Posloucháme desky Ringa

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar

Re: Posloucháme desky Ringa

Příspěvek od Beaver »

Když se sejdou kamarádi, vznikne z toho třeba tahle roztomilá verze beatlovského hitu: https://www.youtube.com/watch?v=UKkwJFXA5lc 8)
lennolog666

Příspěvek od lennolog666 »

Beaver píše:Když se sejdou kamarádi, vznikne z toho třeba tahle roztomilá verze beatlovského hitu: https://www.youtube.com/watch?v=UKkwJFXA5lc 8)
To je perfektní, pořád mi to zní v hlavě. Prostě krása. Ringo je jeden z mála bubeníků na světě, který zpívá při bubnování. Možná ze známých ješte Phill Collins :mrgreen:
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Taky Levon Helm, Micky Dolenz, Don Henley, Roger Taylor, Dave Grohl, za bicími zpívala i Karen Carpenter.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar

Příspěvek od Beaver »

...a v libereckých The Beavers také já osobně :lol: (ale to už je dávno :cry: )
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

To je fakt, můj otec vlastně taky (Jupiter, Clavus)... :lol:
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar

Příspěvek od Beaver »

U Ringa je to pořád tak, jak nám to oznámil v písni With A Little Help From My Friends: on zkrátka bude dobrej, kdykoliv mu pomůžou jeho kámoši - a to je jeho životní filosofie. Sám by nebyl nic, ať si o tom myslí kterýkoli jeho obdivovatel cokoli chce.
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Nebo by byl hvězda lokálního významu.
On to říkal i John v jednom rozhovoru: "Ringo byl v Liverpoolu hvězda ještě před tím, než k nám přišel." Podtrhuju to v Liverpoolu.
Fantomas
Nováček
Nováček

Příspěvek od Fantomas »

Měl Ringo vůbec někdy nějaký solový koncerty bez ALL-STARR BANDU, nebo pokaždé vystupoval jenom s nima?
lennolog666

OHNOTHIMAGEN píše:Taky Levon Helm, Micky Dolenz, Don Henley, Roger Taylor, Dave Grohl, za bicími zpívala i Karen Carpenter.
Pro mě neznámí lidi
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

The Band (mimochodem v roce 1989 člen All-Starr Bandu, což by opravdový Ringův fanoušek věděl), The Monkees, The Eagles, Queen, Nirvana/Foo Fighters, The Carpenters.

Fantomas:
Pokud se nepletu, tak vyjma jednorázových akcí s Ringem na koncertech hraje pořád All-Starr Band, podle potřeb se obměňující.
lennolog666

OHNOTHIMAGEN píše:The Band (mimochodem v roce 1989 člen All-Starr Bandu, což by opravdový Ringův fanoušek věděl), The Monkees, The Eagles, Queen, Nirvana/Foo Fighters, The Carpenters.

Fantomas:
Pokud se nepletu, tak vyjma jednorázových akcí s Ringem na koncertech hraje pořád All-Starr Band, podle potřeb se obměňující.
Nemám rád sestavu All Starr Band z roku 1989. A ten Levon Helm vypadal v tom DVD jak bezdomovec. Mám rád sestavu z roku 2003, na niž jsem měl tu čest být 2x osobně (Sheila E., John Waite, Paul Carrack, Mark Riviera a Colin Hay) Nezapomenutelný zážitek.
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Ano, hodnotit někoho podle toho, jak dotyčný vypadá, v tomto případě hudebníka, to je ovšem velmi solidní.
Já v tom případě bych neměl mít rád Beatles, protože John měl orlí nos, Paul má jedno oko nakřivo posazené, George měl odstávající uši a Ringo má hooter pomalu jako Raymond Jachta-Luxusní, což se ovšem vyslovuje Viklkrk Mangrový.

Jako zpěvák a bubeník byl Levon Helm výtečný, a to i v pozdějších letech, nejen za zlatých let Bandu.

Nedá mi to, abych neocitoval příspěvek z roku 2006, sekce All-Starr Band v tomto fóru.
Lennolog píše:Ringo založil v roce 1989 koncertní doprovodnou skupinu All Starr Band.
Které turné se vám zdá nejlepší.
U mne je to 1989 Tour.
Sestava:Billy Preston, Joe Walsh, Rick Danko, Levon Helm, Dr. John atd.
a 2003 Tour: John Waite, Paul Carrack, Sheila E., Colin Hay, Mark Rivera.
Rád si přečtu vaše názory
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

OHNOTHIMAGEN píše:Nedá mi to, abych neocitoval příspěvek z roku 2006...
Tak to se povedlo.
Try to see it my way...
lennolog666

Já jsem neřekl, že nemám rád sestavu All Starr Bandu 1989, ale že Levon Helm vypadá jako bezdomovec a nemusím ho, zbytek členů mám rád :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od timothy »

A co teprve koncert s Beach Boys, kde Ringo hostoval na bicí (to jen tak pro úplnost) :) Jinak mě hodně pobavila OHNOTHIMAGENOVA poznámka (Monty Pythony mám rád) s citací od Lennologa.
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna
ZeroCZE
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od ZeroCZE »

lennolog666 píše:Nemám rád sestavu All Starr Band z roku 1989.
Ty asi vážně neumíš číst. :roll:
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Ale jo, číst asi umí, jen paměť už tolik neslouží.
Try to see it my way...
lennolog666

j.babel píše:Ale jo, číst asi umí, jen paměť už tolik neslouží.
Mám rád All Starr Band z 1989, ale říkám, že mi nesedl ten Hevolm Lelm. Co ku....va na tom nejde pochopit ??? :oops:
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Hezky si to shrneme, jo?

22. června 2006
Uživatel Lennolog uvádí jako jedno ze dvou nejlepších Ringových turné to z roku 1989. V sestavě uvádí jméno Levon Helm.
Lennolog píše:Ringo založil v roce 1989 koncertní doprovodnou skupinu All Starr Band.
Které turné se vám zdá nejlepší.
U mne je to 1989 Tour.
Sestava:Billy Preston, Joe Walsh, Rick Danko, Levon Helm, Dr. John atd.
a 2003 Tour: John Waite, Paul Carrack, Sheila E., Colin Hay, Mark Rivera.
23. března 2017
Uživatel lennolog666 reaguje na OHNOTHIMAGENův příspěvek z předešlého dne, kde jsou jmenováni zpívající bubeníci včetně Levona Helma. V reakci lennolog666 uvádí, že tato jména, tedy včetně Levona Helma, jsou pro něj neznámá. To je podle mého názoru v rozporu s předchozím příspěvkem, kde jméno Levon Helm uvádí.
lennolog666 píše:
OHNOTHIMAGEN píše:Taky Levon Helm, Micky Dolenz, Don Henley, Roger Taylor, Dave Grohl, za bicími zpívala i Karen Carpenter.
Pro mě neznámí lidi
24. března 2017
Uživatel lennolog666 v rozporu s vlastním tvrzením, že Levona Helma nezná, uvádí jeho popis.
lennolog666 píše:Nemám rád sestavu All Starr Band z roku 1989. A ten Levon Helm vypadal v tom DVD jak bezdomovec.
V dalším příspěvku z téhož dne uživatel lennolog666 tvrdí, že slova stará zhruba 22 a půl hodiny neřekl. Ovšemže je řekl, a mimochodem jsou v rozporu s prvním citovaným příspěvkem, kde sestavu z roku 1989 uvádí jako jednu ze dvou nejlepších.
lennolog666 píše:Já jsem neřekl, že nemám rád sestavu All Starr Bandu 1989, ale že Levon Helm vypadá jako bezdomovec a nemusím ho, zbytek členů mám rád :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
25. března 2017
Jediný příspěvek, který je v souladu s předchozím. Všimněte si, že ve chvílích, kdy ztrácí půdu pod nohama, komolí jména.
lennolog666 píše: Mám rád All Starr Band z 1989, ale říkám, že mi nesedl ten Hevolm Lelm. Co ku....va na tom nejde pochopit ??? :oops:
V předchozím výčtu jsem se pokusil dát odpověď na otázku, co na tom nejde pochopit. Rozpory jsem jasně vyjmenoval a okomentoval.
Tohle mi opravdu hlava nepobírá. Podobných rozporů by se tu našlo víc, a neváhám je označit za účelové, za vědomé, za trapné a za lži. Není to během těchto pár dnů poprvé - vzpomeňte si třeba na debatu okolo samotného jména uživatele lennolog666.
Try to see it my way...
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar

Příspěvek od Beaver »

Ten člověk je magor a nemá to v hlavě v pořádku. Nejprve dokázal, že neumí číst a psát, teď čím dál víc předvádí svou chabou paměť. Už ani neví, jak napsal, že už sem nebude přispívat. Je to typický tlachal.
Odpovědět