Red rose speedway

diskusní fórum věnované osobě Paula McCartneyho
Čaj
Nováček
Nováček

Re: Red rose speedway

Příspěvekod Čaj » ned led 10, 2010 4:08 pm

Toto album není zrovna nejlepší, ale také to není žádná hrůza (až na "One More Kiss" a "Loup").
"Get on the Right Thing" naprostá fantasie,
"My Love" je klasika bez debat, lehce mi to připomíná "The Long And Winding Road"
"C Moon", "Big Barn Bad" a "Medley" nemají chybu.
"Hi Hi Hi" je čistý rock´n´roll, dobrý nářez jak cyp :!: Představte si, jaké to asi muselo být na koncertech na toto vyvádět - http://www.youtube.com/watch?v=c8pKL85h-qk či http://www.youtube.com/watch?v=QxPj7DJ9 ... re=related
Těžko říct, co se předcházejícím pisatelům nelíbí na "Little Lamb Dragonfly". Mě se zdá hodně dobrá, dobře se zpívá a hraje na kytaru. A v textu je i nějaká ta filosofie ("... jak je možné, že dvě mínus dají plus")
Zbytek alba Paulův průměr.

bulldog99
Nováček
Nováček

Příspěvekod bulldog99 » ned říj 13, 2013 12:34 am

Tak dlouho si s tím lámali hlavu, vybírali mezi živými a studiovými verzemi písní, nejdřív chtěli dvojalbum, pak z toho udělali jednu placku... Koumali a koumali... Až z toho vznikl tenhle paskvil. Paul psal písničky jako na běžícím páse (asi aby měli Wings na koncertech co hrát a nemuselo se sahat do přebohatého katalogu Beatles) a natáčel a hrál snad všechno, co tou dobou složil. Geniální a originální obal zahaluje desku, která se prostě nepovedla. Těžko říci, čím to... Ale úvodní věc Big Barn Bed stojí za to. Paule, dvě desky za rok jsou moc na tebe. Podobný případ se stal i roku 1971. RAM a Wild Life. Naprosté nebe a dudy. Rok 1973 přinesl to samé v bleděmodrém. Nicméně, pokud vyjde Red Rose... v reedici, doufám, že v podobě nikdy nerealizovaného dvoualba. Ať je to trošku zajímavější...

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » úte lis 22, 2016 10:46 am

Upřímně, taky bych radši, kdyby RRS vyšla jako dvojalbum.
Takhle mi přijde jako celek nemastná neslaná.
Dobré jsou Big Barn Bed, My Love (mně se fakt líbí), Little Lamb Dragonfly, Get On the Right Thing a části medley.

"Outtakes" Mama's Little Girl a The Mess nemají chybu.
I taková blbůstka jako Thank You Darling potěší, 1882 taky není špatná.
Ovšem I Lie Around převálcuje všechno, ta je nejlepší.

Dvě desky za rok? RRS měla původně vyjít tuším už v prosinci 1972, takže ta poznámka o dvou deskách za rok je poněkud nepatřičná.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

Zpět na “Paul McCartney”