Choose Love

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Choose Love

Příspěvekod Pollack » úte říj 18, 2005 5:27 pm

Jak hodnotíte toto album?
Mě se líbí.Podle mně to je nejlepší Ringovo album, jaké kdy vydal.
Nej... je Fading In Fading Out, Some People, Choose Love a nejvíce mě překvapil Free Drinks. :D :D :D
Naposledy upravil(a) Pollack dne pát čer 23, 2006 10:54 pm, celkem upraveno 2 x.

Peny lane

Příspěvekod Peny lane » čtv lis 10, 2005 3:58 pm

Woooooooow!!!!! :D :D 8) :wink:
To album mě taky překvapilo.
Myslím že lepší album než Choose love už Ringo nemůže vydat.
A Free Drinks je podle mě nej....(Ringo forevere) :wink:
P.S.Ringo Rama se může jít zahrabat...

Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pollack » pon lis 14, 2005 4:51 pm

Naposledy upravil(a) Pollack dne ned črc 30, 2006 7:52 pm, celkem upraveno 1 x.

Návštěvník

Re: Choose Love

Příspěvekod Návštěvník » sob pro 24, 2005 12:00 pm

:wink: :wink: :D :o :) :arrow: :arrow: :cry: :) :evil: :roll:

Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod #47 » pát bře 17, 2006 2:17 am

Podle mě nejlepší album co kdy Ringo vydal...líbí se mi až na vyjímky celý, za nejlepší považuji Fading In Fading Out, Give Me Back The Beat, Choose Love, Free Drinks a Oh My Lord....jinak se mi zdá že Ringo zraje jako víno...co se týče jeho sólových alb, pro mě platí - čím novější tím lepší. 8)

alladik
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod alladik » pát říj 13, 2006 2:55 pm

Tohle album se Ringovi povedlo, fakt platí, že od Time Takes Time neudělal žádné špatné album. Druhý dech mu drží, asi fakt zraje jak víno :)

Jestli je Choose Love úplně nejlepší nevím, ono je to hodně subjektivní a asi i záleží, kde a kdy ho člověk slyšel prvně... Pro mě je nej Time Takes Time a asi i zůstane, ale to je spojené s osobními zážitky :wink:

Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod Park » čtv bře 12, 2009 11:51 am

Trochu lepší než předešlé album. Oblíbené skladby: Fading In Fading Out, Give Me Back the Beat, Oh My Lord, Choose Love, Don´t Hung Up, Choose Love, Me and You, Free Drinks. Free Drinks díky tomu odvazu patří mezi nejlepší.
to se vrací kolibřík

timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod timothy » ned črc 29, 2012 6:54 pm

Od posledního příspěvku uplynuly 3 roky a od ještě předešlého další 3 roky. Nevím proč jsem k tomuto albu ještě nic nenapsal. Možná proto, že zapadlo v šedi mezi dobře přijímanými alby Ringo Rama a Liverpool 8. V době vydání tohle album nebylo téměř k sehnání. Alespoň já jsem ho nikde neviděl. Vlastně jednou ho měli v prodejně na Václaváku, která byla něco mezi bazarem a normální prodejnou CD, spíš k tomu bazaru, ale ta už je zrušená. Pro mě se jedná o nejlepší album Ringa z nové doby. Kvalitou se dotahuje i na takové vynikající desky, jako Ringo či Goodnight Vienna. A proč se mi album líbí ? Je to nejpohodovější album. Všechny písně zní příjemně, tráva na obalu dává patřičný krásný naturel. Vynikající nápad s telefonátem v Don´t Hang Up, písně Beatles v Choose Love, vzpomínka na George v Oh My Lord, drsná Hard To Be True, pěkná Satisfied, Me and you - snad nejpohodovější písnička co jsem od Ringa slyšel, prostě krása... a konečná Free Drinks s ohledem na Ringovu minulost mě dostala i co se týče perfektní muziky s pečlivou citlivostí ke každé písničce. Je znát, že album bylo nahráno s velkou radostí. Snad jen The turnaround je trošku slabší, ale patří tam. Prostě nejpohodovější album :D
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna

j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvekod j.babel » pát srp 10, 2012 10:52 pm

U mě je tohle album v pohodě :) Komu se ještě líbí, nebo komu se naopak nelíbí?
Try to see it my way...

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » pát dub 25, 2014 10:19 am

S odstupem několika let po vydání se mi album líbí.

Vzpomínám si, že při prvním a několika následujících posleších mě u některých skladeb vyloženě iritovalo přílišné zdůraznění bicích. I teď si myslím, že uhulákané činely (jedno, jestli jde o ride, crash nebo otevřený hi-hat) dokážou písničky zkazit, nebo jim alespoň ublížit - viz třeba Oh My Lord, což je podle mě i celkovým vyzněním, atmosférou a podivnou neupřímností jediný opravdový přešlap zde.

Choose Love řadím do lajny za sebou jdoucích vskutku povedených Ringových řadových (vánoční nepočítám) alb Time Takes Time počínaje a Liverpool 8 konče. Vzácně kvalitní pětice.
Od té doby se Ringo dle mého soudu na svých deskách bohužel potácí v nedostatku nápadů a domnívám se, že odchod Marka Hudsona z realizačního týmu mu rovněž neprospěl.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

Zpět na “Ringo Starr”