Ringo´s Rotogravure

diskusní fórum věnované osobě Ringo Starra
Odpovědět
Lennolog

Ringo´s Rotogravure

Příspěvek od Lennolog »

Tak tohleto album rád poslouchám.
Nejlepší písně jsou: Dose Of Rock and Roll, Hey Baby a Cookin´ (In the Kitchen of Love)
#47
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Příspěvky: 157
Registrován: pát říj 28, 2005 12:58 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od #47 »

Slabota...opravdu jedno z nejslabších Ringových alb...jediné co mě příjemně překvapilo bylo Las Brisas...takovej song ala Mexico kterej se ale na to album nebo spíš všeobecně k Ringovi vůbec nehodí.
Uživatelský avatar
Pollack
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Příspěvky: 66
Registrován: čtv srp 25, 2005 4:35 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pollack »

Ještě bych zmínil Hey Baby a to je bohužel vše co mě na tom albu zajímá.
#47
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Příspěvky: 157
Registrován: pát říj 28, 2005 12:58 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od #47 »

No jasně Hey Baby...na to jsem úplně zapomněl, ale znám její lepší verze než od Ringa.
alladik
Lokální hvězda
Lokální hvězda
Příspěvky: 72
Registrován: čtv říj 12, 2006 11:05 am

Příspěvek od alladik »

Tohle album je podle mě dost slabé a to i na Ringa :cry:

Poslouchat se dá a najdou se i světlé momenty, to ano... A je fakt, že je lepší než některá z těch, co poté následovala :wink:
Park
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 873
Registrován: pát čer 27, 2008 11:30 am

Re: Ringo´s Rotogravure

Příspěvek od Park »

Slabší album a tentokrát nepomohla ani beatlesácká účast. Jejich příspěvky patří mezi ty vůbec nejslabší, které Ringovi dali. Počátečná A dose of Rock´n´roll kde snad hraje i John patří mezi lepší písně. Následující Hey Baby je taky hit. Paulova Pure Gold je taková neslaná nemastná. Crying je country, trochu lepší píseň ale nic víc. Kdybych si měl vybrat jednu skladbu na singl z alba můj tip by určitě padl na You don´t Know Me At All, ke které udělal moc pěkný klip (úplně se oholil) hlavně vidíme kde Ringo pobývá klip je totiž natočen v jeho i současné domovině Monte Carlo. Mě se líbí i ta píseň. Johnova trapnost a jeho tehdější životní zkušenost Cookin je snad zajímavá, že se naposled na čtyři roky objevil ve studiu a samozřjmě pomáhá s piánem i zpěvem. Georgova I´Still Love You (k mání na youtube i v Georgově nevydaném podání pod původním názvem Whenever song is sung nebo tak nějak) by mohla být trhákem kdyby se autor sám dostavil. Claptonovu This be Called the Song nemůžu vystát a jako jednu z mála ji přeskakuji. Mexico-španělskou Las Brias mám v celku rád, ale snad jen pro tu úplnou odlišnost od ostatních skladeb tohoto alba. Lady Gaye je taková spíš vyprávěčská nevybočující od jiných skladeb. Konec alba a je to tak lepší. Ringo se snažil opět o propagaci, singly, klipy, interview apod. Ale posluchačsky já to album opravdu nemusím poslouchat.
to se vrací kolibřík
timothy
Zlatý Slavík
Zlatý Slavík
Příspěvky: 973
Registrován: ned čer 25, 2006 2:09 pm

Re: Ringo´s Rotogravure

Příspěvek od timothy »

Tohle album mám i na LP s rozkládacím obalem a podle těch fotek to tam žilo. Je to dobrá deska, ale v porovnání s těmi ostatními asi nejméně povedená. Úvodní Ještě trochu rock´n´rollu je hit, který začíná rychle ale rychle zároveň ta rychlost skončí (škoda) a nastupuje ploužavý rytmus v rytmu disca. Vlastně ta deska byla takovým přechodem k diskovému rytmu. Hey Baby taky znám z jiné verze a ani klip u ní a ani klip u Ty mě neznáš tak dobře (obě na youtube) těm písním moc nepomohli. Cookin má dobrý rytmus ale ten zpěv a text, no nevím. Nevím proč ale u Las Brisas si musím pustit bondovku, asi z důvodu country - koně - rychlost - Bond. Strašidelný závěr v podobě nočných netopýrů, které se k vám vkrádaj přes dveře (viz zadní strana). Máme tady ádhernou Harrisonovskou I´ll Still Love You, jediná skladba z alba u které Ringovy věříte opravdu co zpívá a ta atmosféra z Goodnight Vienna je ještě u ní znát. Lady Gaye je moc krásná. This Be Called A Song (já ji říkám telefonní skladba asi kvůli slovu Called i když to nemusí mít s telefonem nic společnýho) je pěkná s těmi doprovodnými vokály. Na následujícím Ringo 4th to Ringo ještě ty písně vylepšil ohromným množstvím orchestrů a dechové hudby, Rotogravue se mi zdá takové ne moc dodělané, spíše nic moc neříkající, jakoby tam byla nějaká ta nejistota vkročení do nového žánru. Opakuji, že Ringo nemá nejhorší album, pouze v porovnání s těmi ostatními se mi tohle zdá nejméně lepší album.
this is what you need: Paul McCartney - If you wanna
Odpovědět