Thirty three & 1/3

diskusní fórum věnované osobě George Harrisona
Odpovědět
Lennolog

Thirty three & 1/3

Příspěvek od Lennolog »

Tak toto album je moje nejoblíbenější Georgovo album.
Rád si poslechnu Woman Don't You Cry For Me, It's what you value, Pure smokey, Crackerbox palace.
Vážně fajn album.Nejvíc mě potěšil videoklip Crackerbox Palace.
Strašně rád si přečtu vaše názory.
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od #47 »

Podle mě průměrné Georgovo album, zaujalo mě pár věcí jako třeba True Love, Beautiful girl, Learning How To Love You...
alladik
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od alladik »

Dobré album, patří k těm Georgovým lepším. Na mém osobním žebříčku má 4. místo po Cloud Nine, Brainwashed a All Things Must Pass. Asi ho mám rád tak nastejno s Living In the Material World
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Re: Thirty three & 1/3

Příspěvek od timothy »

Tohle album mám moc rád, každá píseň se mi tam líbí, i když není mé nejoblíbenější. Vyšlo v reedici s dobrým bonusem Tears Of The World, které tam historicky určitě patří...
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

"Tears of the World" tam historicky v žádném případě nepatří, spolu s "Lay His Head" a "Sat Singing" jsou to skladby z původní stornované verze "Somewhere in England", nahrané v roce 1980 (plus s fantastickým a dle mého soudu jedním z nejlepších Georgeových počinů "Flying Hour" - nahráno ovšem už roku 1978).

Když už, tak tam měli zahrnout spíš "Mo", ačkoli ta je datovaná do roku 1977...
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Já mám nejradši Flying Hour.
to se vrací kolibřík
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Tohle album jsem si koupil poprvé před mnoha lety na kompaktu v malém obchůdku. Tehdy bylo bez bonusové písně a fotky uvnitř bookletu byly černobílé. V r. 2004 jsme se dočkali kvalitního remasteru alba s bonusovu skladbou Tears of the World, obrázkami v barvě a informacemi o vzniku písní původně použitých v knize I Me Mine. Mě se album velmi líbí. Mezi mé oblíbené skladby patří Woman Don't You Cry For Me, This Song, It's What You Value, True Love a Crackerbox Palace. Learning How to Love You se nepovedla. Sice bonusová Tears of the World tam nepatří, ale jsme rádi že vůbec je. Album má skvělý americký sound 70.let, písně znějí jak rádiové hity. Líbí se mi všechny tři videoklipy k albovým písním This Song, True Love, Cracerbox Palace. Je veliká škoda, že klip True Love (režírovaný Ericem Idlem z Monty Python, skladbu napsal Cole Porter) se nestal součástí klipového DVD Dark Horse Years 1976-1992. V klipu Crackerbox Palace můžeme spatřit v postelové scéně Olivii. Olivie se objevila již při natáčení klipu This Song, ale záběr s ní byl vystřižen. Skvělá coververze skladby Woman Don't You Cry For Me v živém provedení je pod názvem Pepperland Plays Beatles George Harrison Woman Don´t You Cry For Me.
to se vrací kolibřík
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Já mám s Thirty Three & 1/ॐ jeden strašlivý problém. Totálně mě odpuzuje ten plastový zvuk, zejména pak bicích, který mě vyděsil už u Bowieových Young Americans.
Možná jsem nespravedlivý, ale za vinu to dávám i Andymu Newmarkovi.

Přitom písničky jsou tady natolik povedené, že by se dalo pomalu říct, že jde o jedno z Georgeových nejzdařilejších alb. Coververze True Love má švih, This Song a Crackerbox Palace jsou výtečně napadnuté hudebně i textově (navíc klipy k těmto třem písním jsou velice vtipné). See Yourself je dalším z Georgeových rejpnutí do Paula :lol:
Jen ten zvuk, no.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Odpovědět