Liverpool 8

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra

Dejte Ringovi známku za album "Liverpool 8":

1
5
50%
2
4
40%
3
0
Žádná hlasování
4
1
10%
5
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 10

j.babel
Světová star
Světová star

Liverpool 8

Příspěvekod j.babel » úte led 15, 2008 9:00 am

Dobrý den všem,
už jste slyšeli nové Ringovo album Liverpool 8?
Já ano a jsem přímo nadšen. Úvodní titulní mě přímo usadila ... na židli. Platí i zde mockrát omleté, že Ringo čím je starší, tím je lepší.
Těžko hodnotit podbrobně po jednom či dvojím poslechnutí, ale pár dalším věcí mi v hlavě zůstalo. Třeba elektronický úvod "Gone Are The Days". A který že to hit tam Ringo zmiňuje? :lol:
Zatímco věci jako "Think About You" nebo "Tuff Love" se mi líbily na první poslech, "Harry's Song" budu muset asi slyšet vícekrát. Chtělo by se říct, že pro Ringa je stylově trochu nezvyklá, ale co je nezvyklé u člověka, který nahrál "Sentimental Journey", "Beaucoups Of Blues" i "Liverpool 8"?
Ringo je ale především pohodář, neustále nad věcí. Dokonce i nad tou, že není žádný velký zpěvák. Takže si může dovolit lehkou melancholii v "Love Is" a závěrečnou countryovku "U R Ready?".
Desky Ringa mě za posledních nejméně 15 let nikdy nezklamaly. Řekněme řadovky počínaje "Time Takes Time" doteď. A tahle deska patří mezi takové.
Kdo chce, může oznámkovat - tentokrát školním způsobem.
Dávám dvojku. Moc pěknou dvojku. Je pololetí, na konci roku by si to Ringo mohl opravit . . . třeba koncertem někde poblíž 8)
Jarda
Naposledy upravil(a) j.babel dne stř led 16, 2008 11:28 am, celkem upraveno 1 x.
Try to see it my way...

Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Re: Liverpool 8

Příspěvekod Pollack » úte led 15, 2008 7:10 pm

Je to skvělý album, lepší než předchozí Choose Love.
Titulní písnička Liverpool 8 mě chytla napoprvé, druhá Think About You taky. Ty ostatní si ani tak moc nepamatuju, akorát to country na konci. Musím si to ještě víckrát poslechnout. Jinak to je pohodový album a dobře se poslouchá. Dávám jedničku.

Rigby
Manager
Manager
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Rigby » stř led 16, 2008 8:33 am

Ringo je těžkej pohodář a to se mi na něm líbí. Deska se dobře poslouchá, ale víc se mi líbila jeho předchozí. Tahle mi přijde až moc do popu (a dalších hudebních žánrů). Ale nechci tím říct, že by byla špatná. Ringovi to s jeho (ne)hlasem pěkně zpívá a za ta léta hlavně ví, co chce a co si může dovolit. Každým dalším poslechem objevuji nové a nové detaily a některé písničky mě začínají oslovovat jinak, než při prvním poslechu. Proto pořád odkládám napsání podrobnější recenze, ale nebojte se, bude.

Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod #47 » čtv led 17, 2008 2:14 pm

Zdravím všechny...album se mi na první poslech taky líbilo, sice ne tolik jako Choose love, ale nebudu dělat ukvapené závěry, titulní skladba mě dojala celkem podobně jako před pár lety Never without you, mimochodem na Youtube uz je oficialní videoklip, zatím za 2 8)

j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvekod j.babel » stř úno 20, 2008 6:23 pm

Album Liverpool 8 tady stále chybí v Ringově diskografii :|
Try to see it my way...

Jeremy Hilary Boob
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jeremy Hilary Boob » čtv bře 13, 2008 2:24 pm

Mně se Liverpool 8 taky velice líbí, dávám jedničku... Titulní píseň je parádní a nejeden skalní fanda Beatles při jejím poslechu musel uronit slzu ;-) Osobně se mi hodně líbí Give It A Try. Celkově je album podle mě Ringovým nadprůměrem a je fakt že Ringo s léty zraje jako víno 8) Vyloženě slabou píseň jsem na albu nenašel, doufám že nás Ringo co nevidět zase příjemně překvapí...
"eminent physicist, polyglot classicist, prize-winning botanist, hard-biting satirist, talented pianist, good dentist too"

http://beatles-fans.blog.cz/

Obrázek

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » pát zář 07, 2018 2:00 pm

Ringovým nejlepším albům po alkoholickém znovuzrození Time Takes Time, Vertical Man a Ringo Rama se tohle s přehledem vyrovná. Není na něm hluché místo, ba právě naopak.¨

Bohužel, Ringo při práci na Liverpool 8 ukončil spolupráci s Markem Hudsonem. Je to škoda. Přijde mi, že se výborně doplňovali. Ani vlastně nevím, co mezi ně zasilo sémě sváru.
Ringovy desky, na nichž se Hudson podílel, mají šťávu, chuť i zápach a nejsou nudné. Což se bohužel o následujících v žádném případě říct nedá, jakkoli mě to netěší.

Několik písní z Liverpool 8 bych i zařadil na nějakou Ringovu best-of. Určitě titulní, Give It a Try, If It's Love That You Want a Love Is.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

Zpět na “Ringo Starr”