Ringove turné

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Re: Ringove turné

Příspěvek od Park »

Protože se blíží konec července tak pro případné zájemce co by si chtěli přečíst něco o Ringově pražském koncertě v červnu 2018 z pohledu hudebních recenzentů našich hudebních magazínů, sděluji, že je naleznou v těchto časopisech (jedná se o červencová vydání): Rock´n´All v mini příloze Rock´n ´All express (je součástí časopisu), kde na 23 řádcích je o tom reportáž (+1 barevná foto+1 čb. foto coby podklad textu), ukázka : ,, Peace and love vám všem (hlavně támhleta slečna vzadu) ! " Mnohem větší článek je v časopise Rock & Pop . Je na celou A4 (str.58)- 1 velká a 4 malé barevné fotografie z Ringova koncertu. Text recenze je na plných 3 odstavcích. Opět ukázka ,, Steve Lukather (Toto), jenž zabodoval se skladbami Rosanna a Hold the Line a hned při té první si paradoxně dříve než Ringo vysloužil ovace publika ve stroje." Obě recenze jsou pozitivní a nehledají zbytečnou kritiku na pěkném koncertě. Proč to sděluji? Protože případní zájemci o tyto časopisy mají už jen pár dní na jejich záchranu. Než se z toho stane nedostatkové zboží (nemáme už na skladě). Asi jsem si vzpomněl na časopis Melodie.
to se vrací kolibřík
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Re: Ringove turné

Příspěvek od Park »

Nedávno jsem si zjišťoval jaké všechny songy Ringo zazpíval live co vyšly na LP,EP,SP Beatles a které tam zpíval. Zjistil jsem, že v live provedení na svých turné je zahrál všechny - s vyjímkou Good Night,ta jediná dosud v Ringově live provedení nebyla realizována. (Teda pokud nepočítáme If You´ve Got Trouble, která má poněkud zvláštní statut).
to se vrací kolibřík
Odpovědět