Filmy S Ringem

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Filmy S Ringem

Příspěvekod Pollack » pon bře 06, 2006 4:11 pm

Nejvíc se mi líbí Magic Christian a Caveman, a nelíbí se mi 200 Motels.
Ostatní filmy jsem neviděl a myslím že ani za shlédnutí nestojí.
Škoda že Ringo už přestal hrát ve filmech, jako herec byl dobrý, ale většinou ho obsazovali ve špatných filmech.

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » pon bře 06, 2006 4:48 pm

Kolik on měl vlastně filmů? Já si tak matně pamatuju že u nás běžely Magic Christian a Až přijde ten den (bohužel ani jedno jsem neviděl)

dr. Halíř
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod dr. Halíř » úte bře 07, 2006 3:13 pm

znám jenom Magic Christian. ujde, ale na DVD bych si to asi nepořídil...

Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pollack » ned kvě 21, 2006 7:29 pm

Michal Fokt píše:Kolik on měl vlastně filmů? Já si tak matně pamatuju že u nás běžely Magic Christian a Až přijde ten den (bohužel ani jedno jsem neviděl)

The Magic Christian
200 Motels
That'll be the Day
Born to Boogie
Son of Dracula
Listzomania
Sextette
Caveman

V Cavemanovi hrál dokonce hlavní roli.

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » ned kvě 21, 2006 8:00 pm

Při filmování Cavemana měl myslím průšvih - byl ožralý namol - možná proto pak přestal hrát

Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod #47 » stř kvě 31, 2006 12:08 am

Neviděl jsem ani jeden z těch filmů, ale narazil jsem na jednu zajímavost..Ringo si zahrál, přesněji propůjčil svůj hlas sám sobě v jednom díle Simpsonů /2. serie Ep. 18/, dokonce tam i zazněla jeho It don't come easy :D .

j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvekod j.babel » čtv čer 01, 2006 5:49 pm

Harrison prý totéž, ale ten díl jsem neviděl :cry:
Try to see it my way...

EskiMO
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod EskiMO » čtv čer 01, 2006 7:14 pm

j.babel@seznam.cz píše:Harrison prý totéž, ale ten díl jsem neviděl :cry:

ten diel som sice nevidel ani ja, ale ta scena potom bola este pouzita aj v klipe k pesnicke Any Road z albumu Brainwashed... mozete si to pozriet trebars tu

http://www.youtube.com/watch?v=kGQMRjRR ... 20harrison

na zaciatku je tam reklama, potom zacne klip a okolo 1:23-1:26 je tam ta scena zo Simpsonovcov, ako sa George vykloni z okna svojej limuziny a nieco poznamena...

mozno este lepsi link je toto (to je bez reklamy, takze ta scena je tak zhruba okolo 1:07-1:10), ale vzhladom na format suboru (.nsv, Nullsoft Video) si to mozete pozriet len v novsich verziach WinAmpu:

http://nsv.stream.aol.com/uvox?cachefil ... ad_350.nsv
It's all in the mind, you know...

EskiMO
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod EskiMO » čtv čer 01, 2006 7:32 pm

a este odporucam tuto stranku:

http://miren.blogsome.com/2005/10/

text je sice po spanielsky (alebo po portugalsky?) takze nerozumiet ani slovo, ale obrazky hovoria za vsetko :D

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » čtv čer 01, 2006 11:31 pm

George je v tom dílu ("Břitníci") dvakrát - jednou na párty když Homer a spol.dostali grammy za 1.desku, a pak když mají Břitníci koncert na střeše Vočkovy hospody - viděl jsem to ve 2 překladech - jednou poznamenal "Jsou fakt báječný" a podruhý "To už tady jednou bylo"...
Ringo je v tom díle jak Homer a Bart našli na půdě jeho portrét co namalovala Marge a jeho reprodukci mu kdysi poslala - on jí po 20 letech odpoví.
Paul je v díle jak se Lisa chtěla stát vegetariánkou. Je tam i s Lindou a na závěr jede Maybe I´m amazed.
Jen chudák John se holt nedočkal ;-)
Pak jsou ještě párkrát někde všichni 4...

Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod #47 » pát čer 02, 2006 9:05 am

Ten díl s Georgem mám moc rád...znám ho teda pod názvem "Homerovo pěvecké kvarteto" /5 série ep. 1/. Je to vlastně taková parodie na Beatles - výměna šerifa za Barneyho, obaly desek, koncert na střeše Vočkovy hospody a hlavně dokonálá scéna, kdy Barney přivede do studia avantgardí japonskou umělkyni a předvede ostatním Revolution 10. Ten díl s Paulem neznám, takže díky za tip :wink: , jinak vím ještě o jednom dílu /14. serie ep. 21/ kdy se Bart s Millhousem vloupají k Flandersovi a najdou u něj místnost se suvenýry Beatles...na stěně tam visí všechny desky, je tam kulisa žluté ponorky atd.

ad. EskiMO: Nevíš jestli ty první obrázky na tý stránce (Sgt. Pepper) jsou tay z nějakýho dílu? Jinak jak tam bylo to "Paul is dead" ze speciálního čarodějdického dílu, to musí bejt snad z nějaký z těch novejch sérii, který ještě v ČR nevysílali, protože tyhle speciály jsem viděl všechny a nepamatuju si to...

EskiMO
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod EskiMO » pát čer 02, 2006 9:55 am

#47 píše:ad. EskiMO: Nevíš jestli ty první obrázky na tý stránce (Sgt. Pepper) jsou tay z nějakýho dílu? Jinak jak tam bylo to "Paul is dead" ze speciálního čarodějdického dílu, to musí bejt snad z nějaký z těch novejch sérii, který ještě v ČR nevysílali, protože tyhle speciály jsem viděl všechny a nepamatuju si to...

Tak to je otazka na toho nepraveho... ja som Simpsonov nikdy nepozeral, zaujali ma len tym, ze sa v nich vyskytli Beatles :) prvykrat som videl prave Georgea v tom klipe k Any Road...

ale mozno treba skusit spravit preklad tej stranky (napr. cez http://babelfish.altavista.com/ ), mozno sa z toho bude dat nieco vycitat

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » pát čer 02, 2006 10:35 am

Já jsem kdysi viděl jednu německou stránku kde byly ukázky ze všech dílů Simpsonů kde se Beatles objevili (všici i sólo), ale už si nepamatuju název, resp.adresu - nějakej Boris Zodov to mvedl (myslím že se to jemnovalo Boris Zodov´s Beatles Page)

Onder
Krajská superstar
Krajská superstar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Onder » ned čer 04, 2006 6:59 pm

Barney ve skutečnosti ostatním představuje Revolution 8. Ale to je jen detail. Díl je to výbornej.

Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod #47 » ned čer 04, 2006 11:11 pm

Jasně Number eight...už jsem to neviděl hodně dlouho, tak jsem si to aspoň připomněl...a dokonce jsem si všiml že na střešním koncertu mají na sobě i stejný obleční jako Beatles - červená bunda (Homer - Ringo), hnědej kožich (Barney - John), černý sako s bílou košilí (Skinner - Paul), černej kožich + zelený kalhoty (Apu - George) :wink:
Naposledy upravil(a) #47 dne pon čer 05, 2006 10:03 pm, celkem upraveno 1 x.

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » pon čer 05, 2006 10:55 am

No možná, ale Homer mi svým celkovým vystupováním přišel spíš jako Paul - hlavně v tý scénce předcházející Barneyově Number Eight...

Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod #47 » pon čer 05, 2006 10:20 pm

Tak ono to tam nebylo striktně rozděleno kdo má být kdo...to jak Homer měl tvrdit že není ženatý bylo jakoby o Johnovi nebo to jak vyměnili Wiguma za Barneyho mělo symbolizovat výměnu Besta za Ringa atd...já jsem poukázal vyloženě jenom na oblečení...jinak opravdu vypadal Homer na spíš Paula...ale je zajímavé že Harrisona představoval zrovna Apu (Ind)...to se docela povedlo :lol:

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » úte čer 06, 2006 2:56 pm

No jo to je vlastně fakt :) Ale koho tam hraje Skinner? KDyž je BArney John, Homer Paul a Apu George, tak je to asi Ringo - i podle toho že se moc v tom rozpadu neangažuje (v tý scénce jak se hádá Homer s Apuem)..

Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod #47 » úte čer 06, 2006 9:10 pm

On se tam Skinner moc neprojevuje...ale když se ho ptají na tiskovce "Vy jste prý šaškem skupiny...je to pravda?"...tak to opravdu vypadá na Ringa...

Jinak už jsem viděl ten díl z McCartneyovými jak jsi psal...taky výbornej :D prej: "Když si pustíš Maybe I'm amazed pozpátku je to recept na báječnou čočkovou polévku" :lol:

Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Michal Fokt » stř čer 07, 2006 11:27 am

Hm ještě jsem to nezkoušel :)

Zpět na “Ringo Starr”