Press to Play

diskusní fórum věnované osobě Paula McCartneyho
antonin

Press to Play

Příspěvekod antonin » pát bře 03, 2006 12:26 pm

Jaký je váš názor na tohle album z roku 1986 ? Podle mě je super,
nemá chybu, obzvláště Stranglehold, Press, Pretty little head, Once Upon
a long ago v cd jako bonus (ke všem byli udělaní výborný klipy, hlavně k Pretty little head). Album jako celek je typická módní hudba 80. let. Na cd verzi vyšla v r. 1986 (s pomalejší verzí Press) a následně v r. 1993 s bonusy.

dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod dr. Halíř » pát bře 03, 2006 3:19 pm

no právě, typická hudba 80. let. tu já moc nemusim. vlastně se mi z toho líbí jenom Once Upon a Long Ago, což je ten bonus. takže původní album mě nebere, zapadá do šedi maximálně průměrnejch Paulovejch věcí...

helterskelter
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod helterskelter » pon kvě 22, 2006 1:12 pm

Zaujalo me Spies like us, asi proto, ze sem videl i film.... :D Jinak je to vicemene prumer, mozna se tam jeste nejaka vyjimka najde, musim si ho zas jednou poslechnout :wink:
When the night is cloudy there is still a light that shines on me...
Obrázek

Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pollack » pon kvě 22, 2006 8:29 pm

helterskelter píše:Zaujalo me Spies like us, asi proto, ze sem videl i film.... :D Jinak je to vicemene prumer, mozna se tam jeste nejaka vyjimka najde, musim si ho zas jednou poslechnout :wink:

Z jakého filmu? Broad Street?

Jinak toto album je skvělé, nejvíc se mi líbi Strangehold a Pretty little head.

helterskelter
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod helterskelter » čtv kvě 25, 2006 9:10 am

Mam na mysli film Spies Like Us :wink:
When the night is cloudy there is still a light that shines on me...

Obrázek

Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod #47 » čtv kvě 25, 2006 9:54 am

Bohužel tohle album mě moc nenadchlo...běžná Paulova tuctovka prakticky bez jediné zapamatovalné písně (no možná ten Strangehold)...jinak opravdu ničím nevynikající průměr.

timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Re: Press to Play

Příspěvekod timothy » úte pro 30, 2008 5:36 pm

Na LP verzi vynikajícího alba Press To Play je rychlá verze Press, tedy ta verze jaká je na nejnovějším vydání CD. :D
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna

Park
Krajská superstar
Krajská superstar

Příspěvekod Park » pát úno 20, 2009 5:13 pm

Tohle album jsem ocenil až po čase a to ještě ne kvůli albu, ale kvůli vynikajícím videoklipům a některým verzím písní
na singlech v lepším provedení než na albu (např. Pretty Little Head -zároveň možná nejlepší a nejvyprávnější videoklip). Účast Phila Collinse a Paulova syna Jamese je spíše pro zajímavost. Dobré písně Strangehold, Press, Pretty little head, Only Love Remains. Z bonusů mám rád Spies Like Us a Once Upon a Long Ago. Nebývá to mým zvykem ale na tomhle albu oceňuji texty Only Love Remains, It´s not True a Once Upon a Long Ago.
to se vrací kolibřík

timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod timothy » ned dub 26, 2009 6:25 pm

Zajímalo by mě proč na tohle album reaguje tak málo lidí. Vždyť jsou tam i veselé písničky při kterých se tančí, taková Stranglehold, který tu zmínili kromě mě ještě Pollack a #47, a pak ještě Move Over Busker a hitová všech hitů Press, která by mohla být hitem nejen tehdy ale i nyní. Škoda že ji nevydal Supraphon :D

leon66
Světová star
Světová star

Příspěvekod leon66 » stř dub 29, 2009 8:21 pm

No,já si tuhle desku pořídil už dost dávno,poslechl jsem si ji 2x a nijak mě nezaujala ani nenadchla.Jenže ouha!Tento týden jsem se k ní vrátil,kvůli téhle diskuzi,a ejhle-celou dobu jsem si poklepával nohou do rytmu,a nakonec jsem se k tomuto albu vrátil ještě párkrát.Sice nedosahuje vrcholů typu TOW,ale je fajn,pohodová.Jo,je to typická hudba 80tých let,jak tady bylo uvedeno,ale je to hudba skvělá,nápaditá.Moje nej-Only love remains,Pretty little head,Press(příjemná věc,stejně jako videoklip),It´s not True,Strangehold.Asi se začnu vracet i k jiným deskám,které mi už delší dobu chytají prach.
Obrázek

leon66
Světová star
Světová star

Příspěvekod leon66 » stř kvě 06, 2009 2:03 pm

Našel jsem pár fotek,které se vztahují k této desce.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » čtv čer 21, 2012 4:38 pm

Neprávem přehlížené album. Mně se opravdu líbí, a to zvuk osmdesátkových desek běžně nemusím. Tady je ale tak vycizelovaný a plný, že nezní natolik nemístně jako u pár věcí z období Flowers in the Dirt.

Není na něm písnička, o které bych mohl říci něco negativního. V mém osobním žebříčku Maccových desek je mezi pěti nejoblíbenějšími.
Bubi, Bubi, noch einmal, es war so wunderschön. Bubi, Bubi, noch einmal, es kann ja nichts geschehn.

Park
Krajská superstar
Krajská superstar

Příspěvekod Park » stř dub 17, 2013 11:48 am

Nemohu nevzpomenout v souvislosti s dnešním dnem na 2 skladby Paula, které byly namířené proti vládě Margaret Thatcherové a to Angry z Press To Play (Paul McCartney-Herald Martin, str. 160) a All My Trials (Paul McCartney Odvrácená strana mýtu-Ross Benson, str.208) singl z přelomu 80./90. let, který ve studiové verzi zatím nevyšel coby bonus na reedici CD nějakého alba.
to se vrací kolibřík

timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod timothy » pát zář 01, 2017 3:18 pm

Jako velký fanda této desky sděluji, že se nově na youtube objevilo 4 hodinové nahrávání této desky pod názvem Paul McCartney: Press to Play Sessions. Myslím, že obsahuje všechny mixy a outtakes skladeb z této desky. Je zde i pár nevydaných věcí jako skladby pořízené během filmování klipu Strangehold, které jsem prozatím měl jen na neoficiálním albu Arizona Soundchecks 1990 +Cactus Club,Arizona 1986. Je zde i nevydaná a skvělá píseň Yvonne´s The One. Jediná skladba, která chybí je Hanglide (B-strana singlu Press). Z těch různých takes skladby Pretty Little Head dodnes běhá mráz po zádech. Doufám, že si to užijete jako já :)

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » pát zář 01, 2017 5:13 pm

Jó, kdyby jenom Press to Play...
JimmyMcCullochFan, že?
Bubi, Bubi, noch einmal, es war so wunderschön. Bubi, Bubi, noch einmal, es kann ja nichts geschehn.

timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod timothy » pát zář 01, 2017 5:35 pm

Jo jo :)

verjan2
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod verjan2 » pon zář 11, 2017 1:31 pm

OHNOTHIMAGEN píše:Jó, kdyby jenom Press to Play...
JimmyMcCullochFan, že?

Je to spousta úžasného materiálu a mě by hrozně zajímalo, kde se tyhle věci vůbec dají sehnat. To musí někdo dávat přímo z archívů nahrávacích studií, ne? Nebo jak to vlastně funguje?
Ví to někdo?

Jinak zde http://www.ioffer.com/search/items/mccartney+sessions se dá většina toho materiálu koupit na CD.
Now they know how many holes it takes to fill the Albert Hall.

Zpět na “Paul McCartney”