Signature Box (11CD)

diskusní fórum věnované osobě Johna Lennona
Fantomas
Nováček
Nováček

Re: Signature Box (11CD)

Příspěvek od Fantomas »

verjan2 píše:
Fantomas píše:Díky za info, to jsem nevěděl, v tom případě raději půjdu do CD Boxu :o
Anebo koupit vinyly jednotlivě z remasterované edice 2015, ty by měly být zvukově velmi kvalitní.
Asi to tak udělám, jak se tak dívám, vyjde to cenově skoro stejně
Onder
Krajská superstar
Krajská superstar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onder »

Fantomas píše:
verjan2 píše:
Fantomas píše:Díky za info, to jsem nevěděl, v tom případě raději půjdu do CD Boxu :o
Anebo koupit vinyly jednotlivě z remasterované edice 2015, ty by měly být zvukově velmi kvalitní.
Asi to tak udělám, jak se tak dívám, vyjde to cenově skoro stejně
Nevím, jak to vyjde samostatně, ale ten vinylový box se čas od času objeví na amazonu v akci. Kamarád ho koupil z Anglie za cca 2900 korun včetně poštovného. Chvíli jsem o tom také uvažoval, ale vadí mi, že je to vylisováno z digitálního masteru, byť s vyšším rozlišením než CD. K tomu absence singlů.
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Onder píše:...vadí mi, že je to vylisováno z digitálního masteru...
Právě proto jsem se raději porozhlédl po starších vydáních.
Dají se koupit ve velice slušném stavu, zrovna ta Lennonova alba, co už mám, klidně označím jako EX+.
A sehnat se dají za přijatelný peníz okolo pětikila až šestikila.
Try to see it my way...
Onder
Krajská superstar
Krajská superstar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onder »

j.babel píše:
Onder píše:...vadí mi, že je to vylisováno z digitálního masteru...
Právě proto jsem se raději porozhlédl po starších vydáních.
Dají se koupit ve velice slušném stavu, zrovna ta Lennonova alba, co už mám, klidně označím jako EX+.
A sehnat se dají za přijatelný peníz okolo pětikila až šestikila.
Přesně tak. Za cca 600-700 korun včetně poštovného se mi podařilo sehnat originál britské vydání Imagine, které hraje naprosto fantasticky. To jsou zhruba stejné peníze, které chtějí např. v Bontonlandu za nové vydání. Pozdější alba budou v originále možná i levnější než současné reedice. Určitě tomu tak bude v případě Double Fantasy, kterého se prodaly milióny kusů a jsou k dostání úplně všude.
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Já jsem dal za japonská alba Imagine a Mind Games po 500 Kč, Walls And Bridges mě přišlo na 700. Toronto v irské verzi mě stálo 250 korun (ale pro mě je to v podstatě deska o jedné straně, takže to odpovídá :lol: ). Živák NYC klasika od Supraphonu, stál kolem stovky, za JL/POB made in Holland jsem dal cca 4 kila. Takže asi tak.
Try to see it my way...
Fantomas
Nováček
Nováček

Příspěvek od Fantomas »

j.babel píše:Já jsem dal za japonská alba Imagine a Mind Games po 500 Kč, Walls And Bridges mě přišlo na 700. Toronto v irské verzi mě stálo 250 korun (ale pro mě je to v podstatě deska o jedné straně, takže to odpovídá :lol: ). Živák NYC klasika od Supraphonu, stál kolem stovky, za JL/POB made in Holland jsem dal cca 4 kila. Takže asi tak.
Pěkný, já jsem sehnal ten živák NYC za 50 kč v našem Brněnským antikvariátu. Jinak ze zahraničních desek máme Rock n roll (USA), John Lennon The Collection (Germany) opět z našeho antikvariátu za 200 Kč a náš největší klenot: LP Menlove Avenue, japonská verze z ebaye za neuvěřitelných 1300 Kč. Proto jsem uvažoval o tom LP Signature Boxu, že bychom doma měli komplet, ale asi bude fakt nejlepší koupit staré desky, než vylisované z remasteru :)
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

https://www.youtube.com/watch?v=YAKieT1TZNQ

A toto také.
Líbí se mi Georgeův přínos.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Odpovědět