ROLLING STONES

diskusní fórum pro vaše soukromé diskuse a vše, co se netýká Beatles ani tohoto serveru
Barleycorn
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Re: ROLLING STONES

Příspěvekod Barleycorn » úte čer 12, 2018 4:13 pm

Pokud si někdo najde čas, tak zhlédněte toto: https://www.youtube.com/watch?v=YY8pwO8biAY Já jsem vydržel až do 6:30. Já je nechci slyšet takhle. A mám tu kapelu hodně rád a jsem připraven leccos prominout. Ale tohle už fakt nejde. No a Pražskému výběru jsem nikdy na chuť nepřišel - mírně řečeno. Před osmadvaceti lety jsem tam byl a byl jsem mladší a tráva byla zelenější a Stouni hráli líp a vůbec. Nejdu a nemrzí mě to. Howgh.

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » úte čer 12, 2018 5:16 pm

Mišíkovce bez Kubeše jsem viděl v posledních letech několikrát, vůbec to není špatné. Skála i Kulich hrajou skvěle.

Barleycorn:
Vidíš, mně to ani nevadí. Pořád jedou. Samozřejmě to není stejné jako před třiadvaceti a více lety, ale pořád se myslím nemusejí stydět. Když si vezmu loňskou Rocks Off v Barceloně, která byla opravdu děsuplná, tak to teď není tak špatné.
Bubi, Bubi, noch einmal, es war so wunderschön. Bubi, Bubi, noch einmal, es kann ja nichts geschehn.

Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar

Příspěvekod Beaver » čtv čer 14, 2018 1:37 pm

Barleycorn píše:Pokud si někdo najde čas, tak zhlédněte toto: https://www.youtube.com/watch?v=YY8pwO8biAY Já jsem vydržel až do 6:30. Já je nechci slyšet takhle. A mám tu kapelu hodně rád a jsem připraven leccos prominout. Ale tohle už fakt nejde. No a Pražskému výběru jsem nikdy na chuť nepřišel - mírně řečeno. Před osmadvaceti lety jsem tam byl a byl jsem mladší a tráva byla zelenější a Stouni hráli líp a vůbec. Nejdu a nemrzí mě to. Howgh.

Naprostý souhlas. Mouzikantův sluch trpí a srdce mu krvácí. Takhle a líp by to možná zahrála nějaká vesnická parta amatérů. :evil:

Zpět na “Ostatní”