Goodnight Vienna

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
Lennolog

Goodnight Vienna

Příspěvekod Lennolog » pát čer 23, 2006 10:52 pm

Skvělé album.Na tomto albu spolupracoval s Ringem John a myslim že i George.John pro něho napsal vynikající písni: (It´s All Da Da) Goodnight Vienna. A nevím proč, ale minimálně třikrát denně si poslechnu Only You.
Only You je prostě skvělá. :D

timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod timothy » stř čer 28, 2006 1:14 pm

Naprosto souhlasím, je to dokonce moje nejoblíbenější album Ringa. K nejlepším písním patří Goodnight Vienna (s Johnem), Ocapella, Oo we, no no song, blindman, six o'clock (s Paulem). Rozdíl mezi LP a CD (mám oboje) je to, že na LP je trochu víc fotek a na zadní obálce je červená mlhovina. I písmo je jiné, podle mě lepší než na cd. Obálka LP fakt stojí za to. :D

Eggman
Nováček
Nováček

Re: Goodnight Vienna

Příspěvekod Eggman » stř čer 28, 2006 1:44 pm

Lennolog píše:Skvělé album.Na tomto albu spolupracoval s Ringem John a myslim že i George.John pro něho napsal vynikající písni: (It´s All Da Da) Goodnight Vienna. A nevím proč, ale minimálně třikrát denně si poslechnu Only You.
Only You je prostě skvělá. :D

Z Beatles je na albu jenom John, ale souhlasím, že je skvělé. Moje nejoblíbenější je No No Song, kterou Ringo hraje na koncertech dodnes. Fanstastická je i Back of Boogaloo, která je na CD jako bonus.

Lennolog

Příspěvekod Lennolog » čtv čer 29, 2006 12:37 pm

No řekl bych že Only You je hodně návyková píseň.
Řekl bych že návykovější než kokain.

alladik
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvekod alladik » pát říj 13, 2006 12:14 pm

Dobré album, i když předcházející desce (Ringo) dávám přednost. Z Beatles na LP spolupracoval jen John, na CD je pak jako bonus i píseň od Paula (která ale patří k session z předchozího alba a v jiné verzi na něm vyšla)

Nejvíc se mi líbí Only You a No No Song

Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod Park » stř bře 11, 2009 10:27 pm

Vynikající album. Johnova Goodnight Vienna možná nejlepší jeho příspěvek vůbec a to opáčko ke konci no prostě klasa. Occapella, No No Song-často hraný na koncertech, klipová Only You (John opět vypomohl, v antologie Johna i jeho vlatní verze), All by Myself s basovým vokálem a Johnovou pomocí na kytaru. Rychlá a srozumitelná Snookeroo s pomocí Eltona Johna, který ve stejný rok měl hodně hudební spolupráce s dalším beatlem Johnem, patří mezi mé nejoblíbenější. Prostě každá píseň je dobrá. Na CD verzi se dostalo na 3 bonusy: singl Back of Boogallo z pera George, a jeho B stana filmová Blindman a delší verze Six o clock od Paula. Mě toto umělé slučování ostatních beatlů nevadí. Na DVD Photograph je reklama tohoto alba s Johnovým komentářem a film ukáže i Ringa na střeše jako na zadní straně bookletu Photograph.Zadní strana LP Goodnigh Vienna je pouze na LP.
to se vrací kolibřík

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » čtv bře 12, 2009 8:15 am

Back Off Boogaloo z pera George? To snad ne.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod Park » čtv bře 12, 2009 10:52 am

oprava: George píseň Back off Boogalloo nenapsal, produkoval ji a hrál v ní na kytaru. Napsal ji sám Ringo.
to se vrací kolibřík

timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod timothy » úte lis 10, 2009 12:11 pm

to jo to jo, tohle album je úplná balada, škoda že No no song, snad jako jedinou z toho alba co hrál na koncertech, už myslím nehraje, ve srovnání s Memphisem je lepší :D
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna

Zpět na “Ringo Starr”