Sentimental Journey

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
lennolog666

Re:

Příspěvekod lennolog666 » úte bře 14, 2017 2:02 am

SheLenka píše:Trochu se zpožděním jsem si přečetla celé Lennologovy příspěvky v této sekci a musím příznat, že mi od smíchu vyhrkly do očí slzy. Lennolog nám vlastně prodlužuje život tím, že se smějeme, ale zkracuje tím, jak nás naštvává (autocenzurou jsem vyměnila trefnější slovo za toto slušné).

Já po letech čtu tyhle příspěvky a nechápu, co vám na tom všem příjde směšné. Ringo tohle album vydal pro matku, to je pravda, ale je stejně lepší, než alba All things must pass/Plastic ono Band a McCartney. Proč? Protože tihle už z Beatles nechtěli mít nic společného, akorát Ringo by chtěl Beatles dál udržet, takže Ringo to vydal jako vedlejší projekt, za to Paul, George a John už věděli, že s Beatles je konec, tak vydali tyto alba. Ringo byl z toho všeho určitě v šoku, takže první jeho sólové album vydal až v roce 1973, které je určitě nejlepší. V tom roku vydal Lennon Mind Games, což nebyla žádná sláva. McCartney tuším sračku typu Venus and Mars (Paul mi nic neříká) a George Living in The Material World.... no tohle album je samé Hare krishna....hare hare.... což taky není zrovna kauf....

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Re: Sentimental Journey

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » úte bře 14, 2017 8:21 am

Opravdu neumíš číst.
K smíchu jsi byl všem kvůli své argumentaci, kdy jsi vyčítal doprovodné zpěvy, obaly alb s vousatými Beatles a podobně.
Je to příspěvek z neděle 25. června 2006, 20:52.

Sám jsi přiznal, že tě ostatní Beatles nezajímají. Evidentně se v jejich tvorbě vůbec nevyznáš (přibližné zahrnutí tuším sračku typu Venus and Mars (Paul mi nic neříká) do roku 1973 tomu opravdu odpovídá), evidentně jsi vůbec nic neslyšel.
Kde je na Living in the Material World samé Hare krishna....hare hare.... což taky není zrovna kauf? Nikde. Krišnovo jméno se na albu ozve jen jednou, a to pouze ve větě oznamovací.
A cenit si alba coververzí, ausgerechnet průměrných, víc než původní tvorby, to už je fakt chucpe.

Čili mně jsi k smíchu i teď.
Respektive ono je to spíš k pláči, protože takovou neskutečnou hloupost a omezenost aby jeden pohledal.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

Zpět na “Ringo Starr”