Smrt Johna Lennona - fakta

diskusní fórum věnované osobě Johna Lennona
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Re: Smrt Johna Lennona - fakta

Příspěvek od timothy »

Park: Dnes běží A co když je to pravda od 15 hodin :D

Jinak velmi rád uvítám názory dalších :D
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar

Příspěvek od Beaver »

Pokud myslíš film na Nova Cinema, tak i dnes ve 14:10.
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od timothy »

Právě ten myslím, díky Beavere :D
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Skoro se mi nechce věřit, že by žena Marka Chapmana Gloria Chapmanová, řekla to co jsme si mohli včera přečíst v nejprodávanějším českém bulváru. Snad bude mít Paul dost rozumu ani za ním nezašel ( i když by to bylo zajímavé). Myslím totiž, že se před několika lety psalo, že má Mark zálusk na odstranění i dalších členů Beatles hlavně Paula.
to se vrací kolibřík
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Rád bych připomněl, že toto téma se jmenuje "Smrt Johna Lennona - fakta" :D Samosebou chápu, že vždycky nejde striktně se tématu držet. Přesto, uvádět citaci ženský, která je patrně stejný magor jako Chapman sám, a ještě citaci ze slizké tiskoviny do tématu, které aspoň zkraje mělo za úkol shromažďovat pokud možno seriózní fakta, mi přijde už trochu úsměvné. Pro podobné záležitosti by snad bylo nejvhodnější založit téma "Beatles v bulváru" nebo tak něco.
Na článek samotný nelze říct nic podstatného. Typická šmíra bez špetky věrohodnosti, snůška blábolů. Ostatně, když klíčové slovo v článku o Chapmanovi je "sex", co si o tom asi tak myslet. Tak ať si ho tedy užijí, není nad pravidelnost (jednou za rok je nakonec také pravidelně :lol: ). Blbosti typu "šel domů za Yoko Ono" nebo že mají povoleno se políbit, když už v tom lochu mohou obcovat, snad ani za komentář nestojí.
Nějak v tom článku nemohu najít, že by Paul za Chapmanem opravdu měl nebo plánoval jít. Že to někde údajně řekla jedna vyšinutá baba je jiná věc. Takže klidně věř, plácat si může co chce. Nu což, 27 spoluobčanům z Knihy xichtů se to líbí...
Try to see it my way...
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od timothy »

27 liků z Knihy xichtů...to mi připomnělo Chapter 27 :D
Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Vicino »

Neveselé půlkulaté výročí právě dnes, koukám, že i téměř na hodinu přesně... No, vzpomínáme, co dodat...
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Vicino:

No, kdybych chtěl hnidopíchat, tak bys měl reagovat zhruba až dnes v pět ráno.
Když bylo nějakých těch 22:50 - 23:07 v New Yorku, tak v Československu už bylo nad ránem...

Ale včera jsem samozřejmě točil pouze Johnovu hudbu.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Vicino »

Máš pravdu, ani mi to nedošlo, jen jsem se náhodou podíval na hodiny... Tak jsem chudáku Johnovi nechtíc ubral ještě pár hodin z už tak nedlouhého života. No, ještě, že to na nic nemá vliv.
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Ale včera jsem samozřejmě točil pouze Johnovu hudbu.
Já jsem toho moc nestihl, kvůli práci. Ale něco jsem si samozřejmě přehrál, to je jasný.
Snad jste si vzpomněli pár dnů předtím i na George. Na toho jsem měl času více, takže ač výročí bylo nekulaté, hrály mi doma jeho sólovky, stihl jsem i Wilburys, kompletní Bangladéš z LP i pár jeho věcí z éry Beatles. Dokonce jsem si sedl i k pár klipům.
Try to see it my way...
Jenny
Nováček
Nováček

Příspěvek od Jenny »

Nebudu zde psát fakta,jak John umřel,je to hodně smutné a raději na to nechci myslet,ale chtěla jsem připomenout,že je to dneska 36let,co umřel tento vynikající hudebník se srdcem na dlani,velmi na mě zapůsobil nejen jako skladatel,ale také svými názory jako člověk,který umřel naprosto nepochopitelně a naprosto zbytečně,tak kdo můžete,tak si na JOHNA dneska vzpomeňte.. :(
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Pouštím si ho už od rána. Stejně jako dnešní padesátnici Sinéad O'Connor.
Jenny píše:vynikající hudebník se srdcem na dlani,velmi na mě zapůsobil nejen jako skladatel,ale také svými názory jako člověk
Doporučuju přečíst si pár knih o Johnovi.
Hudebník lepší průměr, skladatel skvělý, zpěvák výborný, jako člověk podle mě někdo naprosto nesnesitelný. A se srdcem na dlani? To si teda fakt nemyslím.
Jenny
Nováček
Nováček

Příspěvek od Jenny »

Ale vždyť ty jsi ho taky sám osobně neznal nebo ano??Na mě prostě zapůsobil i jako člověk,pár knížek jsem o něm četla,ale samozřejmě každý píše něco jinýho,někdo ho chválí,někdo pomlouvá,já ho samozřejmě osobně neznala,pouze z novin,rozhovorů,ale jako člověk na mě zapůsobil,jasně,že měl svý mouchy,ale to prostě každej,nikdo není dokonalej,ale já ho mám jako člověka prostě ráda,ať každý o něm píše co chce,mně to stejně nezmění názor,vím,že ho bylo taky dost,ženský hodně střídal ani Yoko nebyl věrný,ale dobrý člověk to určitě byl,o tom není pochyb,nikdy by asi neskládal tak krásné písně,kdyby to nemyslel upřímně,nevím,prostě ho mám jako hudebníka a jako člověka moc ráda. :)
Jenny
Nováček
Nováček

Příspěvek od Jenny »

Třeba kdybych ho znala osobně,třeba bych změnila názor,nemůžu posoudit,vím,že v soukromí trpěl depresemi,byl výbušnej,někdo říká arogantní,bůh ví,to musel vědět jen on sám a lidi kolem něj,drogy ho určitě taky změnili,já ho můžu soudit jen podle těch rozhovorů,co jsem slyšela,víc jsem bohužel neměla možnost(ani bych se s ním nedorozuměla s mojí angličtinou :lol: )
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Zásadně odděluju profesionální a soukromý život.
To, že někdo píše krásné zamilované písničky nebo skladby, v nichž velebí mír, neznamená, že nemůže být v soukromí hajzl, opilec, feťák nebo násilník. Myslím, že těch příkladů by bylo hodně.
Trvám na tom, co jsem řekl. Knížek o Beatles mám za sebou asi padesát. Česky i anglicky. Lennon nebyl žádný svatý.
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Článek je to již starší, ale přesto jsem rád, když jej napíše někdo opravdu znalý a já se mohu dozvědět něco nového. Člověk se prostě pořád učí.
Vyzdvihl bych hlavně poslední odstavec.

https://echo24.cz/a/SjdeR/v-drazbe-se-p ... iony-korun
Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Vicino »

Díky za tip. Téma posledního odstavce je sice smutné, ale originální autorův popis situace přeci jen vyloudil úsměv na mé tváři.
Odpovědět