Mind Games

diskusní fórum věnované osobě Johna Lennona
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

mind games

Příspěvek od timothy »

Mind games je výborné album, jsou tam pěkné písně co si rád poslechnu. Nejvíc se mi líbí titulní a taky melodická Out of blue.
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od #47 »

Podle mě výborné album obsahující řadu klenotů - Mind Games, Out the blue, Bring on the Lucie nebo Aisumasen...a i zbytek je většinou parádní...místy mně tohle album připadá trochu sentimentální...no Johnovi začínal Lost Weekend...tak nakonec proč ne :-)
j.babel
Světová star
Světová star

Příspěvek od j.babel »

Trošku mimo podstatu diskuse, ale přesto - moje už skoro 12letá dcérka má hrozně ráda video k Mind Games - prej je to stejnej John "jako za mlada". A sám.
Pozn. aut.: Mně se líbí taky. Teď myslím ten klip. Album též.
Try to see it my way...
Imagine

Mind Games

Příspěvek od Imagine »

Velmi dobré album, podle mě jedno z Johnových nejlepších.
Jan K
Lokální hvězda
Lokální hvězda

Příspěvek od Jan K »

Pro nás fanatiky je to těžké. John měl prostě každé album nejlepší. Ale některé bootlegy jsou ještě lepší...
pipoun
Nováček
Nováček

Re: Mind Games

Příspěvek od pipoun »

Ahoj všem, diskuze je tady v plném proudu..Mind Games je pro mě asi nejoblíbenější Lennonovo album, je to už nějakých 25 roků, co jsem ho slyšel poprvé z audiokazety a tehdy mě, stejně jako Walls and Bridges na druhé straně kazety naprosto učarovalo. S odstupem času je moje hodnocení na něj přecijen objektivnější než dávno-kdysi, ale Out the blue dodnes zůstává jednou z mých nejoblíbenějších písniček vůbec. To asi tak vše, mějte se.
Odpovědět