Koho máte z Beatles nejradši? (a proč?) :))

diskusní fórum o skupině Beatles
Odpovědět

Tak koho máte nejradši?

Johna
18
27%
Paula
13
20%
George
12
18%
Ringa
4
6%
všechny je mám rád stejně
19
29%

Celkem hlasů: 66

bububu

Příspěvek od bububu »

ty hajzel,zabijem ta
Igo
Nováček
Nováček

Příspěvek od Igo »

Checheche. Konecne to tu nejaky trinastrocny uchylak rozviril :-D
Kto je to emily???
rumburak

Příspěvek od rumburak »

emily je taká komerčná kurva.techno na spôsob scootru,proste svinstvo
dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od dr. Halíř »

Scooter je jedna z nejhnusnějších věcí, co jsem kdy slyšel. naproti tomu "See Emily Play" jedna z nejlepších :)
eliz

Příspěvek od eliz »

Ja bych se s dovolením vrátila zpátky k tématu :)
U mě je to John,i přes ty kiksy,co občas dělal... Vždycky,když slyším ten jeho neuvěřitelně sexy chraplák,tak se mi podlamujou kolena... :oops:
Mimochodem,vcera sem docetla Nanebepění - uff,ani nevim co k tomu dodat. Ještě to vstřebávam.
Janička-Black

MILUJU

Příspěvek od Janička-Black »

Já je všechny moc miluju, ale je fakt že John dokázal dělat tvrdší muziku a nestyděl se za jinej styl života. :wink: :lol: :D
Janička-Black

Tvrdá muzika...

Vážně??No tak to jsem celkem ráda!!john měl dobrou muziku a dokázal dělat i tvrdčí což Paul, George a Ringo nedokázali, John měl i dobrou akustiku.A hlavně se nestyděl za styl života s Yoko Ono,Je fakt, že kdyby nebyli jí tak by možná ještě existovali, no kdo ví. Ale johnova deska IMAGINE- no ta je zkrátka jedinečná!!!!A co ty na TO???? :shock: :shock:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Nejde o to, kdo dělal tvrdší muziku (John), ale jde o to, kdo (John) nepsal sračky... A jen tak mimochodem, proč by se měl za Yoko stydět? :?:
Morannon

Příspěvek od Morannon »

A proč se tam sakra neobjevilo, že jsem tu minulou zprávu poslala já, když jsem byla přihlášená???????
Janička-Black

B????

Já neříkám, že by se měl za Yoko stydět jen to, že všichni jí obviňovali z rozpadu muziky.A Paul svojí deskuTug of War ta je považováná za nejlepší a já si myslím toéž.ono se nedá přesně posoudit kdo psal sračky a kdo ne jak kdy, John má svoje dobrý písničky George a palu a Ringo taky.
Prudence

Příspěvek od Prudence »

Morannon:Ty snad nemáš ráda Paulovu nesračkovitou tvrdou tvorbu???? Mimochodem někde jsem četla, jak Yoko trápila Johna hlady........jste si jistí, že ho zastřelili???
Igo
Nováček
Nováček

Příspěvek od Igo »

Poznate do sestdesiateho osmeho nejaku tvrdsiu skladbu, ako Helter Skelter? (Na margo toho, ze John vraj robil tvrdsiu muziku...)
ioreth

nejlepší Beatles

Příspěvek od ioreth »

jasne vyhrává George :lol:
-je nejhezcí
-nejhezcí písnicky na svete
-zájem o duchovní zivot
-pomoc lidem v nouzi
-krasnej sislavej hlas:)
-nebyl panovacnej jako John a Paul-nic proti nim:)
atd.-mohla bych pokracovat do nekonecna:)
Leonidas
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leonidas »

vsetkych rovnako
je to moja najoblunenejsia skupina a je mi luto, ze toto forum som nasiel az teraz
ale nevadi hor sa do toho :wink:

btw: admin nemali by ste zaujem o spolupracu s tymto forom: http://www.infodoprava.com/musicforum/index.php
elevandule

Příspěvek od elevandule »

pro mně je hrozně těžký určit koho z nich mám nejradši, každej měl něco do sebe a kdyby jeden chyběl, už by to nemohli být oni... Miluju Paula, protože má fakt dobrý písničky, skvělej hlas, krásný očka a roztomilej úsměv :))) Miluju George, protože je moooc hezkej a sympatickej, má skvělý písničky, fajnovej hlas, nikdy si na nic nehrál. Měl úúžasnej talent, ale vždycky stál ve stínu Paula a Johna (nic proti nim). Miluju Johna, protože byl opravdová Osobnost, psal písničky s hlubším významem a nápaditejma melodiema. A miluju i Ringa, protože vypadá tak krásně roztomile když sedí za bubnama a k tomu má hlas kterej se naprosto skvěle poslouchá. Nedokážu si představit že by třeba Yellow submarine zpíval někdo jinej...
Nela

Příspěvek od Nela »

Podle mně je nejlepší George Harrison :oops:
j.babel

Příspěvek od j.babel »

Žádného z Beatles nemám raději než Beatles.
Ariana.Xs

...

Příspěvek od Ariana.Xs »

Paula
Soily

Příspěvek od Soily »

Paul The Chaos je nejlepší !
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Nejradši mám paula-vypadá nejlíp
-zpívá nejlíp
-skládá nejlíp písničky
-vyjadřuje se nejlíp
prostě je skvělej. John není špatnej- taky hezky zpívá. Ringo mně nevadí. George je hrozně škaredá držka (na koncertech občas vypadal jak postiženej), ale má některé hezké melodije. Samozřejmě beatles jsou jako celek nejlepší. :)
Odpovědět