Beaucoups of Blues

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Beaucoups of Blues

Příspěvekod timothy » pát dub 03, 2009 4:54 pm

Ironií je že založením fóra k tomuto albu trochu torpéduju svoji první otázku v soutěži Co víte o Broucích a jejich tvorbě, páč tam dávám otázku o níž zmiňuju, že o tomto albu není žádné fórum. Předchozí Sentimental Journey se neslo v podobě klasických melodií. Beaucoups of Blues je takové letní album country laděné, ale stále je zde dost znát procítěné melodie právě jakoby z předchozího alba a obě desky působí značně uvolněně. Hned první skladba mi tak nějak svým námětem, melodií a i atmosférou připomíná titulní ze Sentimental Journey. Love Don´t Last Long má moc hezkou rozeznějící kytaru a harmoniku a je hodně citově založená a k této harmonii patří i jemné piano. Následující je typická country, zde bych vyzdvihl ten styl, rytmus a také doprovodné vokály, ty se povedly. Without her je jednoduchá trochu jižansko-noční záležitost a je hodně povedená. Woman of the night - no tam se mi líbí jak se to rozjede. Následující připomíná trochu 3. track, takové nějaké pokračování toho co jsme slyšeli (ty housle moc zajímavý). Rozhodně jednou z nejlepších písní z tohoto alba je 15 dolarů s vlastním pěkným příběhem a má nádhernou atmosféru, počínaje začátečním kytarovým sólem přes orchestr. Ta následující je taková utahaná spíše na tanec. Podobně je na tom i 9. track, tam se snad ani tancovat nedá, ale je to krásný duet. Loser´s Lounge se mi líbí, takové kovbojské country. Waiting se hodně dobře pamatuje, má takový zvláštní rytmus ve zpěvu. Silent Homecoming je hodně zajímavá rychlou rytmikou v určitých úsecích , má v sobě country soul v tom zpěvu, a moc se mi líbí. Coochy Coochy a Nashwille Jam beru jako takové jamování a zahrání na závěr, moc pěkné. Tak a teď je to na vás, pište.
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Re: Beaucoups of Blues

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » sob zář 26, 2009 10:54 pm

Proti tomuto albu nic nemám.
Ringo byl v country vždycky dobrý (až na ten strašný duet s Buckem Owensem z roku 1989, to je fakt až nejapné) a svou druhou LP deskou to dokázal.
Mnou oblíbené: Love Don't Last Long, Woman of the Night, Silent Homecoming, Without Her a Waiting (koukám, že jsem vyjmenoval stejné jako timothy)
Coochy-Coochy bylo béčko singlu a je vcelku povedené.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

Zpět na “Ringo Starr”