NEJOBLÍBENĚJŠÍ FILM BEATLES

diskusní fórum o skupině Beatles
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

V němčině? Schrecklich............ :(
Try to see it my way...
EskiMO
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Yellow Submarine

Příspěvek od EskiMO »

no u mna je to jednoznacne Yellow Submarine :wink: a z nej specialne Jeremy Hillary Boob, Ph.D., hlavne to, ze hovori vo versoch... ten by si rozumel s Dedom Vsevedom od Dlouheho, Sirokeho a Kratkozrakeho...
EskiMO
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Hey Bulldog

Příspěvek od EskiMO »

Btw. neviete niekto nahodou, z akeho dovodu bola z filmu YS vystrihnuta pesnicka Hey Bulldog? Videl som tu scenu s Hey Bulldog a podla mna je dobra... tak nerozumiem, preco ju vystrihli
dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od dr. Halíř »

údajně proto, že Paulovi se zdálo, že už je ve filmu příliš "rvaček"....
dr. Halíř
stambi

Yeah Yeah Yeah a Hi Hi Hilfe

Příspěvek od stambi »

První dva filmy Beatles v Německu hráli v létech 1964 a 1965 pod názvy Yeah Yeah Yeah a Hi HI Hilfe. Dialogy jsou mnohdy zcela odlišné od anglických. Prostě se dialogy nepřekládaly doslova, ale přizpůsobily se německému divákovi. A kupodivu je to velice dobře dabováno a s notnou dávkou humoru. Docela rád se dívám občas na ty německé verze. Německá verze A Hard Day´s Night vyšla oficiálně na videokazetách a na DVD. Help! v německám znění nebyl ještě oficiálně vydán, ale prodává se na pirátských DVD. Help! vyšel oficiálně pouze na VHS anglicky nebo s německými titulky.
Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pollack »

V Magical Mystery Tour se mi líbí všechny videoklipy, ale bohužel o filmu se to říct nedá.
Jde vidět že to byl Paulův nápad.
Kdyby nechali dělat film Dickem Lesterem, tak by to byl určitě dobrý film, jinak to je propadák.
NoK

Příspěvek od NoK »

Anonymous píše:
Keram píše:anonymní Pepa: Help mi mírně připomíná dílka Monty Pythonů Nebude to tím, že se znali a kamarádili :D
No těžko najít někoho s kým se v té době neznali :lol:
Jinak z helpu mám opravdu rád např. to, jak se tam celým filmem prolíná ten plavec-rekordman-který se snaží doplout na Bahamy. sice je to takovej detail, ale vážně vtioný. Např když se vynoří v Alpách v tom jezeře když tam hrajou carrling (snad jsem to napsal správně), s tom bombou alá carrlingový kámen. je to prostě výborná komedie, takový mám rád. Možná že bez Beatles by to nebylo úplně ono, přece jenom to, že v tom hrají oni hraje velkou roli. Kterej fanoušek by je neviděl rád v na "živo", že?
The Magic Christian s Petrem Sellersem a Ringem je taky výbornej film, plně odpovídá době svého vzniku-ty bláznivé scény-napr. něco jako "LSD večírek" ve vlaku. Má to výbornej motiv a hudba-Come and get it by Paul McCartney, je taky výborná. V A Hard day´s night jsou zase výborné prupovídky-zlatý anglický humor, Lennonovi sarkastické prupovídky a Paulův dědeček :D A hl. výborný songy s Beatles "skoro na živo".

Opravuji: The Beatles se s Monty Pythonama nekamarádili(určitě se ale znali s některými členy (MP) ), skupina Monty Python v plné formaci se sešla až u vysílání Cirkusu, což bylo v roce 71. Pouze po rozpadu(Beatles) se MP kamarádili s Ringem a Georgem(ten si dokonce střihnul malou roličku v Brianovi), který je také zároveň finančně sponzoroval. I když tam byli určité vazby, například právě u Kristiána. Myslim, že Graham Chapman a ještě někdo k tomu psali scénář. Bohužel jsem o tom ale jenom četla, nevíte někdo, kde bych to mohla senat?
NoK

Re: Hey Bulldog

Příspěvek od NoK »

EskiMO píše:Btw. neviete niekto nahodou, z akeho dovodu bola z filmu YS vystrihnuta pesnicka Hey Bulldog? Videl som tu scenu s Hey Bulldog a podla mna je dobra... tak nerozumiem, preco ju vystrihli
Oni jí vystřihli? To je divný, my to máme na kazetě a tam ta scéna je..... :shock:
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Taky tak.
Try to see it my way...
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od #47 »

No já to mam na nějaký hodně starý VHS, kde ta scéna není, na DVD už pak byla...
Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Vicino »

Kdo ještě nemáte Perný den na DVD, tak ho stále mají Levné knihy za 99,- Má to české titulky, různé rozhovory, prostě za ty peníze vcelku rozumná investice.
Jessica
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jessica »

Tak to me se nejvice libi A Hard Day's Night, protoze to ma alespon nejaky dej..Help jsem videla asi dvakrat a nedavno jsem shledla i Yellow Submarine. Nejlepsi jsou na tom ty pisnicky, ale dej nic moc...:(
helterskelter
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od helterskelter »

A to si jeste nevidela Magical Mystery Tour:) To Yellow Submurine ma jeste docela slusnej dej:)

Ale nam nejde o dej, ale spise pisnicky, ze? :wink:
When the night is cloudy there is still a light that shines on me...
Obrázek
Jessica
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jessica »

Tak pisnicky jsou dobry vsude:)))..mimochodem, ty mas film Magical Mystery Tour?:)
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Film k sehnání na DVD je, bohužel jsem ale ještě neslyšel o žádné česky otitulkované verzi.
Try to see it my way...
helterskelter
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Taky sem si jeste nevsim zadne verze s ceskymi titulky, ale k sehnani je urcite a bez problemu, dokonce i originalni, zadny "palenky" :lol:
Obrázek
Jessica
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jessica »

opravdu? A kde?
helterskelter
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Napr. tady, doufam, ze to neni moc velka reklama :D

http://www.audio3.cz/goods.asp?gid=583037
Obrázek
Jessica
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jessica »

hm...dekuju, jeste to musim zvazit:)), ale moooc dekuju
helterskelter
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Myslim, ze i cena je velice slusna
Obrázek
Odpovědět