nové album s Paulem

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
lennolog666

nové album s Paulem

Příspěvek od lennolog666 »

Doufám že si na mě pamatujete, jsem oficiální český kritik alb RINGO STARRA ( Mojmír Lenong, alias Lennolog ) Vracím se zde opět zpět po několika letech, abych tady taky něco napsal,protože už mě štve, jak je tohle forum v sekci RINGO už několik let mrtvé.
Pokud někdo neví, na internetu na novinky.cz je tahle informace o které asi 95% lidí z tohohle fóra o tom ani neví. Jedná se o nové album Ringa, na kterém má hostovat i Paul McCartney, fotky zde zhlédnout na Ringovém twitteru ze studia, jinak tady je odkaz k te informaci o novem společném albu: https://www.novinky.cz/kultura/430052-p ... tarra.html.
Co si o tom myslíte? Já myslím, že to album bude pecka, Ringo totiž od alba Old wafe nevydal špatné album, i když ty alba ze 70let mám taky rád, akorát jsou na mě až moc přeposlouchané. A nejen, že tam bude Paul, budou tam i jeho parťáci z All-starr bandu. Joe Walsh a Timothy B.Schmitd z kapely Eagles. Co si myslíte, jak dopadne kombinace Ringo a Paul?
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3307
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Pominu-li snůšku chyb, překrucování faktů, podceňování zdejších diskutérů a především nabubřelost celého příspěvku, pak odpovídám takto:

Jak dopadne? Asi jako Walk with You, čili podle bude stát za starou belu.

Osobně je mi Ringovo nové album úplně volné. Po předešlých - řekněme nepříliš zdařilých deskách - od Ringa vůbec nic neočekávám; jeho poslední výborné/slušné/tedy akceptovatelné album je pro mě Liverpool 8.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
lennolog666

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od lennolog666 »

Vůbec bych se nezlobil, kdyby to nové album bylo ve stylu JOHN/YOKO Double Fantasy, kde jednu pisničku zpívá John a druhou Yoko.
Takže by jednu písničku zpíval Ringo a hned na to zase Paul, takže vlastně takové PAUL/RINGO album, škoda že už je to nenapadlo dávno. No nic, vystačí, když tam bude aspoň jedna skladba duet Paul/Ringo, když už nic. A už se těším, až to vyjde, bude to doufám pecka. :D
Uživatelský avatar
verjan2
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 528
Registrován: čtv úno 05, 2015 5:03 pm
Bydliště: Hradec Králové

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od verjan2 »

Já bych z toho zase senzaci nedělal. Paul bude jako tradičně hostovat v jedné písni na basu. Toť vše.
Každopádně to nemění nic na tom, že je Ringo nejpilnějším hudebníkem/bubeníkem na světě.
"Congratulations, gentlemen, you've just made your first number one."
lennolog666

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od lennolog666 »

Přesně tak, Ringo je nejaktivnější a nejlepší zpívající bubeník na světě. A věřím, že to album bude naprostá bomba, bez Paula, nebo z Paulem. Jinak pokud jde o Paula, ten vydal poslední dobré album tuším v roce 2007, Memory almost Full, od té doby to jsou z prominutím sračky a pochybuji, že ještě něco dobrého vydá.
lennolog666

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od lennolog666 »

... a každý má svého oblíbeného Beatla, pro mě je jednička Ringo a ostatní členy zas tak moc neřeším :mrgreen: :mrgreen:
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 873
Registrován: pát čer 27, 2008 11:30 am

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od Park »

lennolog 666 : Tak jsem tady. Trochu trvalo než se podařilo sehnat Ringův vinylový (45 rpm) singlový box. Tyto singly mají velkou díru uprostřed a proto je nutné použít gramofonový korektor na singly. Jsou ve vynikající zvukové kvalitě. Na YT je možné spatřit pod názvy Ringo Starr - Singles Box Record Store Day Unboxing a Ringo Starr - 3 x 7" Vinyl Box Set (2013 RSD) [Unboxing].Všechny písně již vyšly svého času na Ringových CD, většinou jako bonusy. Škoda jen, že tento boxík neobsahuje všechny Ringovy singly. Obsahuje tyto singly Photograph/ Down and Out, It Don´t Come Easy/ Early 1970, It´s All Down To Goodnight Vienna/ Oo-Wee. Mě se líbí ty obálky singlů. Což mi připomíná, že si v současné době sháním takové prsteny a sklenice a oblečení co má Ringo na obálce svého alba Bad Boy z r.1978, dle mě tam vypadá nejlíp a chtěl bych vypadat jako Ringo Starr ! K chystanému Ringovému albu, kde by údajně měl Paul hostovat se nemohu vyjádřit dokud se nevydá ! To, že Paul pomáhá Ringovy nějakou svou písní a nebo doprovodem na basu a doprovodným vokálu (v případě Walk With You - i hlavní zpěv) víceméně celou Ringovu kariéru je známé a já myslím, že je to dobře. Že se ještě něco dá zachránit z Beatles (byť jen 2) a proto vždy tyto písně budou více v pozornosti jak fanoušků tak veřejnosti. Myslím, že vůbec první spolupráce Ringa s Paulem (v tomto pořadí, opačné je také Paul s Ringem např. písně Take it Away,CD Pipes of Peace, film a CD Broad Street, píseň Beautiful Night-i klip, Really Love You -ale to není předmětem zdejší diskuze) byla píseň Dream na albu Sentimental Journey, dále to byly písně You´re Sixteen (Paul na saxofon! album Ringo), Six o Clock ( album Ringo, na CD Goodnight Vienna i v rozšířené verzi s Paulovým hlavním vokálem), Pure Gold (Ringo´s Rotogravure), Private Property, Attention, Can´t Fight Lighting (CD Stop and Smell the Roses, film The Cooler), z Time Takes Time na poslední chvíli zmizel duet Ringa a Paula Angel in Disquise, další spolupráce Ringa a Paula je v písních What in the ...world, I Was Walking, La De Da (i klip, CD Vertical Man- na poslední chvíli zmizela spolupráce v písni The Mill), Walk With You (CD Y Not). Myslím, že jsem jmenoval veškerou spolupráci.
to se vrací kolibřík
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3307
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Paul v You're Sixteen nehraje na žádný saxofon. Zní to mnohem víc jako kazoo, ale údajně je to Paulův zpěv puštěný pozpátku.
Měl jsem za to, že Paul se podílel na Stardust, ne na Dream (na Sentimental Journey).
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 873
Registrován: pát čer 27, 2008 11:30 am

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od Park »

Jo ohledně Stardust máš pravdu (psal jsem to zpaměti a tak mi vyvstala jiná píseň na mysl). Ohledně You´re Sixteen je psáno, že Paul hraje na Mouth Sax Solo a protože ten Sax (Saxofon) fakt slyším, myslím že je to opravdu ,,nějaký" saxofon. Nesmíme zapomenout, že Paul se původně učil hrát na trubku, a tak mi to automaticky vyskočilo. Wikina píše opravdu Kazoo.
to se vrací kolibřík
lennolog666

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od lennolog666 »

Park píše:lennolog 666 : Tak jsem tady. Trochu trvalo než se podařilo sehnat Ringův vinylový (45 rpm) singlový box. Tyto singly mají velkou díru uprostřed a proto je nutné použít gramofonový korektor na singly. Jsou ve vynikající zvukové kvalitě. Na YT je možné spatřit pod názvy Ringo Starr - Singles Box Record Store Day Unboxing a Ringo Starr - 3 x 7" Vinyl Box Set (2013 RSD) [Unboxing].Všechny písně již vyšly svého času na Ringových CD, většinou jako bonusy. Škoda jen, že tento boxík neobsahuje všechny Ringovy singly. Obsahuje tyto singly Photograph/ Down and Out, It Don´t Come Easy/ Early 1970, It´s All Down To Goodnight Vienna/ Oo-Wee. Mě se líbí ty obálky singlů. Což mi připomíná, že si v současné době sháním takové prsteny a sklenice a oblečení co má Ringo na obálce svého alba Bad Boy z r.1978, dle mě tam vypadá nejlíp a chtěl bych vypadat jako Ringo Starr ! K chystanému Ringovému albu, kde by údajně měl Paul hostovat se nemohu vyjádřit dokud se nevydá ! To, že Paul pomáhá Ringovy nějakou svou písní a nebo doprovodem na basu a doprovodným vokálu (v případě Walk With You - i hlavní zpěv) víceméně celou Ringovu kariéru je známé a já myslím, že je to dobře. Že se ještě něco dá zachránit z Beatles (byť jen 2) a proto vždy tyto písně budou více v pozornosti jak fanoušků tak veřejnosti. Myslím, že vůbec první spolupráce Ringa s Paulem (v tomto pořadí, opačné je také Paul s Ringem např. písně Take it Away,CD Pipes of Peace, film a CD Broad Street, píseň Beautiful Night-i klip, Really Love You -ale to není předmětem zdejší diskuze) byla píseň Dream na albu Sentimental Journey, dále to byly písně You´re Sixteen (Paul na saxofon! album Ringo), Six o Clock ( album Ringo, na CD Goodnight Vienna i v rozšířené verzi s Paulovým hlavním vokálem), Pure Gold (Ringo´s Rotogravure), Private Property, Attention, Can´t Fight Lighting (CD Stop and Smell the Roses, film The Cooler), z Time Takes Time na poslední chvíli zmizel duet Ringa a Paula Angel in Disquise, další spolupráce Ringa a Paula je v písních What in the ...world, I Was Walking, La De Da (i klip, CD Vertical Man- na poslední chvíli zmizela spolupráce v písni The Mill), Walk With You (CD Y Not). Myslím, že jsem jmenoval veškerou spolupráci.

Ty si správný diskutér, který tady byl třeba, jinak co se týče mě, jsem pravidelný zákazník ebaye a mám všechny singly Ringa a taky všechny LP Ringa, CD neuznávám, takže teđ se zaměřuju hlavně na vzácné LP kousky, třeba Japonské verze, jinak objel jsem za těch 10 let 16 koncertů Ringa po Americe, protože Ringo moc do Evropy jezdit nechce.... na tom pražským jsem mimo jiné nebyl. Byli to nezapomenutelné zážitky, na Paulově koncertě v Praze jsem byl, ale nevyrovná se to bohužel Ringovi, protože Ringo je pro mě vždy Number One.
Uživatelský avatar
j.babel
Světová star
Světová star
Příspěvky: 1790
Registrován: sob pro 03, 2005 1:18 am
Bydliště: Hořovice

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od j.babel »

Někdo mě volal? :D
Jestli teda fakt mám něco říct tady k tomu všemu, tak pořád nevím, jestli to všechno člověk jménem lennolog666 myslí vážně, nebo jde o nějakou recesi, případně způsob, jak aspoň občas aspoň někoho aspoň trochu nasxxt.
Pokud jde o první variantu a lennolog666 je opravdu přesvědčen, že Ringo je nejlepší bubeník a hlavně zpěvák na světě, tak tedy nechť. Fandovství nikomu neberu, zvlášť v případě, že nikomu neškodí, tedy ani lennologovi666. Přesto bych si dovolil doporučit, aby otevřel oči a hlavně uši.
Jestli si z nás všech lennolog666 vytrvale dělá srandu, tak do určité míry taky ještě dobře, je to lepší než kdyby chlastal nebo fetoval. Sice hrozí, že mu to časem většina lidí přestane žrát a místo vtipu se dostaví trapnost, ale každému co jeho jest.
K třetí variantě bych dodal jen tolik, že občas se to asi povedlo, ať zamýšleně či nikoliv.
Tak to bychom měli, a využiju příležitosti a vyslovím se tak nějak povšechně k Ringovi. Ringo je podle mě aspoň povětšinou celkem příjemný chlapík, určitě vynikající bubeník. Nebudu hodnotit, jestli nejlepší na světě, neboť jsem schopný přivést 10 lidí, kteří budou jmenovat 9 různých nejlepších bubeníků. Leč zpěvák je to podprůměrný, a to platí už od éry Beatles. Jen občas se mu povedlo dopustit se solidního pěveckého výkonu. A i tehdy je to spíše celkovým vyzněním písně než tím, že by ji sám táhl nějakým pěveckým supervýkonem. Na druhou stranu si je tohoto nejspíš vědom, a umí být celkem sympatickým způsobem nad věcí.
Ano, můžu jmenovat svoje oblíbená alba od Ringa. Určitě Ringo, ještě asi Stop And Smell, a pak období Time Takes Time až někam ... no jo, kam? Vertical Man z toho jasně vyčnívá, ale ta ostatní alba, byť nejsou špatná, mi trochu splývají. Ono to většinou na první poslech není špatné, ale pak člověk zjistí, že Ringo Rama nebo Choose Love neslyšel rok a vlastně to nijak nechybělo. Potřebu těch v rámci Ringovy tvorby hitovek mám uspokojenu výběrem v autě, který občas přehrávačem proženu, to zas jo. Ale v podstatě se dá říct, že dvoucédéčkový výběr z Ringovy tvorby bohatě stačí.
Nezahrnul jsem do tohoto hodnocení taková ta řekněme speciální alba. Opravdu nemám nic proti Sentimental Journey, zvlášť pokud udělalo radost Ringově mámě. To je dostatečná pohnutka k tomu, aby umělec světového významu stvořil album, které jinak nikomu a ničemu neškodí. Ono se nakonec i poslouchat dá, ale řadit Ringovy verze nad originály.... no zkrátím to - varianta 3, viz výše. Vánoční album v průměru téměř jednou do roka přehraju, a Beaucoups Of Blues? Zkraje jakžtakž, ale po dvou třech písničkách mě začne trochu nudit (první dvě mám na zmíněném výběru).
Kromě toho stvořil Ringo hromadu blbin, mezi kterými v záporném smyslu ční Bad Boy a Čtyřka. To jsou celkově neskonalé a těžko překonatelné kraviny, ze kterých si z hlavy vzpomínám jen na jednu slušnou věc (Tonight). Y Not a 2012 jsem si pořídil z jakési setrvačnosti alespoň ve vysmažené podobě, ale nějak to prošumělo a bylo zapomenuto. K pořízení zbytku (míněno chronologicky) jsem nenašel zatím žádný důvod.
Na pražském koncertě jsem byl, prvotně možná z úcty k legendě, kterou Ringo opravdu je, to nechci zpochybňovat. A nakonec to byla docela milá záležitost, byť bych pár čísel vynechal a jiná naopak zařadil, ale to asi každý z nás. Poznámka se týká jak vystoupení samotného Ringa, tak členů jeho skupiny. V rámci žánru nakonec musím říct, že se mi koncert líbil docela dost, a jak už jsem někde napsal, Ringovi léta na hlase neubrala. Primárně z toho důvodu, že nikdy žádným nevládl.
Try to see it my way...
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3307
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Jardo, velmi pěkně napsáno.
Já tady nasírám spoustu lidí (nehlašte se konkrétně, vím o vás :wink: ), ale aspoň se snažím mít soudnost. Což pod pozměněným nickem bohužel navrátivší se v žádném případě nemá. (Na slovosledu v poslední větě trvám.)
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Uživatelský avatar
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar
Příspěvky: 394
Registrován: stř dub 11, 2007 6:54 pm
Bydliště: Liberec

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od Beaver »

Park píše: Ohledně You´re Sixteen je psáno, že Paul hraje na Mouth Sax Solo a protože ten Sax (Saxofon) fakt slyším, myslím že je to opravdu ,,nějaký" saxofon.
I takto může vypadat mouth saxophone https://www.youtube.com/watch?v=E1MDL0N1rEs anebo takto https://www.youtube.com/watch?v=osN2aUhlwbc :lol:
lennolog666

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od lennolog666 »

j.babel píše:Někdo mě volal? :D
Jestli teda fakt mám něco říct tady k tomu všemu, tak pořád nevím, jestli to všechno člověk jménem lennolog666 myslí vážně, nebo jde o nějakou recesi, případně způsob, jak aspoň občas aspoň někoho aspoň trochu nasxxt.
Pokud jde o první variantu a lennolog666 je opravdu přesvědčen, že Ringo je nejlepší bubeník a hlavně zpěvák na světě, tak tedy nechť. Fandovství nikomu neberu, zvlášť v případě, že nikomu neškodí, tedy ani lennologovi666. Přesto bych si dovolil doporučit, aby otevřel oči a hlavně uši.
Jestli si z nás všech lennolog666 vytrvale dělá srandu, tak do určité míry taky ještě dobře, je to lepší než kdyby chlastal nebo fetoval. Sice hrozí, že mu to časem většina lidí přestane žrát a místo vtipu se dostaví trapnost, ale každému co jeho jest.
K třetí variantě bych dodal jen tolik, že občas se to asi povedlo, ať zamýšleně či nikoliv.
Tak to bychom měli, a využiju příležitosti a vyslovím se tak nějak povšechně k Ringovi. Ringo je podle mě aspoň povětšinou celkem příjemný chlapík, určitě vynikající bubeník. Nebudu hodnotit, jestli nejlepší na světě, neboť jsem schopný přivést 10 lidí, kteří budou jmenovat 9 různých nejlepších bubeníků. Leč zpěvák je to podprůměrný, a to platí už od éry Beatles. Jen občas se mu povedlo dopustit se solidního pěveckého výkonu. A i tehdy je to spíše celkovým vyzněním písně než tím, že by ji sám táhl nějakým pěveckým supervýkonem. Na druhou stranu si je tohoto nejspíš vědom, a umí být celkem sympatickým způsobem nad věcí.
Ano, můžu jmenovat svoje oblíbená alba od Ringa. Určitě Ringo, ještě asi Stop And Smell, a pak období Time Takes Time až někam ... no jo, kam? Vertical Man z toho jasně vyčnívá, ale ta ostatní alba, byť nejsou špatná, mi trochu splývají. Ono to většinou na první poslech není špatné, ale pak člověk zjistí, že Ringo Rama nebo Choose Love neslyšel rok a vlastně to nijak nechybělo. Potřebu těch v rámci Ringovy tvorby hitovek mám uspokojenu výběrem v autě, který občas přehrávačem proženu, to zas jo. Ale v podstatě se dá říct, že dvoucédéčkový výběr z Ringovy tvorby bohatě stačí.
Nezahrnul jsem do tohoto hodnocení taková ta řekněme speciální alba. Opravdu nemám nic proti Sentimental Journey, zvlášť pokud udělalo radost Ringově mámě. To je dostatečná pohnutka k tomu, aby umělec světového významu stvořil album, které jinak nikomu a ničemu neškodí. Ono se nakonec i poslouchat dá, ale řadit Ringovy verze nad originály.... no zkrátím to - varianta 3, viz výše. Vánoční album v průměru téměř jednou do roka přehraju, a Beaucoups Of Blues? Zkraje jakžtakž, ale po dvou třech písničkách mě začne trochu nudit (první dvě mám na zmíněném výběru).
Kromě toho stvořil Ringo hromadu blbin, mezi kterými v záporném smyslu ční Bad Boy a Čtyřka. To jsou celkově neskonalé a těžko překonatelné kraviny, ze kterých si z hlavy vzpomínám jen na jednu slušnou věc (Tonight). Y Not a 2012 jsem si pořídil z jakési setrvačnosti alespoň ve vysmažené podobě, ale nějak to prošumělo a bylo zapomenuto. K pořízení zbytku (míněno chronologicky) jsem nenašel zatím žádný důvod.
Na pražském koncertě jsem byl, prvotně možná z úcty k legendě, kterou Ringo opravdu je, to nechci zpochybňovat. A nakonec to byla docela milá záležitost, byť bych pár čísel vynechal a jiná naopak zařadil, ale to asi každý z nás. Poznámka se týká jak vystoupení samotného Ringa, tak členů jeho skupiny. V rámci žánru nakonec musím říct, že se mi koncert líbil docela dost, a jak už jsem někde napsal, Ringovi léta na hlase neubrala. Primárně z toho důvodu, že nikdy žádným nevládl.
Z nikoho si srandu nedělám, nikoho naštvat nechci, mám jen Ringa rád, na tom přeci nic není. A skoro každé album je něčím vyjimečné. 8)
Uživatelský avatar
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar
Příspěvky: 394
Registrován: stř dub 11, 2007 6:54 pm
Bydliště: Liberec

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od Beaver »

Ano, protože máš Ringa rád. To je přeci pochopitelné. Trochu mi ale nejde na rozum - když ostatní kluky z Beatles nemusíš - proč máš v nicku Lennona a ještě v takovém tvaru: ...log? To jako odborník na Lennona? A proč 666? To jako, že jsi ďábel? Nebo proto, že John zpíval "...six six six is your name..."? (Hádej, ve které písni, když jsi ten "log".) :wink:
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3307
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

...and I've been sleeping like a log :lol: :lol: :lol:
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Uživatelský avatar
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Příspěvky: 3307
Registrován: pát čer 29, 2007 8:02 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

lennolog666 píše:A není pravda, že ostatní kluky nemusím, jen prostě je Ringo u mě číslo 1.
Jen Paul ti nic neříká.
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
lennolog666

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od lennolog666 »

OHNOTHIMAGEN píše:
lennolog666 píše:A není pravda, že ostatní kluky nemusím, jen prostě je Ringo u mě číslo 1.
Jen Paul ti nic neříká.
Paul mi bohužel nikdy nic neříkal. Jeho hudbu moc nemusím, to už raději George :D
Uživatelský avatar
Beaver
Krajská superstar
Krajská superstar
Příspěvky: 394
Registrován: stř dub 11, 2007 6:54 pm
Bydliště: Liberec

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od Beaver »

Neodpověděls na mou otázku.
Beaver píše:John zpíval "...six six six is your name..."? (Hádej, ve které písni, když jsi ten "log".)
lennolog666

Re: nové album s Paulem

Příspěvek od lennolog666 »

Beaver píše:Neodpověděls na mou otázku.
Beaver píše:John zpíval "...six six six is your name..."? (Hádej, ve které písni, když jsi ten "log".)
Bring On The Lucie (Freda Peeple) album Mind Games :mrgreen: to přeci každý ví
Odpovědět