NEJOBLÍBENĚJŠÍ FILM BEATLES

diskusní fórum o skupině Beatles
Odpovědět
postmanka

NEJOBLÍBENĚJŠÍ FILM BEATLES

Příspěvek od postmanka »

VŠECHNY JEJICH FILMY MÁM RÁDA,PROTOŽE TAM HRAJÍONI ,ALE KDYBYCH SI MĚLA OPRAVDU VYBRAT TAK TEDA PERNÝ DNY,PROTOŽE JSEM HO VIDĚLE UPLNĚ PRVNÍ PŘED OSTATNÍMI DALŠÍMI A V TÉ DOBĚ BYLO VIDĚT ,ŽE JE TO OPRAVDU BAVÍ.POZDĚJŠÍ JSOU TAKY HEZKÝ,ALE NE UŽ TAK OPRAVDICKÝ.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Já to mám tak 50:50 s HELP! A Hard day´s night je výborně hranej dokument ze života skupiny za dob Beatlemánie, no a Help je zase úžasně vtipnej, většina scének je opravdu vydařená, Help mi mírně připomíná dílka Monty Pythonů, i když tam to jde víc do absurdna, no ale zlatej anglickej humor. Další filmy The Beatles jsem neviděl, alespoň se mám na co těšit, i když už to asi nebude taková kvalitka:(
anonymní Pepa
dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Příspěvky: 175
Registrován: pon pro 02, 2002 3:25 pm

Příspěvek od dr. Halíř »

Perný den - 100%, skvělý dílko!
Help - kdysi jsem ho žral, teď už mě zdaleka tolik nenadchává
Magical Mystery Tour - nebejt písniček, je to ztráta času
Žlutá ponorka - ta je ze všeho nejlepší
Let It Be - možná cenný jako dokument, ale jinak vcelku nuda
Uživatelský avatar
Rigby
Manager
Manager
Příspěvky: 254
Registrován: pát lis 08, 2002 9:46 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rigby »

Za nejlepší považuji jednoznačně Perný den. Téměř na stejné pozici by byla Žlutá ponorka. V MMT je skvělé obrazové ztvárnění písní, ale jinak je to nuda. Help se mi kdysi napoprvé hodně líbil, ale kromě několika okamžiků už mě tak nebere. Jsem zvědav, kdy se oficiálně objeví Let it be.
Uživatelský avatar
Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Příspěvky: 66
Registrován: čtv srp 25, 2005 4:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pollack »

U mně je jednoznačně nejlepší film Help!
:D
Keram

Příspěvek od Keram »

U mě je to A Hard day´s night, HELP! a Yellow Submarine

anonymní Pepa: Help mi mírně připomíná dílka Monty Pythonů

Nebude to tím, že se znali a kamarádili :D
Loraine
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Příspěvky: 134
Registrován: čtv říj 28, 2004 8:50 pm

Příspěvek od Loraine »

Asi jako jedinná mám ráda i MMt, co? Jinak na 1. místě je Yellow Submarine, a pak už tak nastejno.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Keram píše:anonymní Pepa: Help mi mírně připomíná dílka Monty Pythonů Nebude to tím, že se znali a kamarádili :D
No těžko najít někoho s kým se v té době neznali :lol:
Jinak z helpu mám opravdu rád např. to, jak se tam celým filmem prolíná ten plavec-rekordman-který se snaží doplout na Bahamy. sice je to takovej detail, ale vážně vtioný. Např když se vynoří v Alpách v tom jezeře když tam hrajou carrling (snad jsem to napsal správně), s tom bombou alá carrlingový kámen. je to prostě výborná komedie, takový mám rád. Možná že bez Beatles by to nebylo úplně ono, přece jenom to, že v tom hrají oni hraje velkou roli. Kterej fanoušek by je neviděl rád v na "živo", že?
The Magic Christian s Petrem Sellersem a Ringem je taky výbornej film, plně odpovídá době svého vzniku-ty bláznivé scény-napr. něco jako "LSD večírek" ve vlaku. Má to výbornej motiv a hudba-Come and get it by Paul McCartney, je taky výborná. V A Hard day´s night jsou zase výborné prupovídky-zlatý anglický humor, Lennonovi sarkastické prupovídky a Paulův dědeček :D A hl. výborný songy s Beatles "skoro na živo".
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ještě podpis
anonymní Pepa
Adélice

Příspěvek od Adélice »

Všechny filmy se mi líbí, kromě MMT, to je děsná blbost. Písničky jsou teda dobrý, hlavně jak Paul hopká na kopci :)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:Jinak z helpu mám opravdu rád např. to, jak se tam celým filmem prolíná ten plavec-rekordman-který se snaží doplout na Bahamy. sice je to takovej detail, ale vážně vtioný. Např když se vynoří v Alpách v tom jezeře když tam hrajou carrling (snad jsem to napsal správně), s tom bombou alá carrlingový kámen.
Píše se to curling, ale to je jedno. Podstatný je, že ten plavec je myslím Mal Evans :lol: nebo někdo takovej (někdo z realizačního týmu Beatles).
Keram

Příspěvek od Keram »

Zapomněl jsem se podepsat.

Keram
Uživatelský avatar
j.babel
Světová star
Světová star
Příspěvky: 1826
Registrován: sob pro 03, 2005 1:18 am
Bydliště: Hořovice

Příspěvek od j.babel »

Je to Mal Evans. A kdo by nevěděl, jak se curling správně píše, může napsat hezky česky "metaná". I když spíš bych tomu říkal "zametaná". Sport pro ženský ... košťata :-)
Try to see it my way...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To asi není curving co? Nebo carving...spíš to vypadalo na kandahár
luke_bunda
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Příspěvky: 122
Registrován: pon lis 11, 2002 11:20 am
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luke_bunda »

mně se kromě Let It be líběj všechny jejich filmy, každej má v sobě něco, co mě zaujme...
šaman

Příspěvek od šaman »

Anonymous píše:To asi není curving co? Nebo carving...spíš to vypadalo na kandahár
neni to jedno?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

U mě vede Perný den-už ho znám za ty roky i pozpátku,ale vždycky u něj padám smíchy,jako bych se na něj koukala poprvé.Viděla jsem i Help!,ale asi jen dvakrát v životě,takže ho teď marně sháním.Poradíte někdo,kde na něj určitě narazím ? Myslíte,že ho budou mít v Bontonu ?
Uživatelský avatar
j.babel
Světová star
Světová star
Příspěvky: 1826
Registrován: sob pro 03, 2005 1:18 am
Bydliště: Hořovice

Příspěvek od j.babel »

Mě mile překvapilo, že se Perný den líbil i mojí 11letý dceři. Normálně se u toho lámala smíchy, a její nejoblíbenější hláška je "tímto prohlašuji most za otevřený", a vůbec si oblíbila scénky s Lennonem (ve vaně a pak tu "je mu podobná víc než já". A z písniček ISHKB. :D
Try to see it my way...
Uživatelský avatar
SheLenka
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Příspěvky: 117
Registrován: pát črc 22, 2005 11:35 pm

Příspěvek od SheLenka »

Jé, s tvou dcerou bych si rozuměla. Když jsem viděla Perný den v roce 91 poprvé, byla jsem jen o 2 roky starší, anglicky jsem uměla dost málo a viděla film bez titulků na British Councilu. Takže mě taky tehdy nejvíc zaujalo "I now declare this bridge open" a scéna, kterou jsem pracovně nazvala "John do vany" :lol:
Už jsem to strašně dlouho neviděla. Ovšem takový "sestřih" Rutles... :wink:
Uživatelský avatar
j.babel
Světová star
Světová star
Příspěvky: 1826
Registrován: sob pro 03, 2005 1:18 am
Bydliště: Hořovice

Příspěvek od j.babel »

S titulkama je to fajn, naštěstí ještě nikoho nenapadlo tenhle film nadabovat :?
Bez titulků si to bohužel nemůžu dovolit ... i když dneska už možná jo. Ne že bych uměl o tolik víc anglicky. Spíš to umím místama zpaměti.
Try to see it my way...
Odpovědět