Anthology

diskusní fórum o skupině Beatles
Onder
Krajská superstar
Krajská superstar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onder »

Ale pozor! Anthology v televizi byla zkrácená verze. Na VHS a DVD má dílů 8 po 70ti minutách. V televizi měl každý díl tuším jen 50 minut. A DVD má ještě navíc bonusový disk, který za to rozhodně stojí. Obzlváště kapitola, kde poslouchají Paul, George, Ringo a George Martin pásky ze session Tomorrow Never Knows a Golden Slumbers.
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Bylo to tak, jen si nejsem jistý, že by to v ČT dávali 2000 nebo tak nějak, jak jsem se tu někde dočetl. Dávali to v lednu 1996, krátce dvakrát za sebou. Podruhé už bez videoklipů k Free As A Bird a Real Love. Pro přesnost pak těch "televizních" dílů nebylo 8, ale jen 6. Takže odpadla cca třetina materiálu. Zase to bylo česky otitulkované, což je i pro mě výhoda :cry: Opatřil jsem si kompletní verzi s českými titulky - to patrně překládal nějakej program překladač. K pochopení smyslu to bohatě stačí, a navíc se u toho úžasně pobavíte: "rádi bychom vám předložili píseň" je ještě dobrý, "Noc těžkého dne" je překlad přímo kouzelný. :wink:
Try to see it my way...
NoK

Příspěvek od NoK »

Dobrá, možná to vysílali dřív, ale to mi teda opravdu nepřipadá podstatné...
To jsem nevěděla, že je to zkrácené, škoda. Ale i tak je to pro mě dost přínosné a jsem ráda, že mi to rodiče nahráli, když jsem byla malá, abych se na to mohla dívat až budu starší...:)) I když opadla třetina materiálu, je tam toho pořád ještě dost, mně to stačí.... :D
Lennonka
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lennonka »

NoK: se slovem beatlemaniak na tomhle foru opatrne : D

Ale jinak souhlasim. Taky jsem mela kliku, ze to nasi nahrali na VHS. V prubehu nasledujicich peti let toho potom litovali : )
In Her Own Writings
NoK

Příspěvek od NoK »

[quote="Lennonka"]NoK: se slovem beatlemaniak na tomhle foru opatrne : D

Jo, omlouvám se. Moc tohle slovo taky nepoužívám, je takový možná trochu divný, ale v danou chvíli jsem nevěděla, jak jinak to nazvat....:))
Jessica
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jessica »

Chybi mi jeste posledni Anthology 3, abych mela kompletni sbirku. Mimochodem vlastnim i stejnojmenne filmy a musim rict, ze jsou vazne super, takze doporucuju vsem:)
luke_bunda
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luke_bunda »

V anthologii 3 je nejhezčí Paul!!!
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Re: Anthology

Příspěvek od Park »

Prosba.
Mohl by někdo kdo má nahranou anthologii, kterou vysílala ČT, přepsat sem do diskuzního fóra?
Jedná se mě o pouze o poslední 6. díl v TV a to ještě k tomu více méně závěr toho dílu. Mám samozřejmě i Anthology na DVD (ta bez českých titulků) takže vím jak to končí. Jedná se mi ale o tu TV verzi (asi posledních 20 minut) a začněte u G. Martina jak říká něco ve smyslu zda s nahráváním nové desky Abbey Road souhlasí všichni, včetně Johna. Pak mi to chybí. Chci český přepis titulků rozhovorů té poslední části posledního dílu, který mi chybí (jak sem zmínil od rozhovoru s Martinem).
Děkuji. Jo a dejte tam zda ukázky od té Martinovi promluvy jsou pak shodné s DVD např. klip Something, píseň The End v Tittenhurst Parku apod. A taky mě zajímá zda úplný závěr s titulky (směs písní) je shodný s DVD 8. Ještě jednou předem dík.
to se vrací kolibřík
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

No tak to se nikdo nenajde kdo si nahrál Anthologii Beatles když ji dávala Česká televize?! Chci jen sem do diskuzního fóra přepsat těch posledních cca 20 minut posledního dílu v podání ČT.
to se vrací kolibřík
Vicino
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Vicino »

Park: Nejde o to, že by si to nikdo nenahrával, takových lidí budou jen tady z fóra spousty, ale nikomu se s tím prostě nechce přepisovat, co naděláš :-(
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Fokt »

Na Antologii 1 mi trochu vadí, že se ty mluvené pasáže trochu překrývají s některými písničkami. Minimálně My Bonnie a tuším že Searchin' jsou kvůli tomu vlastně bez začátku :(
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Dobrá když se nechce nikomu s těmi titulky konce závěrečného dílu, mohli byste alespoň dát sdělení zda cca 2.polovina 6.dílu v TV odpovídá druhé polovině DVD 8?(to co následuje po Let it Be tj.Abbey Road a rozpad). Prostě jestli interview, ukázky, klipy a závěr je stejný jak v TV tak na DVD, nebo zda-li něco v TV chybí oproti DVD. Hlavně se zaměřte na klip Something, směs Abbey Road s posledními fotkami a písni The End během posledních záběrů v Tittenhurstu a pak to sezení těch 3 na samém konci a záběr běhěm závěrečných titulků. Prostě jestli to je i v tom TV provedení. Díky
to se vrací kolibřík
Onder
Krajská superstar
Krajská superstar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onder »

Myslím, že ta pasáž na konci, kde sedí, tuším že u stolu, a Paul něco řekne o Julianovi v TV verzi vůbec není. Záběry z Tittenhurstu s podkladem The End tam jsou a přecházejí rovnou do titulků, kde je koláž outtaků. Končí to session z All You Need Is Love. Paul: We haven´t got anything in the cans. John: I´m ready to sing to the world, George, if you just give me the backing.
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Díky, teď už aspoň vím rozdíl a zároveň jak končí to TV provedení. Předpokládám že album Abbey Road a klip Something se též objevily v TV provedení Anthologie. Ještě jednou dík.
to se vrací kolibřík
Onder
Krajská superstar
Krajská superstar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onder »

Album Abbey Road tam musí být určitě. A klip k Something je také kompletní. Víc si zhlavy nepamatuju, je to taky už pár let, co jsem videl tu TV verzi.
leon66
Světová star
Světová star

Příspěvek od leon66 »

Obrázek
Obrázek
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

OMG tak to je brutus, chudák Ringo :lol:
leon66
Světová star
Světová star

Příspěvek od leon66 »

No jo,ale kde má prsteny?? :?
Obrázek
Michal Fokt
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Kontaktovat uživatele:

Třeba je propil, když před lety válčil s alkoholem...
leon66
Světová star
Světová star

Příspěvek od leon66 »

Chtěl jsem se zeptat-nemáte někdo české titulky k Antologii?
Obrázek
Odpovědět