DVD Lennon Legend

diskusní fórum věnované osobě Johna Lennona
Odpovědět
Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

DVD Lennon Legend

Příspěvek od Pollack »

Perfektní videoklipy.
Nejlepší je Imagine, Jealous guy, Mind Games, No.9 Dream, (Just like) starting over, Woman, Nobody told me a Working class hero.
Trochu ztřeštěný se mi zdá Happy Xmas(War is over) V bonusech mě překvapili Lennonovy oživlé kresby. 8) 8)
Naposledy upravil(a) Pollack dne sob kvě 20, 2006 11:55 am, celkem upraveno 2 x.
j.babel

Příspěvek od j.babel »

Oživlý kresby jsou skvělý, líbily se i dceři (11).
lukas

Příspěvek od lukas »

Mě se Happy X-mas nezdá ztřeštěný, ale pro nepřipraveného až příliš úderný. Ten klip je vážně zasahující a to byl asi cíl.
Jinak celkově mi přijde DVD jako absolutně vynikající záležitost, po všech stránkách skvěle zpracované - nevím co bych vytknul.
dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od dr. Halíř »

taky se mi líbí. některý klipy jsou sice jako nastavovaná kaše (ty s těma záběrama Johna a Yoko z doby Imagine), ale jinak je to skvělý dílko. nadchnul mě klip k Mother. přesně takovej druh patosu zbožňuju... :)
Onder
Krajská superstar
Krajská superstar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onder »

Navíc má DVD perfektní 5.1 zvuk. Obzvlášť DTS. Všimli jste si, že na obou 5.1 zvucích (DD i DTS) je v Jealous Guy u třetí sloky použit jinej Johnův vokál než na stereo verzi, kde je ten "správnej"?
Jinak pro toho kdo má 5.1 systém doporučuju Instant Karma a pustit si pouze center kanál, kde je pouze Johonův suchej zpěv. Uvidíte jak se s tim moc nesral. V celkovým zvuku se to hezky ztratí... :)
luke_bunda
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luke_bunda »

ja tohle DVD mám jen jako DIVX rip a je to v pohodě, videklipy nejsou sice nic extra nápaditý ale kvalita písniček to vyvažuje. Dřiv vyšla na VHS podobná kompilace John Lennon Video Collection....
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Ono taky většinou nejde o videoklipy v pravém smyslu toho slova. Celé DVD je ale určitě úžasnou sbírkou různých cenných záběrů, fotografií....
Try to see it my way...
Odpovědět