The Beatles (White album)

diskusní fórum o skupině Beatles
Odpovědět
Martin

Příspěvek od Martin »

Co se závěru na Helter Skelter týče, přikláním se k názoru, že jde o Ringa.

Ringo se skutečně neúčastnil nahrávání Back in the USSR, protože ho prý Paul neustále buzeroval, že to hraje blbě. Tak se milej Ringo naštval a odjel na Sardínii si užívat u moře, což mu vydrželo asi dva týdny. Paul si bicí nahrál sám. (mimochodem Ringo na Sardínii alespoň našel inspiraci k Octupus's Garden, co vyšla na Abbey road)
hanan
Nováček
Nováček
Bydliště: Svět=>Evropa=>Česká rep.=>Morava=>Brno...možná.Prostě bydlím na této planetě.

Puchýře i chobotnice

Příspěvek od hanan »

Ještě že od toho nahrávání utekl, představte si, že by ta nádherná písnička o chobotnicích na Abbey Road nebyla....... :shock:

Tak to vypadá, že ty puchýře měl přece jenom Ringo....
Knihám až tak úplně nevěřím, spíš dám na ,,hlas lidu,, a na své uši.

Takže Ringo..... :lol:
luke_bunda
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luke_bunda »

puchejře měl Ringo - ve storytellers o tom mluvil :)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Podle hlasu jednoznačně Ringo.
Vševěd
Návštěvník

Jsem četl, že Ringo nebyl ani u náhrávání Dear Prudence.
A Helter skelter je tedy nic moc, Paulův pokus o hard rock.
Čau Vševěd
Lennonka
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

"Ob la di ob la da" & The Marmelade???

Příspěvek od Lennonka »

Posloucham stary hity 60.let a mezi nima jsem nasla "Ob la di ob la da" "od" kapely The Marmelade - nevite o tom nekdo neco vic?
Na Googlu jsem toho moc nenasla.
Dik.
In Her Own Writings
Návštěvník

Nitty_Gritty píše:Jsem taky toho názoru. Dokonce mám dojem, že před tím výkřikem je tam slyšet (podle hlasu) Johna, jak říká: "alright". :wink: Takže to musí bejt na 100 procent Ringo.
cau,
urcite je to ringo na 1000%. na konci cd "ringo starr: vh1 storytellers" o tom mluvi a dokonce to tam predvadi.
john
Prudence

Příspěvek od Prudence »

Podle mě jsou nejlepší písničky Yer Blues, Dear Prudence, Happiness is a warm gun a I'm so tired, Sexy Sadie... Na druhou stranu, když slyším třeba Good Night, tak se mi fakt dělá blbě, to je vážně hrůza a taky se mi moc nelíbí Revolution. No jo, singl je singl...
A tak mě napadá, abyste neřekli, že Paula diskriminuju, tak ještě Why don't we do it in the road - to je tak akorát perverzní na můj vkus, ale to ostatní od Paula fakt nic moc...
Prudence

Příspěvek od Prudence »

OHNOTHIMAGEN: Tak zrovna o tomhle nic nevím, ale když to říkáš... Jestli to je fakt od Johna, uznávám (strašně nerada), že šlápl vedle...
Prudence

Příspěvek od Prudence »

Mimochodem jsem nikde nepsala, že se mi od Johna líbí všechno... a taky jsem neřekla, že se mi od Paula nelíbí nic
rumburak

Příspěvek od rumburak »

najviac sa mi páči happines a helter.ináč skvelý album.po REV a SGT naj
rumburak

Příspěvek od rumburak »

myslím,že album je veľmi dobrý.happines,why don´t we do it on the road(a vôbec nie je perverzná :wink:)helter skelter,prudence,obludy(fakt dobré(názov))cry,atd´.no niektoré piesne tam nestoja za nič(no name).ale dobrá je tiež ringova.REV 9. je dobrá hovadina
P.S.:pozdravujem všetky slovenské
Návštěvník

Skvělý album až na to že nedrží moc pohromadě a některý písničky jsou fakt slabý-Wild honey pie,Why dont we do it in the road,Revolution 9,Good night.Na druhou stranu tu jsou fantastický věci-While my guitar gently weeps,Happiness,Oblady,Oblada,So Tired,Bungalow bill,Everybody has got something to hide atd.Celkově je teda výborný
Igo
Nováček
Nováček

Příspěvek od Igo »

Revolution 9 nie je pesnicka!!! Je to zvukova kolaz. (Pre zaujemcov odporucam vypocut si Maccovu Liverpool Sound Collage.)
Návštěvník

To máš jedno
Nitty_Gritty

Příspěvek od Nitty_Gritty »

Nejlepší je parodie na Revolution 9 v díle Simpsonů s názvem "Homer's Barbershop Quartet".
"Number eight.... krrrrk... number eight... krrrrrk..."
:lol: :lol: :lol:
Loraine
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od Loraine »

Ono i Lisa In The Sky má něco do sebe :lol:
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Fokt »

Nemyslíš Lindo náhodou ten díl jak Homer, Barney, Apu a ředitel Skinner založili skupinu "Břitníci"? Ten byl skvělej, škoda že ho nemám nahranej...
Nitty_Gritty

Příspěvek od Nitty_Gritty »

Přesně ten myslim. Akorát že já jsem ten díl viděla v originále, kde se jmenovali The B Sharps :lol: Krom toho ho mám na kompu v podobě avi., abych si ten uměleckej zážitek mohla čas od času oživovat.
Návštěvník

Hm, ale ty ho asi máš v AJ, že? To není nic pro mě (ne že bych neuměl ale při ČJ se víc bavím)
Odpovědět