Ringo

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
Odpovědět
Lennolog

Ringo

Příspěvek od Lennolog »

Ringovo nejlepší sólové album.
Hráli s ním George a John, ale Paul se nemohl dostavit kvůli vízu.
Nejlepší: I´m The Greatest, You´re Sixteen, atd
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od #47 »

Většinou je tohle album považováno za Ringovo nejlepší...já bych ho dal tak na úroveň Vertical Mana a hlavně až za Choose love. Každopádně jsou tady jedny z nejlepšich Ringových kusů Photograph a It Don't Come Easy, ale i další - Six O´Clock, I'm the Greatest (ale přece jenom, slyšel jsem jak jí zpívá Lennon na jeho Anthologii a John je prostě John...) nebo třeba You're Sixteen...celkově určitě stojí za to.
alladik
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od alladik »

Tohle album je fakt brané jako nejlepší a do 90. let je to naprostá a dle mne i neoddiskutovatelná pravda. Ale myslím, že v 90. letech se některými alby vyšvihl na jeho úroveň - Time Takes Time, Vertical Man, Choose Love... Jasně že na nich chybí Lennon :cry: Ale s tím už se nic neudělá :cry:

Jo jinak It Don´t Come Easy je jen na CD verzi alba jako bonus
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Re: Ringo

Příspěvek od Park »

Nejlepší Ringovo album. Spousta pěkné muziky apod. Snad jen nemusím Devil Woman a Oh My My. Účast všech beatlů pomohla a jejich příspěvky jsou výborné. Ještě bych upravil ten úvod, že Paul se nemohl dostavit. Na albu je a to dokonce ve 2 skladbách, ve své vlastní Six o´Clock a v You´re Sixteen kde hraje na saxofon! Delší verze Six o´clock byl coby bonus dán na CD Goodnight Vienna.
Na tomto albu jsou 3 bonusy - Down and Out B strana singlu Photograph(která neni na konci jak bývá zvykem, ale hned za A-stranou Photograph). Dalšími bonusy jsou It don´t come easy a béčko Early 1970, je to také nejlepší Ringův singl.
to se vrací kolibřík
Jakub Vašut
Nováček
Nováček

Příspěvek od Jakub Vašut »

Takhle kvalitní album jsem od Ringa nečekal, jsem velice překvapen. Opravdu mě velice pozitivně překvapily písně Photograph, You´re sixteen a Six O´Clock. Na tomhle albu není vyloženě žádná slabá skladba. Většina sólovek (které jsem měl možnost slyšet, zatím jich bylo míň než víc) jednotlivých členů skupiny the Beatles jsou většinou slabší než tohle albu.
Všem, kteří teprve budou tohle album poslouchat, přeji příjemný poslech.
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od timothy »

Album je opravdu bez chyby, mám rád všechny (hlavně ty které jmenoval Jakub Vašut + oh my my s opravdu geniálním rockovým začátkem a druhá na albu Have you seen my baby, taková fakt pohodová, také I´m the greatest je dobrá, dodává albu Ringo důležitou sebedůvěru a Devil Woman je prostě ďábelská píseň) Album mám také na LP, docela těžké, hodně tvrdá obálka a velký krásný booklet ve velkým formátu, který není zastrčen dovnitř, ale když se rozevřou 2 strany , tak booklet vyčnívá, hned ho vidíte. Hudebně hodnotím lépe následující Goodnight Vienna, ale tohle taky patří do mých oblíbených. :D
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Tak podle mého Goodnight Vienna rozhodně není lepší než Ringo.
Ringo je to vlatně takový "druhý debut" - po laskavě úsměvné swingující a velmi pěkné country odbočce. Na dlouhou, ale opravdu hodně dlouhou dobu nedostižný.
Samozřejmě se lze dohadovat, jestli je v 90. letech překonal. Účast všech exBeatlů mu však dává punc výjimečnosti.
Naposledy upravil(a) j.babel dne pát zář 11, 2020 10:31 pm, celkem upraveno 1 x.
Try to see it my way...
verjan2
Krajská superstar
Krajská superstar

Příspěvek od verjan2 »

Jedna krásná momentka z Ringova pasování na rytíře.
Sir Ringo.jpg
Sir Ringo.jpg (88.52 KiB) Zobrazeno 2704 x
"Congratulations, gentlemen, you've just made your first number one."
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Video k obálce alba : Ringo Starr - Ringo Album Photo-shoot July 1973 (Rare 8mm Film)
to se vrací kolibřík
Odpovědět