Let’s Change The World

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
Odpovědět
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Let’s Change The World

Příspěvek od Park »

Nové Ringovo EP Let’s Change The World bude vydáno 24.9. Upoutávka v podobě titulní písně : https://www.youtube.com/watch?v=lVyd-lmr2TM
to se vrací kolibřík
OHNOTHIMAGEN
Světová star
Světová star
Kontaktovat uživatele:

Re: Let’s Change The World

Příspěvek od OHNOTHIMAGEN »

Ringovi už vážně na stará kolena přeskočilo. :? Začíná být čím dál větší karikatura. Řekl mu někdo, kolik mu je let?
Našli jste, že nejlepší bitů zbyl na bourárnu podlahu?
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

Tentokrát měli dodavatelé co dělat, ale nové Ringovo EP ve formátu CD už mám před sebou a o víkendu jsem se konečně dostal k jeho poslechu. Místy je po formální stránce hodně podobné předchozímu Ringovu EP (booklet), ale místy mi připadá co do obsahu dokonce lepší. Tentokrát se toto EP obešlo bez té plejády hvězd. Hned první titulní song Let´s Change the World je typickou Ringovou sborovou písní lehčího popu. Ringo si tento styl v poslední době dost oblíbil. Just That Way je fajn reggae song, na kterém se Ringo podílel jako spoluautor. Coming Undone je ve stylu mantry s dechy! Rock Around The Clock je známý rock´n ´roll, v Ringově podání se proměnil v hard rock, místy možná Ringo tuto píseň až příliš křičí, ale na začátku písně má dost dobré echo v hlase. Na kytaru si zde zahrál Joe Walsh. Nové EP udělalo radost, ale doufejme, že příště Ringo přijde s plnohodnotným albem.
to se vrací kolibřík
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík

Příspěvek od Park »

EP vyšlo i jako MC kazeta.
Ringo již pořídil klip k písni Let´s Change the World - https://www.youtube.com/watch?v=SzaMwXnEleE
to se vrací kolibřík
Odpovědět