The Family Way

diskusní fórum věnované osobě Paula McCartneyho
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

The Family Way

Příspěvekod Michal Fokt » úte črc 04, 2006 11:43 am

Slyšel někdo z vás tohle album celé? Mně se zatím poštěstilo sehnat jen Love in the Open Air no.7, ale je to skvělá věc, přímo z toho dýchá doba hippies. Jojo, Paul filmovou hudbu uměl, však za pár let taky dostal Oscara :) Ale kdybyste někdo věděl kde se dá tohle album v Mp3 sehnat, dejte vědět.

SheLenka
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod SheLenka » pát črc 07, 2006 9:44 am

Já to album neznám, ale tak mě napadá, ze které je asi doby - co inspirovalo ten název. To be in the family way znamená čekat rodinu...

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » pát črc 07, 2006 11:52 am

Jo ale ty písně se vesměs jmenovaly Love in the open air...

SheLenka
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod SheLenka » pát črc 07, 2006 12:33 pm

Máš dojem, že na čerstvém vzduchu nelze otěhotnět? :lol:

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » ned lis 19, 2006 12:47 am

helterskelter píše:Tohle album mam, tak jestli ho jeste shanis, tak ti ho sme klidne upnu.

Rigby nám to s tím svým novým pravidlem o MP3 odkazech trochu hrubě, neurvale a drasticky přerušil, takže bych chtěl dodaat aspoň hodnocení alba po poslechu všech skladeb:
Paul se svého úkolu ujal sice chvályhodně, ale rozhodně se nepředřel - v zásadě ve většině "písní" se opakují dvě až tři témata či motivy, nevím jak to přesně nazvat. Asi nejlepší zůstává skladba č.7
Jinak máte někdo tuchu o čem ten film je? Mně to připadá že to asi začíná svatbou, protože ta první skladba (a pár dalších) tak zní. Ale zase proč by se to pak jmeovalo "Love in the open air"? Ta skladba č.7 a asi tři až 4 další které ten motiv její opakujou, moc svatebně ani rodinně neznějí.

Zpět na “Paul McCartney”