Smrt Johna Lennona - fakta

diskusní fórum věnované osobě Johna Lennona
Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Vicino »

Na Stream.cz je asi tříminutový dokument, pro fanoušky samozřejmě žádná nová fakta, ale shlédnutím rozhodně nic nezkazíte. Máte-li zájem, klikněte SEM.
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Re: Smrt Johna Lennona - fakta

Příspěvek od timothy »

Zdravím, nevíte někdo proč nechali Marka Chapmana převézt z věznice Attice do věznice Wende tento rok ? :D
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

To by mě taky docela zajímalo... třeba už si za ty roky v Attice okoukal zámky a někomu to došlo :D
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
leon66
Světová star
Světová star

Příspěvek od leon66 »

Nebo se tam na něj někdo chystal...oni i muklové bývají muzikální... :lol:
Obrázek
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od timothy »

Díky za uvedené varianty, obě jsou velice zajímavé (zvlášť, kdyby obě byly správně a nastaly by najednou) :lol:
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Taky jste viděli včerejší hlavní Události, ani jsem nevěděl, že si dopisovali a on je prodává, vy byste je prodali?
to se vrací kolibřík
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Události jsem neviděl, takže nejsem v obraze.
Kdo si s kým dopisoval a kdo co prodává? :D
Try to see it my way...
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Už si to moc nepamatuji, ale bylo to něco o tom, že Mark Chapman si dopisoval s jedním z policistů, kteří ho zatkli (myslím, že Stephen Spiro) 5 let, a ten policista ty dopisy teď prodává, aby měl finance na léčbu své nemoci. Pamatuji si ještě z reportáže na záběry Marka v TV interview (staré a známé záběry) a pravděpodobně novou barevnou fotografii Marka.
to se vrací kolibřík
Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Vicino »

No, to je zvláštní otázka "vy byste je prodali?" Těžko se vžít do situace někoho ze zúčastněných. Já jsem ty Události také neviděl, takže nevím jak to přesně je, ale pokud bych byl oním policistou, který potřebuje velké peníze na léčbu své nemoci, a pokud by se ty velké peníze daly sehnat takovýmto prodejem, tak bych určitě prodal. Vždyť by bylo docela paradoxem, abych například umřel proto, že nemám na léčbu, jen kvůli tomu, že nechci prodat dopisy jednoho vraha :lol:

Ještě jedna věc z jiného soudku. Chapman je už zavřený opravdu dlouho, přes třicet let (podle mě by i 300 let bylo pro takového zmetka málo, ale spáchat totéž u nás, je už dobrých 20 let na svobodě :( ), a jeho pravidelné žádosti o propuštění byly vždy zamítnuty, mimo jiné i proto, že Yoko vždy uváděla, že se bojí o svou bezpečnost. V souvislosti s jejími nedávnými osmdesátinami si říkám, co bude, až Yoko umře. Obávám se, že Chapman se pak záhy ocitne na svobodě...
leon66
Světová star
Světová star

Příspěvek od leon66 »

...a vzápětí ho někdo sejme.
Obrázek
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Právě že nesejme. Jenže on bude žít v ustavičném strachu, že by se to stát mohlo, takže bude dávat pozor i na záchodě (mohl by dopadnout jako Jaromír třeba) a nakonec z toho bude tak zdeptán, že se vyřeší sám :-)
Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Vicino »

Což by asi byl vůbec nejpřijatelnější závěr jeho bídného života :cry:
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Brňenské divadlo Husa na Provázku uvedlo hru Divnej brouk aneb kdo zabil Johna Lennona. Hra pojednává o vraždě Johna Lennona. Samotné představení je dle ukázek v obvyklých českých poměrech (Imagine v češtině!). Co je naopak zajímavé jsou projekce Johna na mnoha obrazovkách, taky je zajímavé, že autoři hry dali do hry citace z knihy Kdo chytá v žitě. Yoko ztvárňují 4 herečky. Samotná Yoko Ono je na tuto hru pozvána a zvažuje návštěvu představení (já moc nevěřím, že by se šla na to podívat).
to se vrací kolibřík
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od timothy »

Nevím, jestli to tady bylo a v rámci názvu kapitoly (-fakta) ani nevím jestli by to tady mělo být. Ale kvůli tomu zakládat novou kapitolu nechci. Chci se vás zeptat, co si myslíte o spojení s Johnem Lennonem přes EVP, přikládám tyto odkazy:
http://www.youtube.com/watch?v=ezwE6nMdqhE

http://www.youtube.com/watch?v=k3Zsnwdj71c

K tomu přikládám i rozhovor (3 strany), o něm můžete taky napsat, co si o něm myslíte, jak moc je autentický:
http://www.channelingerik.com/channelin ... -part-one/
http://www.channelingerik.com/channelin ... -part-two/
http://www.channelingerik.com/john-lennon-part-three/

Předem děkuji za vaše názory :wink:
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Obávám se, že můj názor není zde publikovatelný.
Try to see it my way...
Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Vicino »

Podle mě je zbytečné mluvit s Lennonovým duchem přes Skype při té mizerné kvalitě zvuku. Vždyť už má určitě svůj facebookový profil...
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Tyto informace o duchu a komunikaci posmrtného Johna beru kritickým pohledem. Ten první odkaz je opravdu strašidelný a pokud je to opravdu John, tak asi vím co nás ,,tam" čeká, ze všech těch zdrojů se mi tento zdá nejvěrohodnější (kéž by to byl on). Co mě však na tomto odkazu zaráží, je skutečnost, že John zmiňuje nejdřív Georga pak Paula (kupodivu o Ringovi, kterému nabídl těsně před smrtí spolupráci ani slovo) teprve pak na Yoko! Dost podivné, na tu by se asi ptal jako první. Na druhou stranu, když to jde s Johnem tak proč to nejde s Georgem. Ani jiné zdroje jako http://www.novinky.cz/koktejl/83904-joh ... hrobi.html nebo http://seeksghosts.blogspot.cz/2012/02/ ... ghost.html mě nepřesvědčili. A různé zprávy amatérských muzikantů (třeba nějakého duchovního hráče na sitár na youtube), že Johnův duch je inspiroval k napsání té a té skladby, případně jim diktoval akordy nebo názvy muzikantů mě rozhodně nepřesvědčí o existenci Johnova kontaktu s živými. Trochu se zamlouvala ,,Johnova přítomnost" při C´mon People a Free As A Bird, ale to bych musel připustit opravdovou skutečnost komunikace s Johnovým duchem (jsme snad ve skvělém filmu o tomto tématu A co když je to pravda?) a to se mi nechce. Zajímavé je, že Yoko která má asi nejblíž k japonských zvykům vč. vyvolávání duchů mrtvých, se nikdy k tématu nevyjádřila. Vrcholem všeho je nedávná zpráva na Beatles News vyjádření nějakého hudebníka, který uvádí své vystoupení slovy, že John vlastně nezemřel a žije a vystupuje v intimních akustických vystoupení http://nypost.com/2014/10/15/lennons-sp ... ass-onion/
to se vrací kolibřík
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od timothy »

Především děkuji za vaše názory, jsem rád, že se můj námět ujal a pevně věřím, že další reakce přijdou. Především Park mě překvapil rozsáhlostí příspěvku s dalšími informacemi. Názor j. babela, ač nepublikovatelný, určitě beru a Vicino mě inspiroval s tou facebookovou stránkou, ale asi ji (tedy ani duch ani nikdo za něho) fakt nezaložil. K onomu příšernému zvuku ze Skypu bych jen dodal, že jsem sledoval dokumenty a četl knihy s tímto jevem. Tam jsem se dozvěděl, že ony bytosti mluví s frekvencí daleko vyšší, než může vydat lidský hlas. Tím nechci říct, že uvedené odkazy považuji za pravé. S postupující dobou už k těmto věcem už přistupuju rezervovaněji než kdysi.

Někdo další? :wink:
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

timothy:
Ač jsem byl velmi líný klikat na oba odkazy, přispěju jen malou troškou do mlýna... ondyno v Rock & Popu pisatel jménem L Wood (rozumějte Ondřej Bezr) vytvářel fiktivní rozhovory s již nežijícími umělci. Vzpomínám si na Joplinku i na Johna (ten rozhovor s ním se tuším jmenoval Mluvte s barovými pianisty nebo tak nějak) a u rozhovorů s těmito již -desátiletými hudebníky byla vždy aktuální ilustrace od Martina Velíška.
Pokud to člověk nebral smrtelně vážně nebo jako urážku, byla to občas docela sranda.
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od timothy »

OHNOTHIMAGEN:
Děkuji za tuto informaci. Pravděpodobně i ten rozhovor v těch odkazech, co jsem uvedl, bude něco podobného. Jsem rád, že se jednalo právě o časopis Rock & Pop, kde mi kdysi vyšel článek :D
Odpovědět