Posloucháme desky Ringa

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
Rigby
Manager
Manager
Kontaktovat uživatele:

Posloucháme desky Ringa

Příspěvekod Rigby » stř lis 13, 2002 3:42 pm

A co Ringo? To je vosk? Posloucháte někdo vůbec jeho písničky? A jaké jeho album se Vám líbí?

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » stř lis 13, 2002 7:50 pm

Mě by zajímalo to album kde shroáždil ostatní Beatles jako pomocníky - jestlipak v nějaký písničce zpívali spolu, třeba jen dva z nich? :shock:

Julia

Příspěvekod Julia » stř lis 27, 2002 1:10 pm

Rigby, myslim, že mas pravdu, taky mi připadá, že lidi berou Ringa jako vzduch a přitom to byl taky docela dobrej pásek... Moc se o něm nemluví, což je škoda... Docela ráda bych věděla co je snim novího... A ohledně jeho písniček... už dost dlouho se snažim sehnat ňáký jeho album, ale bezúspěšně... Nemáš ňákou dobrou beatle radu? Julia :D

Anonymous

Příspěvekod Anonymous » úte pro 17, 2002 9:33 am

Mě se Vertical man líbí-je tam fakt pár dobrej songů.Podle myho soudu je lepsi než Flaming pie od McCartneyho.A Ringo je hustej!!! 8)

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » úte pro 17, 2002 4:18 pm

Já sice nevim jestli je album Ringo dobrý, ale předpokládám že bude lepší než ty jeho ostatní věci ze 70´s, protože tam nejsou žádný debilní převzatiny (viz.Sentimental journey) a navíc mu tu helpli i ti tři ostatní výtečníci...:- :wink: )

Nitty_Gritty

Příspěvekod Nitty_Gritty » ned úno 02, 2003 7:38 pm

Warlus píše:Mě se Vertical man líbí-je tam fakt pár dobrej songů.Podle myho soudu je lepsi než Flaming pie od McCartneyho.A Ringo je hustej!!! 8)

Jo, to je taky můj názor, Ringo je hustej!!:lol:

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Fokt a "Ringo"

Příspěvekod Michal Fokt » úte úno 04, 2003 8:29 pm

slouhend píše:Michale, teď trochu kecáš. Na albu RINGO je nejapná verze skladby You're Sixteen:))

I ty hnidopichu...:-) No dobře, přiznávám, že já ho přesně neznám (to album), ale myslel jsem si, že je to tak jak jsem napsal. Každopádně dík za opravu...

dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod dr. Halíř » stř úno 19, 2003 4:04 pm

nemá někdo album Old Wave v nějaký digitální podobě?

dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Re: Old Wave

Příspěvekod dr. Halíř » čtv dub 10, 2003 3:43 pm

slouhend píše:Ne! Ještě to tak. Slyšel jsem Ringo the 4th a obešly mě mrákoty. Půl hodiny mě z WC nikdo nedostal.

připadáš si vtipnej s tim svym věčnym kritizovánim?

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » čtv dub 10, 2003 5:20 pm

Tady se ale (opravdu výjimečně) musim slouhenda zastat - Ringova sólová tvorba je většinou lidí (odborníky nevyjímaje) hodnocena opravdu jako nejslabší z těch čtyř, a koneckonců Ringo sám kdysi prohlásil že jeho nejlepší písničkou bylo With a little help from my friends, z níž ostatně dodnes těží, jak vyplývá z jednoho ze zde uveřejněných článků. Komické je, že on ji ale vůbec nesložil...jinak o jeho "kvalitách " svědčí i fakt, že za celých 8 let trvání skupiny složil jen dvě písničky (třebaže Octopus´s garden nemá chybu, zatímco Don´t pass me by je hrůzné).

Čili malé resumé: celkem bych souhlasil se slouhendovým hodnocením Ringovy tvorby, avšak použil bych trochu jemnější výrazy a taky bych neodsuzoval tvorbu jako celek...pár světlých výjimek tam snad myslím bylo. 8)

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » pát dub 11, 2003 7:15 pm

No dyť jsem řikal že to nesložil (WLHMF)...a to ostatní taky ne. Akorát si zapomněl na Flying, tam je veden jako spoluautor...a jinak si nemyslim že jeho podíl na What goes on by byl moc velkej...

dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod dr. Halíř » úte dub 15, 2003 8:07 am

slouhend píše:to Dr. Máris: Ani ne, ale furt lepší kritizovat než tady nad tím vzdychat blahem, když by to blaho bylo jen předstíraný. Prosím. Dobrý věci? Octopus, What Goes On, Dont Pass Me By, Photograph, Im the Greatest, album Time Takes Time, It Dont Come Easy, Woman of the Night nebo jak se to jmenuje. Stačí? Yellow Submarine? Ne. Good Night? Ne. Na With a Little Help nemá ŽÁDNOU zásluhu.

no, vzdychání blahem si představuju trochu jinak. A nejsem dr. Máris, promiň, myslel sem, že umíš číst. Ale třeba se to zlepší, když budeš trénovat. Měj se, musim běžet, chci si poslechnout nějaký hnusný Ringovo album.

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

:-))

Příspěvekod Michal Fokt » čtv dub 24, 2003 1:15 pm

Páni, máme tady maďaróna...hrrrr na něj!!!!!! :-))))))) :lol: 8) :D :roll:

luke_bunda
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod luke_bunda » pát dub 25, 2003 2:52 pm

Ringo... hm... jeho sólová tvorba vážně za moc nestojí... líbí se mi koncert pro VH1 - storytellers, kde hraje svoje neznámější a asi ty nejlepší písničky a má to délku jen 40 minut.....

Macca

Příspěvekod Macca » ned bře 07, 2004 4:09 pm

Ringova tvorba...no, za vypichnuti rozhodne stoji vytecna Vertical Man, Ringo Rama je uz o neco slabsi, ale porad pekna deska. Desky z prelomu 70. a 80. let jsou zajimave snad jen osklivymi obaly, produkci Paula McCartneyho (no, castecnou....) a spolupraci s Tony Levinem (fak by mne zajimalo, co si dneska o tomhle svym ucinkovani mysli, kdyz stoji na podiu vedle Gabriela).
Skvele jsou alba Ringo a Goodnight Vienna.
Celkovy dojem je asi takovy, ze kdyz budu radit pobeatlesovske pociny, je to jednoznacne: 1. Paul, 2. George, 3. Ringo, 4. John (protoze mu nejvic chybi chapady, lehkost a za Ringa ho radi to, ze uz to neni ani zabava)

Jo a abych nezapomnel...vynikajici je jeho zivak Ringo Starr & His NEW All Starr Band - King Biscuit Flower Hour ...o dost lepsi nez VH-1 Storrytellers, to je takova sucharna ;)

hanan
Nováček
Nováček
Bydliště: Svět=>Evropa=>Česká rep.=>Morava=>Brno...možná.Prostě bydlím na této planetě.

Příspěvekod hanan » pon bře 08, 2004 5:26 pm

A já už si myslela, že jsem fakt jediná, kdo poslouchá Ringovy písničky a je do nich blázen :lol:
Náhodou jsou ty jeho věcičky tak krááásně pohodový, nechápu co proti němu všichni mají. Když si chci odpočnout, tak nic lepšího než cédéčko s Ringem neznám.
Nemůžu si pomoct, ale KING OF BROKEN HEARDS mě prostě dostala, a na první poslech, já se fakt zamilovala ..... :oops: :oops: :oops:
,,Ach jo! V Liverpoolu se ani v sobotu neděje nic zajímavého.... A to je dnes teprve čtvrtek!,,

vlasta

Příspěvekod vlasta » pon úno 07, 2005 3:36 pm

No lidi, kam jste dali usi. Ja teda toto neposloucham jsem pres tvrdsi styly, ale moje pritelkyne Beatles poslouchala a posloucha, stejne tak jako pozdejsi solove pociny, takze mam moznost srovnani.

Abych pravdku rekl od Harrisona jsem nic moc neslisel takze se zdrzim komentare.

Lennon ma "par" dobrych veci, jinak nic moc a co se tyce spoluprace s tou sikmookou devkou, to snad radeji ani nebudu komentovat.

Cartney je buh, tam neni co dodat, temer kazda jeho vec je bomba.

A co se tyce Starra? To je tragedie. Pritelkyne ma dve desky (nazvy neznam) a nikdy bych si nemyslel, ze clen Beatles da po rozpadu dohromady kupu takovych "sracek". Je to vsechno hudebne podprumerny a naprosto nezajmavy.

Ale to je jen "muj" pocit, nikomu ho nevnucuji a nikomu neberu jeho presvedceni, ze se mu Ringo Starr libi.

S pozdravem vlasta

vlasta

Příspěvekod vlasta » úte úno 08, 2005 10:06 am

No coz oto, ony se daj prestat v pohode. Totiz...

...kdyz s Luckou snidame a ona si pusti treba prave Cartneyho nebo Lennona tak clovek tak snida a nejednou neco zaslechne, libi se mu to, oceni to, nebo proste zaujme a na chvili se zaposloucha...

...kdyz pusti Starra, snidam a nic semnou nehne, nezajimavy, jednoduchy, podbizivy, bez napadu.

Ale o tom by se dalo debatovat dlouho, jelikoz kazdy z nas hleda v hudbe neco jineho a proto opakuji: "je to muj nazor"!

Co se tyce te manzelky, stydim se ze jsem se nechal unest a pouzil takova slova. Hold si myslim ze mohl delat genialni hudbu, nebyt prave ji. Je pravda delal si co chtel, ale nejake ovlivneni tam urcite bylo.

Leonidas
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Leonidas » pát dub 15, 2005 9:10 pm

od neho bohuzial nic nemam a nepoznam

Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pollack » úte říj 18, 2005 5:30 pm

Jak můžete hodnotit Ringovy alba jako sračky??
Zkuste si poslechnout Time takes time,Ringo rama a Choose love a změníte hned názor. :roll:

Zpět na “Ringo Starr”