ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA / JEFF LYNNE

diskusní fórum pro vaše soukromé diskuse a vše, co se netýká Beatles ani tohoto serveru
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 911
Registrován: pát čer 27, 2008 11:30 am

ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA / JEFF LYNNE

Příspěvek od Park »

Traveling Wilburys neni jen George Harrison, ale i další. Dva z nich vydaly v r. 2012 nová alba. Jeff Lynne asi nejkratší album jaké existuje. Méně než půl hodiny s průměrně dobrými skladbami. Nejlepší je hned ta první s názvem She. Album s názvem Long Wave je poskládáno výhradně od jiných autorů. Od Roy Orbisona si vybral píseň Running Scared. Je to teprve jeho druhé album (od prvního s názvem Armchair Theatre, kde si zase zahrál v písni a klipu Every Little Thing George Harrison, na tomto prvním albu je i September Song, kterou si Beatles vybrali při svém prvním společném nahrávání v Hamburku, je tam i píseň Stormy Weather, kterou Ringo nahrál a nepoužil pro album Sentimental Journey), ale pro mě je spíše jeho třetím sólovým albem, protože do jeho sólových desek počítám i album ZOOM od ELO z r.2001, protože kromě Jeffa Lynna (a hostů George Harrison a Ringo Starra) tam nikdo jiný nehraje. Dalším spoluhráčem v Traveling je Bob Dylan a ten vydal skvělé album Tempest, kde si zavzpomíná na Johna Lennonav písni Roll On John vč. narážek v textu písně. Mohl by mi nějaký ,,dylanovec" (fanoušek Boba Dylana) poradit zda stačí mít od Dylana jeho 2CD Essential a nové album Tempest, nebo je ještě nějaké důležité?
to se vrací kolibřík
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 911
Registrován: pát čer 27, 2008 11:30 am

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od Park »

Letos vyšlo v reedicích následná alba spjatá s Jeff Lynnem (resp. skupinou ELO) a jednotlivými beatly, k albu ELO Zoom z r. 2001 byly přidány dvě bonusové písně One Day a Turn to Stone (live form CBS Televison City 2001), tato druhá bonusová nahrávka je trochu mimo kontext, protože letos zároveň vyšlo na CD ELO Live, obzvlášť píseň Confusion se povedla, ale původní videoklip k písni je takový nesmyslný, jedná se o první zvukový záznam původně televizního vysílání (VH1 Storytellers a koncert pro TV CBS-ten vyšel na DVD, mám oboje záznamy) pro plánované, ale zrušené turné ELO v r.2001. Na tomto živém albu v bonusech nalezneme studiové písně z doby Zoom, které nebyly na album Zoom zařazeny a to Out of Luck a Could Feet. Na albu Live zpívá doprovodný hlas Rosie Vela, která zpívá doprovodný hlas i na studiovém albu Zoom, dále na Live hraje i bubeník Gregg Bissonette, který je v Ringových All-Stars a byl s ním i v Praze. Poslední věcí spjatou s Beatles a Jeff Lynnem v reedici je první sólové album Jeffa Lynneho Armchair Theatre, dvě bonusové písně jsou Borderline a Forecast. Úvodní slovo a albu napsal Eric Idle, zřejmě po nepříliš zdařeném televizním záznamu interview mezi Jeffem a Tomem Petty o albu, kde Jeff také sedí na křesle (klip Every Little Thing, písně z alba s Georgem v malé roli, je mnohem lepší) se Eric Idle snažil udělat ,,srandovné" interview s Jeffem v textové podobě, ale asi ani to se moc nepovedlo. Na albu pomohl George s následujícími písněmi Every Little Thing, Lift Me Up, September Song (že by si George vzpomněl na její nahrání v prvním záznamu Beatles v Hamburku 1960? a Stormy Weather, kterou Ringo natočil a nepoužil na Sentimental Journey. V písni Blown Away pomohl ,,částečný Wilburys" Del Shannon a text napsali oba Wilburyové Jeff Lynne a Tom Petty. Ke všem albům (ELO-Zoom,Live, Jeff Lynne-Armchair Theatre) napsal nové úvodní slovo David Wild. Na těch bonusových skladbách (všechny z doby Zoom) se beatlové neúčastní, ale i tak je dobré si tyto alba připomenout. Booklety alb jsou podobné poslednímu albu Jeffa Lynneho Long Wave.
to se vrací kolibřík
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 911
Registrován: pát čer 27, 2008 11:30 am

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od Park »

Tak po albu Jeffa Lynnea Long Wave je tu nové album tentokrát pod hlavičkou ELO nazvané Jeff Lynne´s ELO Alone in the Universe. Je nutné říct, že album je očividně pro fanoušky ELO a Lynna. Pro Beatle fandy tady bohužel není nic co by nějak bylo víc spjato s Beatles nebo s Georgem. Hudba pěkná, ale tisickrát nahrána dle stejného receptu jako všechna alba ELO. Úvodní hit When I Was a Boy, by měl být Lynneho autobiografií, umocněná navíc doprovodným videoklipem, který je však slabý a moc se z něj nedozvíme (sám Lynne se tam mihne jen v dospělosti s kytarou na fotce). Prostě album spíše zklamalo ,s albem Zoom se opravdu srovnat nedá. A nezachrání to ani dvě bonusové písně ( Fault Line, Blue) na deluxe verzi alba. Další bonusový track Oh My Mind se sice povedl, ale ten je pro změnu určen jen pro Japan deluxe verzi. Co bych pochválil je ta barevná fotka s Jeffem v bookletu, zhotovená v jeho obýváku, kde má po celém pokoji rozložené své instrumenty (bicí, kytara, varhany, on sám stojí bez jakéhokoliv nástroje u mikrofonu). Ona snaha o další ELO album je ukotvená hlavně v aranžmá písní tj. mnohovrstvé vokály a samozřejmě orchestr.
to se vrací kolibřík
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3590
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Dovolím si souhlasit.
Zoom už mělo být asi tečkou, protože tečka by to byla víc než důstojná. To album si pouštím dost často.
Alone in the Universe je slušný, ničím neurážející průměr, z kterého extrémně vyčnívá skvělá věc When I Was a Boy. Když jsem písničku slyšel, byl jsem nadšený. Pak bohužel přišel ten klip a ten je opravdu nanicovatý. (Ve stejném duchu se nese třeba i video Most Likely You Go Your Way (and I'll Go Mine) (Mark Ronson remix), to je pro změnu Dylan z roku 1966, resp. 2007, ale to dopadlo mnohem lépe.)

Mimochodem, Jeff momentálně se svou verzí ELO jede evropské turné. Nám nejblíž je pravděpodobně v Curychu, což je i tak dost daleko, navíc vstupné je hodně mastné.
Každopádně co jsem viděl živé záznamy (mj. i ten z Hyde Parku), je to vážně paráda, a kdyby Jeff Lynne's ELO zavítal i k nám, nenechal bych si jej ujít, už jen proto, že on a Tom Petty nás ještě koncertní návštěvou nepoctili - což je nesmírná škoda. (A ostuda, že se o to nikdo nesnaží.)
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 911
Registrován: pát čer 27, 2008 11:30 am

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od Park »

Pro zajímavost, Zoom si pouštíš často z té původní verze z r.2001 nebo remasterované z r.2013 (s bonus tracky) ?
to se vrací kolibřík
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3590
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Pouštím si původní album (a DVD Zoom Tour Live).
Ale ty bonusy znám. One Day je pěkný, na desce by ani moc nepřekážel. Lucky Motel příjemná instrumentálka, taková filmová melodie.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3590
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Jeff Lynne's ELO se příští rok přiblíží ČR (k nám samozřejmě :roll: nezavítá).

19.9.2018 Berlín
21.9.2018 Mníšek pod Alpou
23.9.2018 Vídeň
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Uživatelský avatar
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar
Příspěvky: 397
Registrován: stř dub 11, 2007 6:54 pm
Bydliště: Liberec

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od Beaver »

Většinovému návštěvníku koncertu je to stejně jedno, protože mu stačí navštívit koncert ELO Part Two, aniž by tušil, že to není oficiální kapela ELO Jeffa Lynnea, o němž stejně nikdy moc neslyšel (možná ví, že je fousatej, ale to je Phil Bates z ELO P.2 také) a na koncertě jásá a křepčí a těší se, až bude známým vyprávět, jak on viděl ELO naživo. Chudák! :lol:
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3590
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

O lupení je už mezi fanoušky enormní zájem.
Oficiální předprodej začíná zítra, dnes již mohou objednávat registrovaní.
Vídeň vychází v přepočtu v rozmezí 2000 - 5000 Kč.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 911
Registrován: pát čer 27, 2008 11:30 am

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od Park »

Právě jsem shlédl BD Jeff Lynne´s ELO Wembley or Bust. Je to nejnovější záznam koncertu Jeffa a ELO. Vlastně je to 2 CD a Blu-ray je k tomu dáno jako bonus, i když dle mého si zaslouží plnohodnotné samostatné vydání. Je to moc pěkný koncert. I v denním světle jsou dobře patrné laserové efekty, veliké obrazovky, světelné reflektory co mění barvy,tvary apod. Jeff má na sobě černou džínovou bundu a je ve svém stylu (černý brýle, černý plnovous). Hodně se mi líbily Lynneho cestování po Londýně v dodávce a ještě lepší bylo jak Jeff chodí skrze chodby v zákulisí koncertní arény. Celý dvouhodinový koncert je ve znamení největších hitů ELO. Vzpomínkou na Traveling Wilburys je Handle With Care. Měl bych jen dvě výhrady. Za prvé- absence nového materiálu (Lynneho sólové desky, Zoom), kdy zazní jen jediná novinky od rozpadu v půlce 80.let a to When I Was Boy (z nějnovějšího alba Alone in the Universe, studiová verze songu Alone in the Universe podbarvuje závěrečné titulky). Za druhé - jeho doprovod - hlavně kytaristé - kteří připomínají spíše bodyguardi než jako hudebníci, na jevišti chybí mladá generace, která by dala tu pravou šťávu na koncert. Nicméně Jeff i diváci si koncert hodně užívají. Záznam koncertu je tak kvalitní, že vůbec neslyšíte mohutný dav, který určitě zpívá, tleská a burcuje - ale v záznamu to zvukově není vůbec patrné. Asi nejvíc se diváci i hráči odvázali v Rockaria! V Telephone Line si mnozí diváci zkusili ztvárnit i divadelní kreace, jak moc píseň prožívali. Závěr jako vždy patřil Roll Over Beethoven. Moc pěkný koncert a BD disk poskytuje opravdu kvalitní filmový záznam. Škoda, že Jeff zase nepřijede k nám. No alespoň jsem si to vynahradil 2 CD ELO-The Essential s dvěma bonus songy co dosud nevyšly.
to se vrací kolibřík
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3590
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Jaké bonus songy na 2CD The Essential, co ještě nevyšly?
Surrender mám na remasteru A New World Record z roku 2006, Latitude 88 North na remasteru Out of the Blue (2007).

Pravou šťávu koncertu dodají mladí hudebníci?
A to jako proč?

Parku, nejdřív napíšeš "Celý dvouhodinový koncert je ve znamení největších hitů ELO." a pak si stěžuješ, že tam vyjma When I Was a Boy není žádný nový materiál. Neprotiřečíš si trochu?
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 911
Registrován: pát čer 27, 2008 11:30 am

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od Park »

Já řadové alba ELO nesbírám (natož jejich remastery)- mám jen to jejich poslední z půlky 80.let a Zoom (zato jak v původní tak nové edici), jeden živák (Live 2001) a dva výběry (The Very Best of a právě onen Essential) - jsou dobrá, a mě stačí. Pokud tedy vyšly jako bonusy na těch reedicích tak mi to jednoduše uniklo a pro mě to jsou neznámé songy. Určitě si neprotiřečí nejlepší skladby ELO - to je pro stručné info o jaký koncert se jedná co do obsahu - a nový materiál (toho má Jeff hodně). Ale celou dobu koncertu jsem měl pocit - právě kvůli těm skladbám - že se čas zastavil v půlce 80. let
to se vrací kolibřík
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3590
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

V půlce 80. let? Tak tos asi koukal na jiný koncert.
Protože tady na Wembley or Bust z třiadvaceti písniček jich celkem sedmnáct (v podání ELO) pochází ze 70. let.

Nesbíráš... škoda, občas je tam ten materiál dost zajímavý. Pak se ale aspoň informuj, než vypustíš blud o dosud nevydaných písních.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 911
Registrován: pát čer 27, 2008 11:30 am

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od Park »

Jo příště si dám pozor a dostatečně to ověřím. Teď změním téma zpátky ke kompletní tvorbě Traveling Wilburys. Uvítal jsem vydání CD boxu (s DVD) v r. 2007. Jak šedá tak modrá verze boxu je skvělá. Nicméně jsem neodolal a když jsem spatřil 3 LP box neodolal jsem. Ve velké šedé krabici s barevným nápisem Traveling Wilburys najdeme velký 16 stránkový booklet-který je obsahem stejný jako booklet v CD boxu. Dále je tam hnědá dopisní obálka a v ní 6 černobílých pohlednic. Ještě tam je velký plakát s barevným nápisem Traveling Wilburys v černém pozadí. Pokud odklopíte přední karton krabice na zadní straně se objeví velká barevná fotka všech Wilburys. Teď k LP deskám. První deska obsahuje to co obsahovala i jejich původní deska. Zajímavostí je, že na první desce na zadní straně etikety-která zobrazuje jaké skladby se objevují na druhé straně, ale zobrazuje i jaké skladby nalezneme na první straně. Přední strana etikety zobrazuje fotku Wilburys. Třetí deska obsahuje to co obsahuje původní deska Traveling Wilburys 3. Nejzajímavější je prostřední druhá deska nazvaná Bonus 12´´. Kromě bonusových skladeb daných na CD box obsahuje i Extended (prodloužené) verze písní Handle With Care a End of the Line, zajímavostí je, že obsahuje též remix skladby Not Alone Any More. Škoda jen, že jak CD tak tento LP box neobsahuje oficiální instrumentální singlovou verzi skladby New Blue Moon. Právě extended verze Handle With Care a End of the Line byly hlavním důvodem pořízení, neboť se nedostaly do CD boxu. Písně se pěkně poslouchají.
Nyní jen shrnu obsah (druhé) desky s nápisem Bonus 12 ´´ :

Strana A :
Handle with Care (extended version)
Like A Ship
Maxine

Strana B:
End of the Line (extended version)
Nobody´s Child
Not Alone Any More (remix)
Runaway (remix)
to se vrací kolibřík
Uživatelský avatar
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar
Příspěvky: 397
Registrován: stř dub 11, 2007 6:54 pm
Bydliště: Liberec

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od Beaver »

Ještě ke koncertu ve Wembley. Poněkud je mi líto, že na něm nevystoupil největší vytrvalec ELO, Richard Tandy, který Jeffa Lynnea (Park by jeho jméno nesprávně skloňoval jako "Lynneho") nikdy neopustil. Stále se ještě zotavuje po své nemoci, ale doufejme, že na příštím koncertu bude zase hrát. Nicméně, druhý keyboardista, Marcus Byrne, Tandyho stoprocentně zastoupil a zvuk ELO nijak změnou klávesáků neutrpěl. Škoda, že oproti minulým koncertům, především tomu v Glastonbury 2016, se smyčcová sekce smrskla na pouhá dvě cella a jedny housle. Zbytek smyčcových harmonií tak musel vyplňovat hráč na druhé klávesy a smyčcový syntezátor, Bernie Smith. Neubráním-li se dalšímu srovnání v provedení koncertů ve Wembley a Glastonbury, zdá se mi druhý jmenovaný o něco lépe provedený. Jeff tam ještě tolik "nefláká" zpěv, jako ve Wembley. Celkově je ale nejnovější koncert velmi dobře nazvučen, u mixážního pultu při výrobě zvuku pro video i CD, byl přítomen také Jeff Lynne, takže lze věřit tomu, že si vše pohlídal tak, aby zvuk odpovídal jeho představě ELO soundu. Konečný zvuk netrpí tolik digitálními neduhy a spíše se podobá analogovému, čímž záznam získává na přirozenosti. Je také známo, že Jeff není příznivcem prostorových mixů, takže se dočkáme pouze špičkového sterea, které navíc zní příjemně prostorově, i když se zde žádný 5.1 surround nekoná.
Parkovi bych doporučil, podívat se na některé z koncertů (Hyde Park, Glastonbury...) Jeffova nového uskupení pod značkou Jeff Lynne's ELO, aby viděl, že nástrojové obsazení se do dnešní doby prakticky nezměnilo až na sezónní změny hráčů (hráček) na smyčcové nástroje. Takže žádní "bodyguardi", ale špičkoví hráči na své nástroje a zároveň doprovodní zpěváci. Ostatně, Jeff Lynne si může, vzhledem ke svému postavení a jménu, vybírat ty nejlepší, jako je třeba majitelka ženského hlasu Melanie Lewis-McDonald, která je jinak a kromě jiných aktivit také poradkyní vokálního zpěvu.
Uživatelský avatar
verjan2
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 574
Registrován: čtv úno 05, 2015 5:03 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od verjan2 »

Byl jste někdo v neděli na Jeffovi ve Vídni? Musím uznat, že šlo o luxusní zážitek.

Support: Billy Lockett - 45 min., po něm byla pauza vyplněna skladbami, se kterými měl Lynne co do činění (Not Alone, You Got It, California Blue, Free As A Bird, Got My Mind Set On You, Free Fallin', Won't Back Down).

Highlights:
- Standin' In The Rain - jeden z nejlepších otvíráků vůbec (s projekcí jako by vás přesunulo na jinou planetu)
- Do Ya - hodně řezavé kytary
- When I Was A Boy - velmi procítěné podání
- Livin' Thing - houslistka hned vedle Jeffa
- Handle With Care - flashbacky TravelingWiburys na plátně (hodně dojemné)
- 10538 Overture - živá verze lepší než originál (i když bez Jeffova zpěvu)
- Shine a Little Love - naživo neskutečná pecka (s perfektním vytleskáváním publika)
- Don't Bring Me Down - prostě válec
- Turn To Stone - klasika, naživo pro mě opět lepší než originál

Zklamání: délka koncertu - 1,5 hodiny s jedním přídavkem; trajdající pivaři a záchodáři taky nic moc.

No jo, ale vidět Jeffa naživo prostě zážitek k nezaplacení.
"Congratulations, gentlemen, you've just made your first number one."
Uživatelský avatar
j.babel
Světová star
Světová star
Příspěvky: 1826
Registrován: sob pro 03, 2005 1:18 am
Bydliště: Hořovice

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od j.babel »

Cesta pro komplet DVD+2CD Jeff Lynne's ELO - Wembley Or Bust byla zajímavější než jindy. Hořovická pošta je totiž momentálně zavřená, a tak nestačí ujít pěšky obvyklých 700 metrů. Zásilky nám chodí do blízkého Žebráku, k tamní poště je to více než 6 a půl kilometru, a to už se mi pěšky nechtělo. Rozhodl jsem se tuto vzdálenost překonat autem. To má oproti autobusu své výhody, neboť nejste závislí na jízdním řádu. Cestu tak lze absolvovat v libovolnou dobu.
Obě města spojuje silnice č. 117, jejíž větší část byla před několika lety zrekonstruována, čímž se mimo jiné zkrátila o nějakých 200 metrů. Na okraji Hořovic je však třeba dát pozor - před pár dny tam kus vyfrézovali, a sotva ho zazáplatovali, už je vyfrézovaný další kousek, vše ve směru na Žebrák.
Na poštu jsem dorazil po desetiminutové cestě. Dalších 10 minut jsem strávil ve frontě, byl jsem čtvrtý na řadě. Platit jsem nic nemusel, neboť potřebnou sumu jsem vyrovnal již předem, a to bezhotovostním převodem. Zásilku mi vyhledaly a podaly celkem rychle, takže se žádné velké zdržení nekonalo. Cesta zpět ale byla oproti cestě tam o dvě minuty delší, bez nějakého zřejmého důvodu.
Doma jsem musel rozbalit nejen balík, ale i samotný komplet, který prodávají zatavený v igelitu. Celé je to barevné a rozkládací, takže obal rozložíte do 4 částí se 4 kapsami. V jedné je zleva booklet, v dalších dvou po jednom CD, v poslední DVD. Playlist obou typů nosičů je myslím stejný, obsahuje všechny známé hity skupiny ELO. Autorem všech songů je sám Jeff Lynne, s výjimkou Roll Over Beethoven. To je píseň, kterou nahráli i Beatles. Booklet neobsahuje žádný text, jsou tam jen fotografie, všechny barevné. Ústřední postavou se zdá být opět Jeff Lynne, který je zachycen na většině z nich. Druhá spojitost s Beatles je ta, že basák Lee Pomeroy drží baskytaru na stejnou stranu jako Paul McCartney.
Try to see it my way...
Uživatelský avatar
verjan2
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 574
Registrován: čtv úno 05, 2015 5:03 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od verjan2 »

CD Wembley or Bust je pro mě zklamáním. Nikoliv obsahem hudby, ale "dramaturgií" tracků. Protože je mezi skladbami klasická pauza, nezanechá to dojem z celistvého koncertu. Nevím, proč to tak udělali. Mám raději obrazovou verzi.
Naposledy upravil(a) verjan2 dne pát lis 16, 2018 3:17 pm, celkem upraveno 1 x.
"Congratulations, gentlemen, you've just made your first number one."
Onder
Krajská superstar
Krajská superstar
Příspěvky: 481
Registrován: úte dub 26, 2005 11:24 am
Kontaktovat uživatele:

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od Onder »

:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
verjan2
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 574
Registrován: čtv úno 05, 2015 5:03 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: * T R A V E L I N G * W I L B U R Y S *

Příspěvek od verjan2 »

1. listopadu vychází novinka Jeff Lynne's ELO> From Out Of Nowhere.
http://www.elo.biz/
"Congratulations, gentlemen, you've just made your first number one."
Odpovědět