Jaké je Wingspan DVD?

diskusní fórum věnované osobě Paula McCartneyho
helterskelter
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Jaké je Wingspan DVD?

Příspěvekod helterskelter » pát srp 11, 2006 5:47 pm

Viděli ste někdo Wingspan DVD? Dnes sem ho viděl za docela slušnou cenu 399,-, tak chci zjistit, jestli mi to za ty peníze stojí...
When the night is cloudy there is still a light that shines on me...
Obrázek

Onder
Krajská superstar
Krajská superstar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Onder » pát srp 11, 2006 6:10 pm

Já jsem si ho koupil v bazaru za 340 Kč, viděl jsem ho jednou a od tý doby jsem si ho ani jednou nepustil. Je to cca 1 rok. Dle mého názoru to za to nestojí. Je v tom málo muziky. Navíc je divný, že to je dokument o kapele Wings a nikdo jinej kromě Paula v tom dokumentu nemluví.
Půjčit si to by bylo asi lepší. To úplně stačí.
Anebo... ...nechceš to ode mě koupit? :)

alladik
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod alladik » pát říj 13, 2006 3:16 pm

Wingspan vůbec není špatný dokument. Jasně že je v něm zpovídaný jen Paul, ale upřímně - kvůli komu jinému by Wings stálo za to kupovat? těch pár písniček Dennyho Lanea by to vážně neutáhlo:)

Ale je fakt, že ze slušnosti tam aspoň krátký rozhovor s Dennym nebo jiným členem být mohl.

helterskelter
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod helterskelter » stř lis 15, 2006 11:30 pm

Takze myslis, ze si ho mam poridit? Muzes doporucit? :wink:

Obrázek

alladik
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod alladik » čtv lis 16, 2006 9:43 am

No já si ho docela užil, Paula v něm zpovídá jeho dcera, takže je to takové příjemné rodinné sezení, kde se probírají staré historky apod. Je to brané hlavně jako příběh vztahu Paula a Lindy, resp. celé rodiny, ono to má myslím i podtitul "rodinný příběh" nebo něco v tom smyslu (necituju přesně, ale tak nějak to tam je). Je fakt, že bych uvítal aspoň krátké rozhovory s Denny Lainem nebo Henry McCulloughem (uf, teď nevím, jestli jsem mu nezkomolil jméno) - takhle je to asi kapku zkreslené a neobjektivní. Ale bavil jsem se docela dobře, takže doporučuju. Já jen mám u svého DVD (podotýkám originálu) problém, protože mi nefungují bonusy a jednou asi uprostřed se docela dost sekne, ale s reklamací v obchodě jsem neuspěl :cry: Ale to bude asi vada konkrétního disku (dělá to na všech přehrávačích i PC, kde jsem to zoušel)

helterskelter
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod helterskelter » čtv lis 16, 2006 12:39 pm

Tak ja si ho asi poridim :) az ho nekdy zkouknu tak dam vedet, jak se mi libilo :wink:

Obrázek

Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Re: Jaké je Wingspan DVD?

Příspěvekod Park » stř čer 07, 2017 2:11 pm

Když jsem si v letech 2001-2002 kupoval VHS originál tohoto dokumentu, brzy přišlo do módy DVD vydání. Tak jsem ho koupil též, filmový dokument i bonusové 22 minutové interview udělalo radost, ale stejně jako u předchozích uživatelů v tomto tématu, se mi nespustili 3 hudební promo videa (Jet, Let Em In, Rockestra Theme). Myslel jsem, že je to chyba disku, a tak jsem si koupil ještě jedno, ale ani ten nešel. Na VHS originálu samozřejmě nejsou ani ty 3 videa ani 22 minutové bonusové interview. Nyní se mi podařilo na youtube tyto 3 hudební videa najít. Zvlášť Jet má zajímavý filmový mix, Rockestra Theme má hodně kvalitní obraz. Na youtube jsou pod názvy :
Paul McCartney & Wings - Jet (2001 Music Video) - https://www.youtube.com/watch?v=wuR5RkB9nvg
Paul McCartney and Wings - Let Em In - https://www.youtube.com/watch?v=0p4drWtJ0Ug
PAUL McCARTNEY & THE ROCKESTRA - 1979 - "Rockestra Theme" - https://www.youtube.com/watch?v=rSdgVNAKYSA
to se vrací kolibřík

Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar

Příspěvekod Beaver » stř čer 07, 2017 7:55 pm

Mám ho, když vyšel a neměl jsem s přehráváním nikdy problém. Vyzkoušej jiný - nový (pořádný) DVD nebo BD přehrávač.

Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod Park » sob čer 10, 2017 12:12 pm

Máš asi lepší vydání. Já to DVD Wingspan po dlouhých letech na tvé doporučení zkusil hned ve dvou nových DVD stolních přehrávačích, z níž jeden dokonce přehrává BD (takže je to BD přehrávač, který umí přehrávat i DVD disky tak jako snad všechny BD přehrávače). Zkusil jsem to i v DVD mechanice PC. 3 bonusové songy se nepřehrály ani v jedné.
to se vrací kolibřík

Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar

Příspěvekod Beaver » sob čer 10, 2017 5:16 pm

Nedalo mi to a po přečtení tvé odpovědi jsem svůj DVD po více než 10 letech oprášil a zkusil přehrát. Dávno mám již jiný DVD i BD přehrávač, tak jsem byl zvědav. Ještě než se disk spustilo jsem si uvědomil, že kdysi, když jsem jej měl nový, přišel za mnou kamarád, jestli bych mu ho nepůjčil. Nevěděl jsem, na co a ani se ho neptal. Věděl jsem jen to, že ho má doma také a bylo mi to trochu divné. Když mi ho druhý den vrátil, už jsem ho ani nepřehrával, až do dneška. V souvislosti s tvou - i předchozího uživatele - stížností, že ti nehrají ty tři hudební ukázky jsem si tedy na tuto událost vzpomněl a asi víš, co mě napadlo. Byl jsem tedy zvědav, jestli bude normálně hrát tak, jak má. Když jsem najel v menu na řádek Obsah disku a potvrdil ho, první skladba Jet se spustila na můj povel a pak obě další. To jsem hrál v BD přehrávači. Pak jsem dal disk do DVD přehrávače a tam hrál také. Takže moje podezření, jestli mi ho kamarád náhodou nečenžnul, se naštěstí rozplynulo.
O žádné chybě jsem se nikde na netu nic nedočetl, natož o nějakých horších a lepších vydáních. Kupoval jsem ho přímo v Bontonlandu (nebo jak se to tenkrát jmenovalo).

Zpět na “Paul McCartney”