Ringove turné

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
j.babel
Světová star
Světová star

Re: Ringove turné

Příspěvek od j.babel »

Ha! Jeden z těch, co mi je vyfukovali před nosem :D Ale gratuluji!

Tak kdo tam ještě budete?
Try to see it my way...
Rigby
Manager
Manager
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rigby »

Ty nejlevnější byly okamžitě pryč, ale o něco dražší jsem ještě chytnul...
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Tak se hlašte další, rád bych vás poznal též osobně, vlastně se známe jen odtud, tedy písemně.
Try to see it my way...
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Už nikdo?
Try to see it my way...
funkac
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od funkac »

Inak, síce i keď idem do Viedne, informujte prosím, ak niekto budete vedieť, či má Ringo aj iný program pred/po koncerte (napr. návšteve Lennonovy zdi), v tom prípade by som si spravil výlet do Prahy. Ďakujem :)
Peace that´s right! All you need is love.
Michal
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Michal »

Sedmá řada, nekřesťanské peníze, ale do koho jiného už je investovat 8)
...lies beneath the ocean waves...
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od timothy »

No určitě tam budu ještě já, ale neprozradím kde :D Mimochodem, hodilo by se uvést do Ringový diskografie jeho nejnovější album z r.2010, které se jmenuje Live at the Greek Theatre 2008. Kdyby tak Ringo tam promluvil o té Bratislavě (já tomu docela věřím) :)
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna
Misulik
Nováček
Nováček

Příspěvek od Misulik »

Já se chystám takyyy!!! Ale teda do Mnichova. Chceme tam stejně jet v tom červenci na pár dní, chceme to tam totiž prozkoumat, jestli by to stálo jet tam potom ještě na Oktober Fest, páč to by mě fakt zajímalo, kamarádka tam byla, a teda říkala, kam se hrabe Matějská... a tomu teda bych i věřila. Mno takže tam vyrazíme takhle na průzkum a spojíme s touhle událostí, už se moc těšim :)
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Já ne.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Fokt »

Mně se dnes podařilo chytnout poslední z těch ještě snesitelných 2390, jinak už jsou k mání jen ty dražší. :shock:
Akinimod
Nováček
Nováček

Příspěvek od Akinimod »

Já se taky chystám. Bude to hezký konec školního roku!
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

:lol: to já doufám že si nebudu muset vzít na další den dovolenou abych se dospal :lol:
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Myslím, že to je v klídku - čas začátku je velmi příjemný :wink:
Try to see it my way...
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

tak já hlavně bydlím v Praze teď, tak to snad nebude takový problém. Já jen že si pamatuju ten chaos při odchodu z Paulova koncertu před 7 lety (bože to to letí :( ).
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Jó, letí, a jó, šrumec to byl neskutečnej - k metru jsem šel asi hodinu. Co šel - tu a tam udělal krok s davem. Mezitím jsem si čímkoliv sundaval bahno z bot.
Try to see it my way...
Klára
Nováček
Nováček

Příspěvek od Klára »

Já jedu na koncert 29.6. do Prahy :)
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Tak co, jak se vám koncert líbil? Já jsem litoval akorát toho, že jsem podcenil, jak to bude z balkónu k pódiu daleko (nikdy předtím jsem v KC nebyl), a že jsem si nevzal dalekohled. Nicméně i tak pěkný koncert, svým způsobem Ringo seznamuje posluchače s těmi muzikanty co přivezl, tím, že jim dává prostor k vlastním písním. Já žádného z nich doteď v zásadě neznal, i když písničku Broken Wings znám. Třeba Edgar Winter a jeho Frankenstein bylo parádní číslo, zato ten chlápek co zpívat tu nábožnou píseň (Kyrie Eleison) mě moc nenadchl. Hlavní slovo měl ale samozřejmě po zásluze Ringo a až na publikem očekávaný a nesplněný přídavek (na rozdíl od Paula v roce 2004) to bylo pěkné, myslím že i Jan Rejžek pár řad pode mnou byl spokojen :)
funkac
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od funkac »

Dnes ráno som sa vrátil z koncertu vo Viedni a bolo úžasne ! Absolútne skvelo ! Len tá aréna kde to bolo vyzerala ako nejaké ghetto. Ale koncert bol absolútne skvelý, Ringo taktiež :)
Peace that´s right! All you need is love.
alladik
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od alladik »

Koncert byl perfektní, byl jsem maximálně spokojený, povedlo se mi (nebo spíše mé drahé šikovné polovičce) chytit vstupenky za 790 Kč hned za mixážním (nebo nahravacím nebo cosi...) pultíkem ve středu sálu, takže super, skvělý výhled, zvuk, dobrá nálada... Dalekohled jsem sice taky trochu postrádal, ale spíš kvůli své podstatné krátkozrakosti (to bych asi musel sedět v první řadě, abych viděl dostatečně). Koncert byl pěkný, splnil očekávání, přídavek jsem popravdě vůbec nečekal, mám koncerty All-Starr bandu docela nakoukané z DVD i internetu (včetně videa i s poslední sestavou), takže vím, že přídavky opravdu nebývají (a nečekal jsem, že by Praha v tomto smyslu byla výjimkou). Sestava je dobrá a vyvážená, užil jsem si já i moje manželka, kterou moc potěšily občasné výlety do popu 80. let (dle reakcí kolem sedících to tak asi u všech nebylo, ale i mně se sestava účinkujících a písní líbila). Co dodat, dobře zvládnutý koncert, pohodový, člověk si příjemně zanotoval, objevil nebo si připomenul i hity a zpěváky, které třeba jinak příliš neposlouchá nebo už na ně pozapomněl... odcházel jsem příjemně naladěn (za relativně málo peněz hodně muziky), takže pocity veskrze kladné. Je fakt, že rockově jsem si víc užil třeba Deep Purple, z jejich koncertu jsem byl vysloveně nabitý energií, ale na Ringa jsem v tomto smyslu nešel pro rockový náboj a ani bych to nečekal, takže ještě jednou - maximální spokojenost a klobouk dolů před Ringem v jeho věku!
KubBasak
Nováček
Nováček

Příspěvek od KubBasak »

Bol som na Ringovi vo Viedni, aj sa nám s otcom podarilo chytiť zhruba 15 minút pred začiatkom celkom dobré miesta na balkóne, mne sa ten klub páčil. Ešte som v žiadnom klube nevidel také veľké pódium a celkove tie priemyselné budovy z 19. storočia sú pre rockandroll ako stvorené :)
Jediné čo ma mrzí, že som si nepočkal na Ringa pri jeho autobuse :lol: Ale nemal som so sebou ani foťák, ani pero, nič... išiel som naľahko :) A ako jednoznačné pozitívum vnímam, že v cene vstupenky bola aj MHD.
Odpovědět