáhl přes KazaaLite, a tam se občas objevujou všeljaký outfakes (třeba různý vánoční songy)...
Jan K
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od Jan K »

Nojo, zlaté DC++... Ale HDD je pak šíleně zapraný eMPétrojkama...
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Jan K píše:Nojo, zlaté DC++... Ale HDD je pak šíleně zapraný eMPétrojkama...
No já mám doela slušnou sbírku všeljakejch Beatlovskejch dem a bootlegů. Postahoval jsem to tak před 5 lety, kdy ještě bylo spousta stránek kde byly ke stažení (třeba Granny Smiths audio cupboard, Thegrid.net, Yellow Sub Net, Beatles rarest tracks atd.). Ale o část jsem přišel když mi pak lehly Windowsy. Nemá třeba někdo věci co nahráíli v Rishikeshi? Moc se mi líbila písnička Spitirual Regeneration, kde se objevil tušíám i někdo z Beach Boys. A nebo třeba Can you take me back (který úryvek je přilíplej na Bílým albu za Cry Baby Cry).
marko herman
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od marko herman »

Jan K píše:Je to demo pro "duo" Peter & Gordon. Tihle hošani to vydali v červnu roku 1964, a je to katastrofa. A tohle demo nahrál samozřejmě John.
Jane K, katastrofa je tvoje hodnocení. Ona ta nahrávka není vůbec špatná, a ti "hošani" se s ní dostali na 10 příčku v britském žebříčku.
Myslím si, že kdyby hošani zkazili vše co jim Beatles věnovali, tak by jim už nic jiného nedali. Ale vše bylo jinak.
luke_bunda
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luke_bunda »

No to Nobody I know podlě mě je outfake, podle hlasu se mi to vůbec nezdá jako Lennon... :)
luke_bunda
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Navíc jsem četl, že je to Paulova píseň...
Jan K
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od Jan K »

Hmmm. Můj (a tudíž subjektivní) názor je, že je to katastrofa. Prostě se mi to od Petera & Gordona nelíbí. Něco jako N´sync apod. A o autorství písně jsem se nezmínil. V The Beatles včera a dnes (číslo 4-5-6 1995) je skutečně napsáno, že je to Paulova skladba. Ale to demo (žádný outfake) :lol: , který tu koluje, prostě zpívá a na kytaru se doprovází John Lennon...
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Píseň znám, tohle údajné demo ne, ale zdá se mi silně nelogické, aby k McCartneyho písni nahrával Lennon demo............. :?:
Try to see it my way...
luke_bunda
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Jan K, no zjišťoval jsem to na různejch diskuních skupinách na webu a drtivá většina lidí se shoduje, že je to outfake. Navíc ten člověk, co to zpívá, moc zpívat neumí :).

Jinak ta písnička je dobrá, nedosahuje sice kvalit "hitů" Beatles, ale na svou dobu je to podle mě přinejhoršim průmerná věc.

Tyhle písničky od Beatles, který Beatles nenahráli mám dost rád, zejména I´ll be on my way, I´ll keep you satisfied, From a Window či World without love ... :)
marko herman
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od marko herman »

Jan K píše:Hmmm. Můj (a tudíž subjektivní) názor je, že je to katastrofa. Prostě se mi to od Petera & Gordona nelíbí. Něco jako N´sync apod. A o autorství písně jsem se nezmínil. V The Beatles včera a dnes (číslo 4-5-6 1995) je skutečně napsáno, že je to Paulova skladba. Ale to demo (žádný outfake) :lol: , který tu koluje, prostě zpívá a na kytaru se doprovází John Lennon...
Tak konečně znalec, bravo! :oops: Je vidět že máš v hudbě opravdu přehled, viz. Peter & Gordon = N'sync. Opravdu hodně podobné!!! A co trošku Madonny, tu si tam neslyšel?
P.S. Nebylo by tedy lepší napsat "podle mne", nebo "dle mého názoru", než aby se tvoje katastrofální názory tvářili objektivně?

P.P.S Luke, co je to za výraz "outfake", s tím jsem se zatím nesetkal. Nemyslíš náhodou "outtake" či "outake", nebo je to sranda? Pokud ano, tak se omlouvám za nedůvtipnost.
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Outfake = skladba vydávající se za raritní demonahrávku )outtake), ale ve skutečnosti nahraná někým jiným, zfalšovaná.
Tak koukám že se pravdy zase nedoberu...protože jestli by to byla outfake, tak kde se pak dá sehnat to pravé demo? A proč by to vlastně někdo dělal, to falšování?
luke_bunda
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Outfake - viz třeba encyklopedie
http://experts.about.com/e/o/ou/outfake.htm

:)
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od #47 »

N´sync..no to je opravdu příměr jako víno :lol:

A pokud jde o ten "outfake"...řekl bych, že zrovna Johna mám naposlouchanýho hodně...tohle pochybný demo mi opravdu moc jako John nepřipadá.
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

2 Michal Fokt:
"Moc se mi líbila písnička Spitirual Regeneration, kde se objevil tušíám i někdo z Beach Boys. A nebo třeba Can you take me back (který úryvek je přilíplej na Bílým albu za Cry Baby Cry)."

Obojí bych ve své sbírce našel, a ještě snad i pár kousků z toho období.
Try to see it my way...
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

KDyž už tu probírame ty outfakes, tak co říkáte na tohle? Vydává se to za Johna :)

http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/36819 ... .64MB.html
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Bohužel jsem v práci .. tzn. bez repráků ... poslechnu doma.
A ještě k minulým příspěvkům:
Nechceš poslat majlem mp3 Spiritual Regeneration nebo Can You Take Me Back, případně i pár jinejch z Rishikeshe?
Try to see it my way...
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Uvidím za pár dní, mám domluvený s bobophonem jedno DVD s Mp3 bootlegs - zejména teda Thirty Days, ale i ostatní věci, kdyby tam věci z Indie a vůbec r.68 chyběly, dal bych pak vdědět. Každopádně dík za nabídku...
luke_bunda
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

V Indii byl s Beatles Mike Love z Beach boys... spiritual regenration je jen jakýsi jam, kterejch beatles v období nahrávání alba Get back (Let It be) udělali desítky...
Odpovědět