Posloucháme desky Ringa

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
Fantomas
Nováček
Nováček

Re: Posloucháme desky Ringa

Příspěvekod Fantomas » sob bře 25, 2017 5:51 pm

j.babel píše:Hezky si to shrneme, jo?

22. června 2006
Uživatel Lennolog uvádí jako jedno ze dvou nejlepších Ringových turné to z roku 1989. V sestavě uvádí jméno Levon Helm.
Lennolog píše:Ringo založil v roce 1989 koncertní doprovodnou skupinu All Starr Band.
Které turné se vám zdá nejlepší.
U mne je to 1989 Tour.
Sestava:Billy Preston, Joe Walsh, Rick Danko, Levon Helm, Dr. John atd.
a 2003 Tour: John Waite, Paul Carrack, Sheila E., Colin Hay, Mark Rivera.

23. března 2017
Uživatel lennolog666 reaguje na OHNOTHIMAGENův příspěvek z předešlého dne, kde jsou jmenováni zpívající bubeníci včetně Levona Helma. V reakci lennolog666 uvádí, že tato jména, tedy včetně Levona Helma, jsou pro něj neznámá. To je podle mého názoru v rozporu s předchozím příspěvkem, kde jméno Levon Helm uvádí.
lennolog666 píše:
OHNOTHIMAGEN píše:Taky Levon Helm, Micky Dolenz, Don Henley, Roger Taylor, Dave Grohl, za bicími zpívala i Karen Carpenter.

Pro mě neznámí lidi

24. března 2017
Uživatel lennolog666 v rozporu s vlastním tvrzením, že Levona Helma nezná, uvádí jeho popis.
lennolog666 píše:Nemám rád sestavu All Starr Band z roku 1989. A ten Levon Helm vypadal v tom DVD jak bezdomovec.

V dalším příspěvku z téhož dne uživatel lennolog666 tvrdí, že slova stará zhruba 22 a půl hodiny neřekl. Ovšemže je řekl, a mimochodem jsou v rozporu s prvním citovaným příspěvkem, kde sestavu z roku 1989 uvádí jako jednu ze dvou nejlepších.
lennolog666 píše:Já jsem neřekl, že nemám rád sestavu All Starr Bandu 1989, ale že Levon Helm vypadá jako bezdomovec a nemusím ho, zbytek členů mám rád :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

25. března 2017
Jediný příspěvek, který je v souladu s předchozím. Všimněte si, že ve chvílích, kdy ztrácí půdu pod nohama, komolí jména.
lennolog666 píše:Mám rád All Starr Band z 1989, ale říkám, že mi nesedl ten Hevolm Lelm. Co ku....va na tom nejde pochopit ??? :oops:

V předchozím výčtu jsem se pokusil dát odpověď na otázku, co na tom nejde pochopit. Rozpory jsem jasně vyjmenoval a okomentoval.
Tohle mi opravdu hlava nepobírá. Podobných rozporů by se tu našlo víc, a neváhám je označit za účelové, za vědomé, za trapné a za lži. Není to během těchto pár dnů poprvé - vzpomeňte si třeba na debatu okolo samotného jména uživatele lennolog666.

A teď si ho dostal totálně do pasti :)

Zpět na “Ringo Starr”