Michael Jackson

diskusní fórum pro vaše soukromé diskuse a vše, co se netýká Beatles ani tohoto serveru
verjan2
Krajská superstar
Krajská superstar

Michael Jackson

Příspěvekod verjan2 » pát bře 08, 2019 3:06 pm

Say Say Say...doufám, že z tohodle MJ nevymažou. I když...tupí Američani jsou schopni všeho.

https://www.youtube.com/watch?v=PqwnLDdu11Q
Hand in hand, walking through life and making our plans.

Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Re: Michael Jackson

Příspěvekod Park » pon čer 03, 2019 2:07 pm

Já mám Michaela Jacksona rád. Pomohl mi přenést těžké období z přelomu 80. a 90. let. Na škole jsme ho hodně poslouchali z přenosných kazeťáků, vzali si černé bundy a kšiltovky a žvejkali žvejky. Soukromí Michaela Jacksona mě nikdy nezajímalo. Ničeho netuše jsem si týden před jeho smrtí koupil jeho speciální edici nejúspěšnějšího alba všech dob Thriller v 2CD gold edici s bonusovým DVD. Vždy jsem měl rád jeho songy, co mě ale dostalo je jeho píseň They Don´t Care About Us (kupodivu 2 verze klipu slavného songu nejsou na klipovém DVD Micheala Jacksona -Number Ones) v DJ hip hop podání Vlasty Buriana (hlas Faltuse) na CD Spiritisticka seance 1 Vaclav Faltus (je na ulozto-doporučuji si poslechnout celé CD). Na Youtube píseň najdeme pod názvem Všichni kašlou na nás. Text písně považuji za natolik zdařilý, že ho zde otiskuji :

Star Trek, Blair Witch, Neváhej a toč, Riskuj,Áčko, Gumáci, Véháčko, Tohle je ten důvod proč všichni už kašlou na nás, oni jsou ten důvod proč už všichni kašlou na nás

Kaiser, Lábus, Marek Eben, Dejdar, Arnold, Paulíček, Jágr, Knoflíček, Tohle je ten důvod proč všichni už kašlou na nás, no oni jsou ten důvod proč už všichni kašlou na nás

Van Damme, Travolta, McGyver,Akta X, Slávek, Markéta, Karel Gott, Drákula, Tohle je ten důvod proč všichni už kašlou na nás, oni jsou ten důvod proč všichni už kašlou na nás

No řeknu Vám jsetli oni na vás kašlou,no tak my na ně taky, no a jestli ne tak jsem z obliga

Simpsoni, Severa, Ovce, Aréna, Bartoška, Železný, Bílá, Šmoulové, Tohle je ten důvod proč všichni už kašlou na nás, oni jsou ten důvod proč všichni už kašlou na nás

Bystroj, Karlíčka, zpropadený Cédéčka, Ulítlý šoubyznys, Málo koček, hodně krys, Tohle je ten důvod proč už všichni kašlou na nás, oni jsou ten důvod proč už všichni kašlou na nás

Jo můžeme, je to teda horkou jehlou, ale dobře můžem, můžem

Van Damme, Travolta, MacGyver, Akta X, Slávek, Markéta, Karel Gott, Drákula, Tole je ten důvod proč všichni už kašlou na nás, oni jsou ten důvod proč všichni už kašlou na nás

Ah ah ah

Simpsni , Severa, Ovce, Aréna, Bartoška, Železný, Bílá, Šmoulové, Tohle je ten důvod proč všichni už kašlou na nás, voni jsou ten důvod proč už všichni kašlou na nás

Bystroj, Karlíčka, zpropadený Cédéčka, Ulítlý šoubyznys, Málo koček, hodně krys, Tohle je ten důvod proč už všicni kašlou na nás, (zvýšeně) oni jsou ten důvod proč už všichni kašlou na nás

Tak a teď si položme otázku proč na nás kašlou
to se vrací kolibřík

OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OHNOTHIMAGEN » pon čer 03, 2019 10:14 pm

VP.jpg
VP.jpg (22.15 KiB) Zobrazeno 418 x
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?

j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvekod j.babel » úte čer 04, 2019 11:00 am

Bean.jpg
Bean.jpg (29.99 KiB) Zobrazeno 405 x
Try to see it my way...

Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvekod Vicino » úte čer 04, 2019 10:50 pm

Mě Jackson nikdy nebavil. Na základce a střední to pro nás rockery byl prostě "veksl" (vysvětlivka pro mladší - bylo to hanlivé označení pro vše popové, diskotékové či prostě vyměklé). Ve svém pokročilejším věku jsem mnohem smířlivější, a přestože tvrdá rocková hudba je pro mě stále top, množina mých oblíbených žánrů se neustále rozšiřuje, tedy ani dobrým popíkem neopovrhnu. Ale u Jacksona se mi nikdy moc nelíbil ani jeho hlas, který mi připadá zženštilý, plný všeho toho kňourání, hekání a vzdechů, ani ten vychvalovaný tanec, který mně přijde prostě jako afektované legrační pohyby.
Každopádně dvě či tři písničky, které se mi od něj líbí, bych určitě našel.
Jeho soukromí neřeším vůbec, už za jeho života mi bylo jasné, že s jeho sexualitou (a spíše psychikou vůbec) to bude asi dost nestandardní, a i teď se to jen dále potvrzuje.

Jan K.
Nováček
Nováček

Příspěvekod Jan K. » stř čer 05, 2019 8:41 pm

Také jsem s po(s)tupným stárnutím mnohem smířlivější, než jsem býval. Už ani ten Jackson mi nevadí :D Nicméně současné hony na čarodějnice (ať už Meetoo nebo Jackson) se mi opravdu nelíbí. A svědci, kteří v procesu bojují za obžalovaného, a kteří na něj teď nakydali špínu, mi (kulantně řečeno) nepřipadají jako důvěryhodní. No, peníze nesmrdí…

Zpět na “Ostatní”